VIDEO Klára Černá touží po Natálce: Unesli mi dceru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

VIDEO Klára Černá touží po Natálce: Unesli mi dceru!

Soudní tahanice o dítě mohou trvat i několik let, jsou plné špíny a z bývalých partnerů dělají protivníky! Příběh Kláry Černé (36) z Prahy, milované dcery Nelinky (7) a jejího otce Františka Vilhelma (30) je jedním z nich. Před půl rokem ji, jak ona říká, unesl otec ze školy. Soud mu ji svěřil do péče. S Nelinkou se její maminka viděla od té doby pouze dvakrát!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nevericihelena
27. 02. 2013 22:18

Toto video je vystřižené z kontextu. nemuselo to tak daleko dojít. Matka nerespektuje nikoho a nic a nic jí není svaté.Ani zákon, ani doporučení, ani nařízení, ani žádné právní a morální normy. Dokud tady nebudou všechna videa a záznamy za pět let, není možné, aby se tady někdo vyjadřoval.

jezibaba1979
27. 02. 2013 22:31

heleno - já chci ty videa vidět... kdy se sejdeme... fakt mě to zajímá...
mě by zajímalo co respektuje otec... stále se tady točíte na otcovi... co Nelinka... jak se má??? proč neodepisuje na pohledy... dává jí je???? ... proč jí nedá k telefonu maminku??? a můžeme pokračovat... je to normální.... můžeme se sejít??? mě by o to vážně šlo... chtěla bych vidět i Nelinku, jste v kontaktu s otcem, tak to zařiďte, ne kvůli mě, ale kvůli mému dítěti, které po Nelče si teskní... ne jen Domča ale je tu i jiné dítě, které Nelinku potřebuje.. znáte takovéty lásky dětské... jsou krásné... že???

macron
27. 02. 2013 22:31

myslíte ty videa, jak jí unáší"babička" z pískoviště ze slovy, že už jí nikdy neuvidíme?Nebo ty jak jí vrací otec jak kus hadru a psychicky vystresovanou?

macron
27. 02. 2013 22:41

hlavně, že pan Vilhelm vše dodržuje.Třeba soudně určené styky Na Farkáně, že? Za tohle ho bude určitě Nelča navždy milovat.Sama ví moc dobře, kde chce být a také to znalcům sdělila.

byby2
27. 02. 2013 14:37

drahá Heleno!!!kdyby byl otec co k čemu tak by tu holku neunášel přeci ne??kdyby Nelinka měla k němu důvěru znala ho tak by s ním asi odešla dobrovolně jako s milovaným otcem?jak můžete zde propagovat zájmy pana Vilhelma,když sama vidíte jaké jsou reakce jak Nelinky rodičů úřadů nechtělo by se nad sebou a tímto smutným případem zamyslet???asi by to možná za to stálo.Je zřejmé že nějaké solidární cítění máte ale úplně špatným směrem.Bud se Vám něco podobného stalo a nebo na Vás má pan Vilhem velmi velký vliv jako na úřady které mu z nepochopitelných důvou jdou na ruku i když jako třeba pán který dělal na Kláru Černou posudek nemá licenci k podobným činům a to u soudu prošlu Tak kde to jsme???myslíte si že Nelinka je nesvéprávná že neví co chce??to aby asi nechodila do normální školy na ní je vidět co doopravdy CHCE a co je ji vnucováno ze strany pana Vilhelma

nevericihelena
27. 02. 2013 22:06

Pan Vilhelm Nelču neunesl, byla mu po 4 letém soudu svěřena do péče. Podstoupil několikrát různá vyšetření, dostavil se na každé sezení narozdíl od matky, matka porušila zákon ve všech směrech,nesnažila se aby poznala biologického otce, který nikdy neztratil zájem. Pořád berete celý případ z jedné strany.....

