Rotreklová: Chci, aby přiznala vinu! Dara: Ale já jsem nevinná! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Rotreklová: Chci, aby přiznala vinu! Dara: Ale já jsem nevinná!

Už rok a půl se jim nechtěně proplétají životy. A přitom se nikdy neviděly. Zpěvačka Dara Rolins. A Olga Rotreklová (58), vdova po motocyklistovi, který zemřel po srážce se zpěvaččiným vozem. Až včera se potkaly. U soudu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

melaniii
21. 01. 2012 14:33

URČITĚ NÉÉÉ. HRABE PRO SEBE DCERY...STEJNĚ JÍ TO CHLAPA NEVRÁTÍ TAK ASPOŇ ZE ZNÁMÉ OSOBNOSTI VYTŘÍSKAT CO NEJVÍCE...!!

jity
11. 05. 2012 19:14

Že se baba neobrací také na nemocnici, co pro jejího manžela udělali, aby ho zachránili. Proč neoperovali vnitřní krvácení a alespoň se nepokusili ho zachránit.

darkazach
20. 01. 2012 06:47

Proč vdova nechce, aby přiznali vinu doktoři, kteří podcenili zranění pana Rotrekla. Asi má spočítané, že z Dariny by mohla vytřískat více.

8bc5
19. 01. 2012 23:15

Milé obdivovatelky D.R.dopr.nehoda se může stát každému to je fakt.Každý slušný inteligemt.člověk pokud usmrtí ať už z nedbalostí anebo souhrou neštastných náhod se z takto velkého neštěstí slouho dává psychicky dohro­mady­.Porov­nejte si případ pani Jakubiskové a budete vidět dvě rozdílné bytosti.Madam Rolinc ignoruje i pravidlá,které musí při vstupu do jednací síně soudu respektovat(jsou napsané na každých dvěřích při vstupu)muži vstupují bez klobou­ku,mob­.telef­,slu­neč.br­ýly)­Inte­ligen­t.čl­ověk zásadně nejedná nikdě ve sluneč.brýlých.Co dodat,hlásek má pěkný ale chování austrálského křováka.

darkazach
20. 01. 2012 06:37

Ale, no tak, nebuď tak zapšklej člověk. Snaž se udělat něco s tím svým podělaným životem, a nebude tě trápit sžíravá závist na úspěšnější.

eva2208
20. 01. 2012 10:31

Tak ja nevím, ale koukala jsem na zábery kdy vcházela do síně a brýle sundala, pak je nasadila zpátky, když ji fotilo 50 novinářů. Když odešli si je u procesu sundala. Kdyby tam nebyla Dara, ale někdo jiný ani o tom nevíte.

8bc5
19. 01. 2012 22:59

Vyčistite si zuby,nějak Vám páchně z pusinky !!!

ivuska1
19. 01. 2012 21:34

Neverim , ze Rolincova bude spravedlive odsouzena a ona to moc dobre vi !!!Proto se tak chova ! Jezdi si na dovolene bavi se na party, zbali noveho chlapa a vse resi s usmevem. To by se preci nikdo ,kdo mel aut.nehodu, pri ktere zemrel clovek nikdy takhle nechoval ! Je to bezcitna mrcha ! Nechte chudaka p. Rotreklovou byt. Proc ji nekteri napadaji.Onaprisla o manzela ! Chape to vubec nekdo tady z tech pisalku co ji tady napada ?! Lidi kteri se tady Dariny zastavaji ,musi byt jeji kamaradi. Clovek se zdravym rozumem ,preci nebude slovne napadat obet! A p. Rotreklova je tou obeti,jestli vam to nedochazi !

sojkam
20. 01. 2012 07:34

Ty zasejc musíš být kamarádka paní Rotreklové.

ivuska1
20. 01. 2012 18:53

Ver mi a jestli mi verit nechces tak s tim neudelam vubec nic. Ja nejsem kamaradka p. Rotreklove. Tu pani osobne vubec neznam. Ja pouze reaguji na danou sitaci ( od toho jsou diskuze ).Jsou to pouze me nazory coz neznamena ,ze musi byt vzdy spravne. Me hlavne jde o to ,ze v nasi republice je justice zkorumpovana. Ja chci pouze aby byl potrestan ten, kdo udela neco spatneho. Co je na tom divneho ? Ano jsem na strane p. Rotreklove ,protoze ztratila manzela . Hlavne vidim jak se Dara Rolincova k takove tragedii stavi. Ja osobne dle jejiho prezentovani neverim,ze lituje toho, co se stalo . At to byla jeji chyba nebo ne.Kdyby se mi stala ta sama situace a i kdybych vedela ze pravda je na me strane,tak po usmrceni cloveka bych byla zalezla doma a urcite by mi nebylo do smichu natoz abych jezdila na dovolene a ke vsemu tomu si hledala noveho chlapa! Na to bych nemela myslenky hodne dlouho !!!! Myslim , ze hodne lidi kteri maji kouska citu a veri ve spravedlnost me pochopi.

elis3
20. 01. 2012 19:25

pro ivuska1..těžko to tady budete vysvětlovat lidem, kteří si přes svou anonymitu nevidí do úst a jen plivou kolem sebe. Veřejně by mlčeli!A taky, těžko to budou chápat ti, kteří nezažili tragickou, náhlou smrt někoho blízkého. Dalo se čekat, že to takhle dopadne a Darina je proto klidná, ale na pocity té paní už nikdo nehledí.Ta sejde z očí, sejde z mysli, ale Darinu budeme vídat pořád!!Je to známá tvář a takovým, ve většině případu vše prochází

evinka1111
19. 01. 2012 19:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
19. 01. 2012 19:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xell
20. 01. 2012 10:18

zubni.pasta
19. 01. 2012 18:40

je plná zlosti a nenávisti.Baba prahne jenom po pomstě a penězích.Jenom aby se to babě nevymstilo.Nejhorší je srážka s babou Rotreklovou od takové čůzy raději na kilometry pryč.

va45
20. 01. 2012 00:41

Na to se nedá nic jiného říct: debile, škoda,že nepřejela tebe,už bys tady nekecal/a a tvá matka a otec by chodili po soudech přesně tak jak chodí p.Rotreklová ,aby se domohla spravedlnosti.

vlamore
20. 01. 2012 01:09

ivuska1
20. 01. 2012 18:59

pro va45

avina
19. 01. 2012 18:18

den před soudem vysmátá,v době soudu ala plačka Veškr se slum­.brý­lemi­.Zavi­nila neho du-nevěnovala se řízení-osud jí to vrátí.

opportunity
19. 01. 2012 19:11

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.