Válka kolem Bartošové: Drsná hádka jejích »ochránců«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Válka kolem Bartošové: Drsná hádka jejích »ochránců«!

Domenico Martucci a Lukáš Rejmon – chtějí Ivetě Bartošová opravdu pomáhat, nebo ji jen zneužívají, aby se po jejím boku zviditelnili? Oba jsou přesvědčeni o tom, že pro ni dělají to nejlepší, ale vzájemně si tím konkurují, což vyústilo v ostrou hádku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zikmund
21. 08. 2011 12:39

No, to se Shimimu povedlo. je to skutečně až mysticky blbé.

zikmund
21. 08. 2011 12:22

David Prášek Hlavně ať se dá Iveta do kupy po všech stránkách, nejde pořád od problémů utíkat, stejně tě vše dožene... Nikdo to nemáme v životě moc jednoduché a každy se s tím nějak pereme ale jednu výhodu máme - nejsou u toho novináři. Ivet prosím rozmysli si vše, stůj si zatím nenechej se ovládat, pracuj na nových hlasově kvalitních písní, a hlavně v klidu. Nemusíš novináře přesvědčovat, že jsi strašně v pohodě a chvíli šťastná nech si ty krásné chvíle pro své blízké a fanoušky na vystoupeních a ukaž se zase jako skvělá zpěvačka, která není troska dle bulvárních novinářů... Hlavně máme tě rádi a musíš vytřík zrak těm "hulvátům" co nemají nic na práci než jen hledat chyby a slabosti.......

Jen mě napadlo, že když nevyšel hrabě, mohla by si Iveta vzít Práška. Byla by Prášková Iveta.

leguana
21. 08. 2011 12:24

Nebo si mohla vzít Jóžina z Bážin. Byla by práškovaná.

elfrieda
21. 08. 2011 12:26

praskova iveta by slo

zikmund
21. 08. 2011 12:18

Iveta Bartošová Dana: Já vás chápu. Sám bych z toho byl zmatenej. Ale momentálně a hlavně od dnešního dne nemá právo za Ivetu nikdo oficiálně mluvit. Může buď ona nebo jen já. Takže prosím o sledování informací z našeho zdroje. Iveta za pár dní osobně potvrdí vše. Jinak opravdu na všechny své fanoušky myslí a a budu citovat jednu její dnešní větu: "Já už bez toho zpívání fakt nevydržím. Chybí mi to a taky fanoušci a všechno okolo." .....takže asi tak. Držte nám palce ať už je vše v pohodě. - Lukáš

Iveta už nevydrží bez zpívání. Hmmm, se máme zase na co těšit. Co to bude tentokrát?

montevideo
21. 08. 2011 12:22

Zase někde "fanoušci" uvidí potácející se strašidlo, které se ani neudrží na nohou, a lapající po dechu, aby stihlo playback?

zikmund
21. 08. 2011 12:25

Hlavně vidím Ivetu, jak sedí u flašky a takhle mudruje Rejmonovi do klávesnice.

lubnicka
21. 08. 2011 12:31

hudry hudry hudry, mudruje a hudruje , zatím co hrabě marně sídla kupuje

elfrieda
21. 08. 2011 12:32

To ji klidne verim, ze by rada byla zase za "hvezdu". Kdyz ctu ty clanky o ni zpetne, tak musela byt odjakziva dost nesnesitelna baba, ale kdyz byla krasna a cosi zpivala, tak to tolik nebilo do oci.

elfrieda
21. 08. 2011 12:24

Myslim, ze vyrukuje s nejakym brecenim ve stylu "silene smutna princezna" Na Heja Heja to nevypada. Nebo nejaky stesky na tema "Vsichni mi ublizujou" a "Ooo, ja uboha"

zikmund
21. 08. 2011 12:30

Mohla by od Bílé odkoupit práva na Plyn už syčí z trouby ven.

montevideo
21. 08. 2011 12:36

Ježíš, ještě jí napovídej! S plynem už to, podle Martucciho, jednou zkusila!

zikmund
21. 08. 2011 12:41

No právě. Proto by jí to sedlo.

ivobenda
21. 08. 2011 11:57

univerzální pravdy. Mnozí nebudou toto téma považovat za téma související s “pravdami”, my vás však ujišťujeme, že je to tak.

elfrieda
21. 08. 2011 12:27

Porad pin*** kolem neceho... tak sem s tema pravdama, nedelej z toho dramo

zikmund
21. 08. 2011 11:56

Natálie Ritterová Ritterová Ahoj Ivetko,muzes nam říct,proč jsi mu zase naletěla.Proč kecá,proč Ti ubližuje.Jenom využívá tvych citu a depresí ke svemu pros­pěchu­.Mani­pulu­je s tebou!!! Vím o čem mluvím,věř mi...Hlavu vzhuru,máš na to a bud sama sebou a poslouchej své srdíčko,ne chlapa,ktery Tě používá jako nástroj ke zvidi­telně­ní.Nes­náším ho,je ulhaný a řeklo to víc lidí.Naber sílu a ukaž,že jsi profesionalka s velkym S PRIN­CEZNIČ­KO.JAS­NÉ!!!!

Profesionálka s velkým "S"? Jako profeSionálka?

ivobenda
21. 08. 2011 11:58

Uslyšíte nějaké nepřesnosti a uděláte dobře, když po nich budete pátrat. V podstatě jste však slyšeli pravdu, každé podání těch samých událostí je však z trochu jiné perspektivy.

zikmund
21. 08. 2011 12:02

Díky Benda, teď jsi mi to objasnil.

ivobenda
21. 08. 2011 12:07

Je třeba se jednoduše otevřít a poslouchat tichý hlas v nitru.

elfrieda
21. 08. 2011 12:03

Kdopak jsi v realu, radoby "bendo"?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.