Trápení Zuzany Bubílkové: Rakovina znovu udeřila o Vánocích! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Trápení Zuzany Bubílkové: Rakovina znovu udeřila o Vánocích!

Když udeří rakovina, je to pro každého krutá rána, kterou málokdy ustojí. Když ale zaútočí podruhé, jako třeba u moderátorky Zuzany Bubílkové (60) před třemi lety na Vánoce, zhroutí se vám svět. Kde vzít síly na další boj, když vás ten předchozí zcela vyčerpal?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

parondi
14. 12. 2012 16:52

Chodili ste na platené ROH dovolenky,mali ste všetky výhody ako za socializmu a platy najvyšie z Višegrádskej ´štyrky.A dôvod -špinavá delba po rozdeleni.Obrali ste Slovensko: o námornu dopravu,letecku dopravu,vlakovú dopravu,delba penazí z CS banky bol podvod storočia to by vám povedal váš šef riaditel spoločnej banky p. Tošovský a ešte ste pytali 25 milionov/ CSOB /od Slovenska ,ktorú si vzali východoslovenské stavby na skrášlenie Prahy,pred rozdelenim ste vybavili Hradčany a hrad naj drahšou technikov za spoločné peniaze,ponechali ste si všetky velvys­lanec­tva,ces­tovne kance­lári­e,au­todro­my Brno,Most,športové strediska na sev.Morave,no proste všetko o čo ste Slovákov pripravili no nakonec aj o ukradnutú zástavu.Ste najšpinavejší národ v strednej Europe.To nebolo nežné rozdelenie ale LUPEŽ storočia.Zamyslite sa bratia Češi-no spoločne máme len podobnú reč.vy­chca­nosť,n­acio­naliz­mus patrí vám.Hoci my máme tiež veľa neduhov také špiny nie sme.

wellnes.top
14. 12. 2012 10:58

Zajímalo by mě, zda ti, co zde tolik odsuzuji a kritizují...kdyby nedej bože oni sami se dostali do situace kdy s paní "Rakovinou" budou stát tváří tvář, zda budou i stejně kritičtí a stateční.Paní Bubílkovou nijak nemusím, nicméně něco takového ji nepřeju, stejně jako to nepřeju ani nikomu tady z vás, ačkoli mnozí se tu fakt chovají jako *** největší a snad mnohdy ani nepřemýšlí nad tím co tu píší. Hezké vánoce všem!

ivoadler
13. 12. 2012 18:21

jsem nikdy neměl rád. Připadala mi taková rádoby vtipná a chytrá. Takový lidi nesnáším. Byla to klasická politická komentátorka a pak se dala na komiku. Šimek to zachraňoval, jinak by to byla tragédie. Ale trápení jí nepřeju.

caligula
13. 12. 2012 15:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aja10
13. 12. 2012 17:05

Když je vážně nemocná ,tak nemůže vypadat ..krev a mlíko!!tele jedno

jarypadlo
13. 12. 2012 11:56

jenže i já si prošel rakem a bohužel nejsem celebrita nebo známý umělec a soudy mi tak klidně zmařily léčení!A nikdo nenašel žádné pochybení.Paní Zuzano,možná by to byl námět,jestli zajímavý,písněte Jarypadlo@seznam.A držím vám palce!

britva
13. 12. 2012 10:41

šimka musela minimálně kouřit

savaroman
13. 12. 2012 09:26

Paní Bubílkové přeji hodně síly v boji se zákeřnou nemocí. V předvánočním čase je vše těžší.

decathlon
13. 12. 2012 07:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_776269
13. 12. 2012 19:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

valysdr
13. 12. 2012 07:31

To ju trestá Pán Boh za to všetko ZLO čo urobila nám Slovákom v rokoch po novembri 1989, spolu s Černým v relácii "Co týden dal", kedy za pomoci falošného JUDr. Kalvody predsedu ODA rozbili ČSFR.
Toľko zla čo šírila sa jej teraz vrátilo.
Prajem jej všetko to zlo čo spravila, aby sa jej to teraz premietalo do konca života.
PS: Pán Kalvoda so svojími niečo vyše 5% vždy použil tú istú vetu. "Prečo ja musím rozbiť všetky dohody, ktoré uzatvoria Češi a Slováci". Nebyť jeho a tejto vydarenej dvojice tak by Federácia zostala.

lillyli
13. 12. 2012 07:41

Že vám pusa neupadne...nebo spíše ruka! To vy Slováci jste chtěli rozbít republiku a dělit majetek napůl. Zbožňovali jste svého Meči­ara.­..vz­pomí­náte? Já mám slovenské umělce moc ráda, ale taky jsem ráda, že vaše starosti jsou už jen vaše.
A paní Bubílková byla první, kdo např. Mečiara prokoukl..a v podstatě musela emigrovat, protože jste jí dávali "sodu". Je to neuvěřitelně statečná ženská. Škoda, že už zemřel p. Šimek, spolu byli dobrá dvojka. Takže s tím pánem Bohem opatrně, aby se to neotočilo na vás.

jity
13. 12. 2012 09:40

No já o náboženství toho moc nevím, ale věřící poučují, že Bůh netrestá, Bůh jen přihlíží. To by se musel Bůh utrestat, co lidí ubližuje druhým. Jinak Slováci, ne teda všichni, ale přece o to rozdělení stáli. Že prý na Čehůny nebudou doplácet a dělat na ně.

gabi50
14. 12. 2012 10:55

No jistě, řvali, až jim žíly na krku nabíhaly, že "dosť bolo Čehúnov", Havla vypráskali vejci, Mečiar + Kňažko a další fanatikové slovenské samostatnosti rozbili federaci...ale dneska jich je tu nalezlých jako vší. Vůbec největší radost mám, když volají různé vtěrky s nabídkami po telefonu a ozve se "Dobrý deň, prepáčte..." to rovnou pokládám. Ať aspoň hútorí česky, když už se sem nasáčkovali.

oughweed
13. 12. 2012 10:02

zaplať ten tůj Pán Boh, že federace nezůstala. i tak je vás tu ale nas.ráno 3 *** hlavně, že jste měli plný držky keců na čehůny

gabi50
14. 12. 2012 10:50

Moje řeč

Uživatel_776269
13. 12. 2012 19:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.