Kateřina Šlégrová: Jsem na dně! 55 000 Kč měsíčně mi nestačí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Kateřina Šlégrová: Jsem na dně! 55 000 Kč měsíčně mi nestačí!

Manželce bývalého hokejisty a nynějšího poslance Jiřího Šlégra (40) Kateřině (40) podle jejích slov docházejí psychické síly. Přestože jí Šlégr měsíčně posílá 55 000 korun, Kateřina s dcerou Jessikou (13) prý s touto sumou nemohou vyjít. Kam ty desítky tisíc mizí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

b.r.s.a
29. 09. 2012 17:16

Přesně tak

katka0777
29. 09. 2012 15:54

No teda lidi....představte si že se ve dvaceti zamilujete(pro ženský),vezmete si chlápka,kterému dvacet let stojíte za zády a sdílíte s ním zlé i dobré.Povijete dítě a tiše při něm zestárnete......a najednou si ten váš najde jinou,vám vezme standart na který vás nastavil (hlavně vaší holce)a da ho jiné,která se netěší valné pověsti,vaše dítě odsune a věnuje se jiným,uplně cizím klukům.Velebnosti chce se mi blejt-ale nepřísluší mi cokoliv soudit,nejde tady jen o peníze.CO MORÁL­KA,ČES­T,OT­COVSKÁ POVINNOST A VÝCHOVA JAKO TAKO­VÁ????­??????­??????­??????­??????­?????

honzina
29. 09. 2012 16:21

myslím, že se rozvádí hodně lidí a kolik pak děcek dostává 55 000 alíků, mluvíš tady o otcovské povinnosti, cti, morálce a další podobné kecy - matka má ovšem stejný povinnosti a ne se po boku bohatýho hokejisty jen válet, nemakat a po rozvodu čumět jako trubka, jak ona se podílela na tom standardu ve kterým žila, co to tady plácáš??????

vladka.65
29. 09. 2012 17:23

zřejmě myslela to pohodlí a luxus,které mu doma vytvářela,ale pak nechápu,proč jí utekl

borka30
29. 09. 2012 16:21

Myslíš, že tohle víc chlapů nedělá?????? A že všichni pak platí 55 tis.měsíčně??? p.Šlegrová mně připadá jako další telenovela v Česku.

borka30
29. 09. 2012 16:23

a ještě chci říct, ať jde pracovat, pak bude mít víc!!!!!!

vladka.65
29. 09. 2012 16:56

Vám připadá,že 55000,- pro 13 letou holku je málo,že jí snížil standart?!To snad néééé?!Zatím jen matka všude naříká,že je to málo ,ale čím a hlavně kolik přispívá ona,nikde neuvádí....Dokud nazačala plácat hovadiny do médií,tak k němu holka normálně jezdila a problémy s ním neměla,tak co morálka a matčina povinnost ?Pana Šlégra neznám,ani se ho nezastávám,jen mám na věc svůj názor a paní Královou také neznám a ani po tom netoužím,ale vy ji docela určitě znáte osobně,když víte,že se těší nevalné pověsti. Z Vaší strany toto veřejně tvrdit je to docela odvaha.... Králová se do médií nevyjadřuje a jen se o ní něco píše,je to však celé pravda?

honzina
29. 09. 2012 15:26

v první řadě byste zasloužila nakopat do zádele, nevyjít s 55 000 na měsíc, to si snad děláte z lidí p.r.d.e.l. Nechápu na jaký krasoubruslení dáváte dceru, že to stojí 30 litrů, ale pokud vám to nestačí, zvedněte zadek a táhněte makat. Já být panem Šlégrem tak vám dám kulový, alimenty na holku a dost, tyhlety rozcapený dámičky já miluju, palicí do palice, aby se vzpamatovaly. Zase jedna taková, co si vzala hokejistu pro prachy a po rozvodu je v p.r.d.e.l.i, protože si myslela, že do smrti se bude válet ve zlatě, jo velký kulový hofno, ty nádhero!!!!!!!!!!!!

hustik
29. 09. 2012 15:15

alimentů, které jí bývalý manžel posílá. Co by dělala, kdyby neměla Šlégra, ale dělníka z Kolbenky. Na ní je jasně vidět, že si ho vzala kvůli kráse, inteligenci a ne kvůli prachům. ještě by měl Šlégr platit žrádlo pro dva čokly a taky mi tam chybí spotřeba dámských hygienických potřeb a jejich značka. Ale to se dozvíme určitě v některém z dalších článků.

