Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. dubna 2015

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Herečka Lucie Benešová: Ukázala těhotenské břicho!

Lucie Benešová už má v pátém měsíci pořádné břicho.
Lucie Benešová už má v pátém měsíci pořádné břicho. (Aha! – David Kundrát, foto pro Aha! – Hanka Kynychová)

Herečka Lucie Benešová (37), manželka Tomáše Matonohy (40), konečně prozradila detaily o svém těhotenství. „Jsem v pátém měsíci, miminko bylo plánované, nebo tak nějak… Jsme dospělí lidé, tak snad víme, co děláme,“ smála se Benešová, která už tak početnou rodinu čítající pět členů rozšíří o šestého.

Jestli to ale bude chlapec, nebo holčička, prozradit nechtěla. „Máma pohlaví neprozradila ani nám. Možná to bude překvapení i pro ni,“ řekl deníku Aha! její nejstarší syn Lucián (12), kterého má z předchozího vztahu s Filipem Blažkem (38).

S Tomášem Matonohou pak Benešová počala syna Štěpána (5) a společně ještě adoptovali dceru Sáru (11). Už za čtyři měsíce budou vychovávat čtyři děti. „My se na to těšíme, alespoň bude doma ještě větší sranda,“ raduje se Lucián, nejstarší z dětí.

„Tak trochu jsme splnili i přání dětem, které si dalšího sourozence moc přály. Doufám, že nám s miminkem i pomůžou,“ prozradila Benešová na charitativní akci Hejbejte se a zpívejte s Hankou, kde si docela »hejbla« i se svým těhotenským bříškem. To už totiž nabylo velkých rozměrů.

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.