macron
27. 02. 2013 22:26

nebyl to únos?? A co je násilné odebrání, kde Nelinka Vilhelma škrábala, kopala a nebyl schopen jí ani obléknout a násilně jí vytrhl učitelce z náručí. Toto celé navíc naplánoval ze soc. pracovnicí.Nenapsal náhodou čestné prohlášení ve škole, že jí 5.9. přiveze do školy? Místo toho se mu zhroutila a on neuposlechl lékaře a odvezl jí do Šluknova.Fakt milující otec!! Až bude Nelča k takovému psychopatovi ráda, tak není problém, aby k němu šla, ale vzal si její lidské právo do vlastních rukou a nyní jí izoluje od světa, který milovala.A dostavil se na všechny vyšetření?? Asi Vám neřekl všechno, že údajná přítelkyně? Za 6 let ani jeden dárek, přání, zeptání se jak se má a zda něco nepotřebuje.FUCK OFF!!

jezibaba1979
27. 02. 2013 23:09

moment - přítelkyně.... že by NA FARKÁNĚ...hustý... a nebojí se tady čeřit vodu, když křivě vypovídala, kolik je za to let vězení... máte dítě, že??? se mu věnujte a modlete se aby Vám její tatínek taky neudělal nějaké peklo...

nevericihelena
28. 02. 2013 10:48

Kde v sobě berete tolik zloby??? Ty Vaše sprosťárny???? Kam a kde zveřejníme videa to nechte na nás. Poslední věc, kterou zde uvedu je, že se těším, až Nelča vyroste,vše si přečte a vše uvidí.... Dlouho my Vás bylo líto, odebrání dítěte je velmi bolestné, ale Vy jste nepoučitelná a náprava je asi v nedohlednu. Lžete a ještě osočujete neprávem jiné... Přeji hezký den

jezibaba1979
28. 02. 2013 14:06

já nejsem pí.černá proto Vás stále žádám o setkání. povíme si to osobně a pí.redaktorku taky rada poznám a mužem si o tom popovídat.příští týden... co vy na to??? místo a čas nechám na Vás.

jezibaba1979
27. 02. 2013 22:45

aha... ona šla dobrovolně a v bačkůrkách... to jsem netušila, že byla tak šťastná, že se zapomněla přezout a držela se paní učitelky jako klíště... já Vás opravdu žádám... sejdeme se a povíme si to... může být i u toho časopis AHA ať víme oč tu jde... ukažte jim videa... z mého pohledu je to únos... únos... únos...

mrdounberlusconi
06. 12. 2014 18:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

a-ala
27. 02. 2013 14:25

Je hrozné co se v našem státě děje,úřady i soudy nahrávají padouchům a slušný člověk se nemá jak bránit a dosáhnout spravedlnosti. Jsem máma od dvou dětí a ta představa je šílená, že by mi manžel unesl jedno z dětí, nemohla bych jej vidět a úřady i soudy by rozhodovali v jeho prospěch. Otec Nelinky by opravdu měl dostat rozum,ať si uvědomí,že hlavně ubližuje své dceři,nikomu jinému.

...333
28. 02. 2013 15:36

začínám se malinko bavit tím jak se tady paní Helena snaží moralizovat,lidi kteří chtějí pro Nelinku jen spravedlnost a sama je natolik ovlivněna a oblbnutá výmysli pana Vilhelma,že jim opravdu věří a je o nich přesvědčena... Ano taky se všichni těšíme až Nelča vyroste a všechno si přečte a na vše se podívá,pokud tedy její psychický stav ještě někdy dovolí aby se k tomu vracela.. uvidí kdo pro ní chtěl jento nejlepší a kdo jí ubližoval.. neni hloupá a dost věcí chápe již ted!!!