587587
29. 09. 2012 15:14

Ta ženská ještě pořád žije v jiném světě, ne?

dune
29. 09. 2012 15:02

Trochu prehnany ne? Muze jezdit MHD, a za ten trenink je to tedy husty, doufam ze za ty prachy to bude aspon stribro na MS.

mandat
29. 09. 2012 14:53

Mamu bych hnal do prace a to sakra rychle.

macek220364
29. 09. 2012 14:30

táta na ní platí jen 55 000,--/měsíčně, a máma?

setug
29. 09. 2012 14:24

jít makat, má se také podílet na výživě dítěte.

horymarianske
29. 09. 2012 13:38

Spousta dětí nemůže navštěvovat kroužky, protože rodiče na to namají peníze, i kdyby chodily pěšky, ale toto co jsem teď přečetla , to snad není možné,proč musí mít tak drahé auto s velkou spotřebou, snad ještě alimenty na psa,ne? Kolik rodin by se ode dna dostalo, kdyby měli tolik peněz jako ona, výživné je pro dceru, tak nechápu, proč do toho počítá benzin,psy a skoro 31.000,-- za tréninky se mi zdá velmi přehnané.A na výživném dítěte se mají podílet oba rodiče

setug
29. 09. 2012 14:24

vladka.65
29. 09. 2012 13:09

než si rozmyslet,co je pro Vás důležitější a urovnat si prio­rity­....­.pro­tože pokud nemám peníze na základní živobytí a dceru,tak ač nic proti psům,rozhodně si je nebudu držet,nebudu si vozit zadek v drahém autě,ale prodám ho klidně i pod cenou,začnu používat alespoň občas MHD a hlavně své nohy.Co se týče dcery,tak nebýt Vašich nesmyslných vyjadřování se a fňukání do médiích,tak se ani neví,že sportuje a pokud by měla výsledky,které by stály za takové ohromné náklady ,tak už dávno má sponzory a je známá tím co dokázala a ne tím,že jí jako rodiče zatahujete do trapných madiálních sporů.Je potřeba si také uvědomit i to,že nadaných dětí je spoustu a také to rodiče zvládají nebo snad čekáte,že se někdo slituje a bude Váš život spon­zoro­vat?Př­estaň­te fňukat a začněte makat,evidentně nevíte,co to jsou opravdové problémy a životní tragédie.Jasně,že každý chceme pro své děti to nejlepší,ale když nemám i přesto,že se snažím co to jde,tak přes to vlak prostě nejede ....i když na druhou stranu,třeba již dole zmiňovaná Sáblíková je opravdu jasný příklad toho,že i na rybníce se zrodí zázrak .....

setug
29. 09. 2012 14:25

587587
29. 09. 2012 15:16

Se vším souhlas, jen ty psy bych nevyčítal. Zbavit se jich by bylo kruté hlavně pro ně.

vladka.65
29. 09. 2012 16:35

Díky za souhlas,ale zbavit se jich je silné slovo,dají se přece věnovat do rodiny,kde jim bude lépe nebo myslíte,že tímto přístupem k životu bude mít MADAM za chvíli na jejich žrádlo?Teprve pak je můžeme začít lito­vat.­....Ne­nechám si je přece jen pro to,abych se na veřejnosti dělala pěknou a přitom je bývalému započítavala do alimentů.Vše se to točí stále kolem její lenosti,za ty roky,co společně nežijí už situaci měla dávno řešit a ne se spoléhat na to,že jí celý život bude někdo živit.Alimenty jsou pouze na dítě a to si MADAM stále neuvědomuje zrovna tak jako to,že se mají podílet oba rodiče.Vzít si bohatého partnera ještě nezaručuje jízdenku pohádkou na celý život,že nemyslela na budouctnost je opět jen a jen její problém.Jestliže je pravda a ona to přiznala,tak celý život platil náklady otec a to i po dva roky co tam nebydlí,tak teď je to prostě zase na ní,na tom nevidím také nic špatného.Prostě je líná,ufňukaná a hotovo

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.