Zklamaný Alois Švehlík: Zemana protlačila na Hrad Bohdalka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Zklamaný Alois Švehlík: Zemana protlačila na Hrad Bohdalka!

Vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách nemůže dosud rozdýchat herec Alois Švehlík. Nejvíce jej mrzí, že se do kampaně zapojila jeho kolegyně Jiřina Bohdalová.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

konvalinka1
01. 03. 2013 20:49

Bohdalová nebyla pravá příčina vítězství Zemana. Zemanovi hodně pomohla Věra Čáslavská s Čvančarovou,těm nenávist,zloba a vražednost vůči Zemanovi koukala z očí i z huby.Satorie hadr.Hnus.

andy63
02. 03. 2013 13:26

smazan_20150109
02. 03. 2013 18:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
01. 03. 2013 20:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
01. 03. 2013 19:08

ta rakovina Vám asi udeřila na mozek, když vykládáte takové bludy. Bohdalka na Hrad nikoho neprotlačila (mnozí ji už nemusí),lidi nejsou pitomci a nenechají se zmanipulovat nějakými "celebritami"a zvolily si koho chtěly. A Vy i ostatní co se Vám zvolení Zemana nelíbí by jste to měli jako správní demokrati respektovat.

madriska
01. 03. 2013 18:03

To, že je dobrým hercem, neznamená, že má patent na rozum. Bohužel spousta hereckých primadon se chová jakože oni jsou ti jediní chytří. Pak dochází k nedůstojným trapasům viz předvolební besedy: zde se totálně znemožnila Věra Čáslavská nebo Jitka Čvančarová, jsou k politování, teď je mě líto i pana Švehlíka, to pan Svěrák si zachoval noblesu , to, že prohrál jeho kandidát přijal způsobem, kterým by mohl dát lekci takovým Švehlíkům - třeba.

franckajagrova
01. 03. 2013 17:21

..líbala i dalšího budoucího prezidenta Jágra !

valenta008
01. 03. 2013 16:22

lyznika ,který je už na str.2 vystihuje všechno.POBAVÍTE SE jako já když jsem si ho přečetl.

zadnice
01. 03. 2013 14:34

Pijte v klidu dál.

zuzilka
01. 03. 2013 13:47

Má pravdu ,i když asi podpora bohdalky tuhle fatální výhru zcela neovlivnila.Já byla spíše zděšena,když bylo vyhlášení vítěze voleb a zeman ji táhl spolu s dcerkou a za ním se svíjel ožralý hůlka s kamošem,no nejsem nějak cimprlich,ale to bylo nedůstojné,to je lepší špatně artikulovat,ale být inteligentní a hlavně nezko­rumpo­vatel­ný,což miloš není a nebude,ten ještě předvede,ale již jsem s tím smířená,proč se také nervovat kvůli blbosti spoluobčanů.B.byla výborná herečka,ale i když je vitální,jak píšete již delší dobu jen přehrává..

beruna
01. 03. 2013 14:20

"Inteligentní a nezkorumpovatelný" má být snad ten váš Schwarzenberg??? To je tedy fór dne! Kdyby Zeman chtěl, už mohl mít nahrabaný majetek za miliardy, ale on se drží svého normálního bytu na Vysočině a nic víc nechce, zatímco Schwarzenbergovi jde především o to, jak se domoci dalšího majetku, český stát je mu u zadele. Zeman má vysokoškolské vzdělání a mezi všemi prezidentskými kandidáty je bezesporu nejvzdělanější, nejsečtělejší a nejbystřejší, zatímco ten váš Schwarzenberg nemá ani maturitu a na jakoukoli otázku jen blekotá do ztracena. Opravdu jste tak hloupá/hloupý, že to nevíte?

jity
01. 03. 2013 15:30

Schwarzenberg si chudák už ani nepamatoval, že Mrázek byl jeho společník. Zemanovi pouštěli rozhovor Mrázka se Šloufem, ale rozhovor, kdy si Mrázek na Zemana stěžuje, že se nechce nechat podplatit nějak se nehodil.

zkratik
01. 03. 2013 16:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
01. 03. 2013 16:58

Hůlka nebyl vůbec opilý.Zvítězil ve volbách Zeman,což z kandidátů bylo to nejlepší. Knížeti přicmrndovali taky herci,vč.hulváta Hřebejka.Odpůrci p.tzemena se musejí s tím smířit.A je to dobře,kníže je jen loutkou Kalouska, podílí se na ožebračování lidí.

franckajagrova
01. 03. 2013 17:22

to nebyl kámoš ale Nejedlý vedoucí Lukoilu..

jity
01. 03. 2013 13:35

pane Švehlíku, mně nepotřebuje radit nikdo koho mám volit. Tak blbí zase snad lidé nejsou. Nechte Bohdalku na pokoji, je to sice baba princmetálová, ale v životě něco dokázala. Je to vitální ženská a herečka, která už si může dovolit i někomu fandit, nebo nefandit. Pan Švehlík prodělal rakovinu a moc se nepoučil když v opilosti způsobil autonehodu.Měl by si raději vážit života a užívat si ho jako ta Bohdalka.

winterfreshka
01. 03. 2013 13:09

Dokáže takový žvást vyplodit Paní "umělkyně" se sice u všeho takového nachomýtá,ale že by na tom měla takovou zásluhu???!!

jiriforman
01. 03. 2013 13:52

Hele, ty stará vyžvejkaná žvejko, kterej v ů l tě sem vyplivnul?

reknirmareno
01. 03. 2013 14:20

Dle mluvy tve,si myslim,ze jsi to byl ty.

jiriforman
01. 03. 2013 16:43

Až poznáš co je winterfreshka za vyžvejkanou pıču, tak budeš mluvit jinak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.