Dara Rolins po dopisu od Rotreklové: Zhroutila se! Nespí a bere prášky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Dara Rolins po dopisu od Rotreklové: Zhroutila se! Nespí a bere prášky

Smutný případ, kdy pod koly auta zpěvačky Dary Rolins (39) zahynul motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), se táhne už dva roky a s blížícím se soudem vrcholí tenze. A vdova Olga Rotreklová (61), která se už uchýlila k řadě útoků na nešťastnou zpěvačku, teď sáhla po nejtěžším kalibru! Její otevřený dopis Daru tak »rozštípal«, že už není schopna existovat bez léků. Musela sáhnout po pilulkách na uklidnění!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

knkn
30. 07. 2012 12:46

Z čeho se zhroutila - že jí všichni "nežerou " její prolhané kydy ?? Nebo má potíže s Homolou nebo Rytmusem ??? Kdo by mohl být skutečně na zhrucení, je akorát paní Rotreklová ! Nána Gambo šová je akorát LHÁŘ- KA a KOMEDIANTKA !! Holt -ti si dovolila asi p.Rotreková moc Darino, napsat veřejně co si o Tobě myslí ona -a mohu Tě ujistit, že zdaleka ne jen ona !!

haha
30. 07. 2012 12:36

že kdykoli Daru vidím tak je vychechtaná jezdí po výletech a opravdu jí nežeru nějakou zhroucenost,protože si myslím,že je pouze účelová

haha
30. 07. 2012 12:34

Tak Dara se skutečně nevěnovala řízení.Přiznala, že se otáčela po malé a dávala jí napít.Tudíž koukala kam neměla a stalo se bohužel neštěstí,za které by měla nést odpovědnost.Nejsem fanda Dary ,ale být na místě p.Rotreklové a slyšet,že se Dara necítí viná,když mi zabila,byť nerada manžela ,tak to pro mě bude hlahol polnice a vytáhla bych do boje jako vdova R.
Asi bych vyžadovala trochu slušnosti a pokory a jestli je Dara tak bl.bá,že v sobě ani jedno nemá,tak musí počítat s následky...

simoneta
30. 07. 2012 12:30

Dary je mi líto,při neštastné nehodě,zemřel člověk,ale proč za každou cenu musí být vina Dara?Vdiva místo do špitálu letěla někam s fotákem,na to bych neměla vůbec čas ani náladu a hned se prezentovala v tisku,jde jí jen o peníze nic víc,je to zlá ženská ta veselá vdova!Vdova je plná závisti a zlosti,žádné peníze i kdyby je získala jí štěstí nepřinesou,vůbec si nepřipouští,že si tu nehodu zavinil její manžel sám!Taková čarodějnice i s dcerunkami

ivoadler
30. 07. 2012 13:29

co nejdřív a nade vší pochybnost prokázána. Že tomu tak není, je vina policie - viz výše. A pokud se Rolins vina prokáže, tak ať jí po právu zavřou a odškodnění je na místě.

lillyli
30. 07. 2012 12:10

tak p. Rotreklová (a potažmo bulvár)dosáhla svého. Teď z ní ještě vyrazit tučné odškodné. Nemám Daru ráda, zdá se mi hloupá, ale je mi jí líto. Kdyby to byla obyčejná ženská, tak po celém případu už neštěkne pes ani ta vypráskaná
vdova. Ale takhle si to prostě musí vypít až do dna.

herecka
30. 07. 2012 14:22

...až jednou tebe potká podobné neštěstí a někdo ti vlastní nedbalostí zabije partnera, jsem zvědavá, jak moc "vypráskaná vdova" budeš ty, hlupačko...

avion
30. 07. 2012 12:08

A co si myslí, že jí to jen tak projde,zabila svou neopatrností otce rodiny, tak musí pykat.

p.r.d.e.l..hillarka
30. 07. 2012 12:03

..že Daře se spíš zhroutil ten nepovedený čenich

xell
30. 07. 2012 12:19

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.