gebo
27. 02. 2013 14:18

Můj hlavní odvolací soud ve věci obvinění za porušení styků dcery Nelinky mě soud P-5 neshledal vinnou a osvobodil mě, protože mě nemají za co soudit a že na lavici obžalovaných by měl být pan Vilhelm, který násilně unesl Nelinku ze školy.
Tento spis o mém osvobození a vyjádření mé neviny, kde je napsáno, že otec provedl násilný únos z půdy školy záhadně zmizel v úředním šimlu a nemohu toto použit k předběžnému opatření na úpravu styku, či návratu Nelinky do své rodiny.
Svoji dceru jsem od 5. 9. 2012 viděla pouze 2x a to jednou na půdě školy ve Šluknově, kde jasně Nelinka sdělila před sociální pracovnicí, že tam nechce být a že chce domů za mámou, sestrou a tátou (otčímem). A pak týden na to, když si mě pozval Ospod v Rumburku, kde jsem dceru viděla 30min.
Pražským soudem mi byl umožněn styk předběžným opatřením jednou za 14 dní na 3h. v sobotu v Praze v místě bydliště údajné přítelkyně pana Vilhelma. Tento styk otec nedodržel ani jednou a on i jeho přítelkyně se nám do telefonu pouze vysmívají. U toho byla přítomna i policie, od které mám zapsané 4 záznamy ze čtyř neuskutečněných styků.
Nyní ta samá soudkyně, která mi udělala předběžné opatření na styky s dcerou tyto styky zrušila na základě zprávy od bývalého psychologa Tyla a Nelinka byla svěřena na převýchovu k otci bez umožnění styků. Žijeme snad v době Hitlera, kdy se děti posílaly na převýchovu do Německa? Upírají se dětem práva a odtrhávají je od prostředí jenž je pro ně bezpečím a domovem?Od milující rodiny, kde je vše v pořádku?Je pak těmto institucím jedno, že je dítěti ublíženo na zdraví i do budoucího života?Čemu pak má dítě věřit, když jí byla rodina odtrhnuta a její zdravotní stav se zhoršuje?
Napsal bych mnohem víc, ale myslím, že je zde cela jasné, jak se v tomto státě zachází nejen se zákony, ale především s bezmocnými dětmi. Těchto podobných případů je zde čím dál tím víc a nic se s tím nedělá.

nevericihelena
27. 02. 2013 22:08

Paní Černá píše poslední záznam od soudu, kde se opět nedostavila, kde jsou předchozí 4 roky?????

macron
27. 02. 2013 22:33

Vy jste byla u soudu? A co tam dělal Vilhelm, když to nebyl jeho soud? Náhodou jel kolem? Klára tam měla svůj právní zástup.

jezibaba1979
27. 02. 2013 22:48

právní zástup se rovná, že tam byla... a kde byli jiní svědci... vůbec je nezavolali...

ferda02
27. 02. 2013 13:35

Nebudu vstupovat do diskuze jako nestranný pozorovatel, neboť mám tu čest znát maminku i nevlastního otce malé Nelči. To, že pan Černý není biologickým otcem Nelinky, jsem se dozvěděl až mnohem později, neboť ve vztahu k ní přistupoval vždy jako k vlastní dceři.
Po zevrubném seznámení s případem se lze jen divit, jak instituce financované z našich kapes jakožto daňových poplatníků mohou udělat spoustu chyb a nedokážou ani v nejmenším bránit práva a zájmy jednotlivců. Je to o to smutnější, když oním postiženým je malé dítě, které se díky nezpůsobilosti k právním úkonům nemůže ani samo bránit diletantství a zlovůli úřadů.
K osobě biologckého otce se nemohu vyjádřit, neboť ho osobně neznám, nicméně násilně vytrhnout (byť vlastní) dítě z jeho přirozeného prostředí v dobře fungující rodině asi není zrovna čin hodný milujícího otce. Spíše to vypadá na zoufalý akt člověka se silně pochroumaným egem…

nevericihelena
27. 02. 2013 13:42

Jsem velmi ráda, že jste napsal, že neznáte otce, ale na konci Vašeho příběhu napíšete, že má porouchané ego? Ano dítě je na prvním místě, ale pokud by Vám bylo bráněno ve styku, bojoval by jste?????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.