Agáto, jsou to ta stejná prsa? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Agáto, jsou to ta stejná prsa?

Odhalená ňadra Agáty Hanychové (26) se na upravených fotografiích diametrálně liší od »zákulisních« snímků. Možná by se hodilo rčení »Není všechno zlato, co se třpytí«.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lipno
16. 12. 2011 14:31

dokáže mráz s Photoscopem

mirunkas
16. 12. 2011 14:17

Takový malý a povislý prsa jako má Agáta na neretušované fotce mám i já,ale nikam s nima nelezu,on by mě taky nikam nikdo nezval

mnpv
16. 12. 2011 18:09

Jo vydělávat peníze se musí umět. S prsama nebo bez nich. Je stejně dobrá.

illis
17. 12. 2011 14:12

a jako čím je dobrá, že se vystavuje, aby získala popularitu, že si pořídí dítě, nechává ho na hlídání a sama je rozlítaná jak hvězdy ohňostroje. Dítě odstavila, převedla na umělou výživu a ještě si tento krok sama vychvalovala, že už se nemusí omezovat . Ještě, že máme v naší malé zemi skutečné osobnosti a ne nějakou protěžovanou Agátu. Celá maminka, ta také pro svou popularitu natočila reklamu s Vincentem a Kordulou. Ještě, že se toho starý pan Žilka nedožil, nestačil by se divit. A to Agáta tvrdí, že je věřící .

salamandr1
18. 12. 2011 15:24

Jo tyhle "sprostý" jednoduchý holky nevědí, co je úroveň a co je honba za výdělkem za každou cenu. Žilková je vůbec trapná svým chováním a vystupováním ve svém věku, ale nikdy to dáma nebyla, taky je Agáta jejím zrcadlem.

illis
18. 12. 2011 19:24

Žilková mne před časem pobavila když byla šokovaná, že paní na hlídání dětí bere za hodinu hlídání víc, než má ona na herecké škole. Tak nemá být tak chtivá peněz, má sedět doma a hlídat si své mladší děti sama . Řekla bych, že Agáta se v mnohém chová jako její máti. Jen Stropnický je v klidu .

lapada
16. 12. 2011 12:59

asi Agátka smlouvu podepsala, dyž měla prsa nalitá mlékem. Ale přece každá ženská by měla vědět, že to není trvalá záležitost, pokud tedy by stále nekojila. A jen tak mimochodem, já měla první dítě v jednadvaceti (tenkát to bylo běžné) a fotit bych mohla 14 po porodu, jednak byl pěkný šrumec, takže žádná dieta nebyla třeba a mladé tělo se dá dohromady zatraceně rychle.

mnpv
16. 12. 2011 18:11

A jak víte, že to Agáta nevěděla, vždyť o co jde. Tady asi o prachy, staví barák, tak jí je přejte.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.