VIDEO Klára Černá touží po Natálce: Unesli mi dceru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

VIDEO Klára Černá touží po Natálce: Unesli mi dceru!

Soudní tahanice o dítě mohou trvat i několik let, jsou plné špíny a z bývalých partnerů dělají protivníky! Příběh Kláry Černé (36) z Prahy, milované dcery Nelinky (7) a jejího otce Františka Vilhelma (30) je jedním z nich. Před půl rokem ji, jak ona říká, unesl otec ze školy. Soud mu ji svěřil do péče. S Nelinkou se její maminka viděla od té doby pouze dvakrát!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mrdounberlusconi
06. 12. 2014 18:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jezibaba1979
27. 02. 2013 22:37

bral si malou Nelču... a kdy???? to bych chtěla vidět... já znám Nelinku od 3 let a jejího tatínka jsem viděla 1x... hustý.... ano je to fešák, souhlasím... a chápu proč jste poblouzněná... vezměte si ho za muže a mějte spolu rodinu... a nechte Nelču tam, kde je šťastná... u mamky a taťky Romana a hlavně s malou Dominikou...

macron
26. 02. 2013 21:28

nevericiheleno - a to že si pro Nelinku 100x nepřijel jen když se mu to hodilo a taky, že k němu Nelinka nechtěla a do dnes nevíme z jakého důvodu se ho bála a stále bojí, jak sama ostatně řekla i u znaleckých posudků.Vy sama jste u soudu přísahala, že jste údajná přítelkyně Vilhelma a že se o Nelinku budete starat společně pokud mu jí soud svěří do péče a že zůstane v Praze a bude chodit do stejné školy.Není to náhodou křivá výpověď u soudu? Je zajímavé, že si Nelinka ani po půl roce na otce nezvykla a chce stále domů za mámou, sestřičkou a otčímem.

nevericihelena
27. 02. 2013 13:44

Pokud vím matka se žádného soudu neúčastnila a snad jen dvakrát v řádném termínu dítě předala, více není nutné komentovat....

doneka
26. 02. 2013 23:25

kdyby měla Nelinka možnost volby a svobody, tak už je dávno doma u mámy a sestřičky.Sama tohle přání řekla již několikrát před sociálkou a taky u znaleckých posudků, ale to nikoho nezajímá, co Hlavně, že má pan Vilhelm naplněné ego!

mrdounberlusconi
06. 12. 2014 18:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.