Neuvěřitelný příběh Rostislava Zabloudila (73): Smrtelné metastázy si vyléčil sám i přes skepsi odborníků! Jak? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Neuvěřitelný příběh Rostislava Zabloudila (73): Smrtelné metastázy si vyléčil sám i přes skepsi odborníků! Jak?

Příběh k neuvěření. Rakovinu lze zahnat vůlí a totální změnou životního stylu... Rostislav Zabloudil (73) se dokázal během 82 dnů hladovky vyléčit z vážných onemocnění, zhubl přes 28 kilogramů a za jídlo ušetřil tisíce, protože si denně vystačil pouze s dvacetikorunou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

romanetta
06. 04. 2014 19:17

Souhlasím.

3dots
06. 04. 2014 13:50

Solidní blábol.
Takže pán měl "jako" metastázy (druhotná ložiska), ptám se, kde teda měl ten primární nádor, když na prostatu bylo vysloveno jen jakési podezření a vůbec nic nebylo dotaženo ke konečné diagnóze?
Navíc píší "cysta na játrech" - tak cysta nebo meta? Tak to dopadá, když debil z Aha plodí senzaci.

baronessa
06. 04. 2014 13:01

Nebezpečný názor, každého před ním varuju! Stačí selský rozum, aby člověk pochopil, že nádor nelze vyhladovět ani přinutit k ústupu. Člověk, který nejí, nádoru poskytuje sám sebe a dopadne to tak, že nádor zničen není, jen dokonale vyssál hostitele. Rakovinu v rodině máme, takže o ní docela dost vím. Bojím se jen, aby si tento zavrženíhodný článek někdo naivní nepřečetl a nezkusil to na sobě.

1pravda1
06. 04. 2014 16:25

Chemoterapie ničí zdravé i rakovinné buňky, co je lepší nádor a zároveň tělo vyhladovět, nebo zničit i zdravé buňky chemoterapií? Z čeho se tělo dříve vzpamatuje?

romanetta
06. 04. 2014 19:18

Nevíš o čem mluvíš.

andorea
06. 04. 2014 12:54

Mám obavu, že takhle drastická metoda by mohla někoho i zabít. Otázkou je, zda v některých případech je ještě co ztratit.

Spíše mne zaujalo, že "Přestal jsem mít zájem o sex, takže nastala také krize v partnerském životě.". Proboha, když vidím, čím partner prochází, tak přece nebudu bazírovat na sexu!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.