Plastický chirurg o tváři Dagmar Havlové: Tohle není dílo přírody... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Plastický chirurg o tváři Dagmar Havlové: Tohle není dílo přírody...

Každá žena při pohledu na bývalou první dámu Dagmar Havlovou (60) musí blednout závistí. Dokonce i ty mladší nevěřícně kroutí hlavou. Deník Aha! včera spekulova o tom, jaké je tajemství krásné pokožky jako z reklamy národem milované herečky. Dnes vám ho prozradíme… Plastický chirurg Libor Kmen totiž podle svých dosavadních zkušeností připouští, že takhle by mohl vypadat obličej po plastice.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

citrooon
17. 04. 2013 23:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

martas6
18. 04. 2013 09:14

Jj, ta podoba s Frantkensteinovou nevěstou alias kočičí ženou Jocelyn tu je, a já koho - mimo Jokera z Batmana - v té její asijsko-mrtvolné tlamě vidím!

marcela47
17. 04. 2013 19:39

Dáša vypadá skvělé a co je komu potom, jestli má nebo nemá nějakou plastiku. Kolik celebrit je po plastice a o nich se nepíše. Dáša je na pořadu skoro každý den. Proč? Já kdybych ty peníze měla, také si nějakou plastiku nechám udělat. Ale bohužel nemám.

teufel
17. 04. 2013 20:32

Taky nechápu, co je komu po tom, vypadá sice dost nepřirozeně, ale to je její problém.Když někdo vypadá v jejím věku staře, tak se zase kritizuje, jak dotyčná vypadá příšerně.
Lidem se nezavděčí nikdo a nikdy!

martas6
18. 04. 2013 09:17

Ale Marcelko, nelži tady, Dáša skvěle FAKT nevypadá, v porovnání s krásnou veronikoou Freimanovou je otřesná, i když Veroniku schválně kvůli roli neupravili a rozcuchali a nenalíčili atd. - Dáša jí nesahá po paty, A buď ráda, ežb ty peníze na plastiky nemáš - vsadím se, že jsi tisíckrát hezčí než Dáša a budeš i v jejím věku!!

avina
17. 04. 2013 18:53

Nesmířila se stářím.Měla,byla by přirozenější,jako ostatní herečky.Chudera,ani usmát se nemůže,křiví pusu...

buban
17. 04. 2013 16:37

pri pohledu na tvar "narodem milovane herecky". Pokud je plastikova, tak se ty plastiky trosku nepovedly, ne?

bonyaklid
17. 04. 2013 16:33

Tak co holky, kolik vás zbledlo?

franckajagrova
17. 04. 2013 15:57

..se moc nepodvedl a má i plastiku nosu..taky jí před lety
odsávali tuk..tehdy byla taková bachratější !

smazan_20150109
17. 04. 2013 15:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
17. 04. 2013 15:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bonpari
17. 04. 2013 14:35

V neděli jsem se dívala na Nevinné lži s Dášou,asi i na to je dnešní článek,kde hrála.Dříve jsem ji měla jako herečku hodně ráda,ale teď po těch plastikách nemůže pořádně ani otevřít pusu,úplně mrtvý obličej,je taková upjatá,nesedlo mi to.Tu pusu vytaženou,rty,atd.

vilda696
17. 04. 2013 14:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lillyli
17. 04. 2013 13:57

že má lifting ...a tipuju, že ne jeden. Ale ani operace ani botoxy jí mládí nevrátí. Zajímalo by mě, jestli je šťastná...Dříve byla uznávaná herečka, nyní taky drží prvenství ..ve zlatokopectví.

vuhp
17. 04. 2013 13:50

to snad bylo kdysi. Mít tolik peněz co ona , tak by dokázala být krásná i škaredá stařena.

lecluc
17. 04. 2013 13:12

TAKŽE Dášo, viděla jsem tě v neděli v televizi večer na ČT 1v pořadu Nevinné lži, jako herečka super, ale vzhledově jako žena, jde nehrála stařenku dost hrůza. Víte, já si myslím, že charakter každého člověka se projeví ve vizáži a vzhledu. A u Havlové převládá zjev osoby zlé, zákeřné a mstivé. Proto v té v televizi vypadala nejméně o 10let starší, i když hrála kladnou roli. Takže ne plastičtí chirurgové, ale lidé typu Havlové by se měli změnit vnitřně. No a pokud to dokážou, tak potom bez zásahu jakéhokoliv lékaře budou vypadat mladě, spokojeně a mile. Takže: Dagmar Havlová - zkus to touto cestou a národ tě bude mít rád ....­....­....­....,j­inak nevím, nevím, ani tvůj mrtvý manžel ti pověst nezachrání

hejhej
17. 04. 2013 12:59

Nejen plastický chirurg ,ale i laik pozná , že má plastiku a několikrát napíchaný botox.Je to jen její věc,ale ať se netváří,že v 60 letech se vrací do 20 let, možná jí stárnutím ubývá rozum,ale ne vrásky. Líbí se ,když žena dokáže stárnou přizozeně.

martas6
17. 04. 2013 12:53

A že vypadá krásně a ženy blednou závistí???? Proč téhle paní pořád lezou všichni do zadele? NEVYPADÁ VŮBEC SKVĚLE!!!! Naopak vypadá teď nejhůř, jak kdy vypadala! Je z asijská maska s koutky úst pod ušima a koutky očiček (z nichž zbyly ošklivé škvírečky s jizvami na víčkách po další plastice!) nad ušima! Je děsná, kůži nataženou až na záda a přitom má kontury obličeje visací a krk jak želva. Vedle Veroniky Freimannové (záměrně nenalíčené a neupravené v roli v "Nevinných lžích") byla prostě Dáša strašná, nepřirozená i s tunou make upu, nehezká a jak vidno - hloupá bába, která neumí stárnout. Na Veroniku nemá. Ani postavou! A nelezte jí do zadele, Dáše, už není první dámou, nemusíte jí už prosím poklonkovat.

aksura
17. 04. 2013 12:46

co takhle si zopakovat látku ze základní školy tj.vyjmenovaná slova po "P".

martas6
18. 04. 2013 09:17

Marná řeč, oni ani netuší, že nějaká vyjmenovaná slova jsou...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.