Vrchol nechutnosti! Útok na nemocí souženou Slováčkovou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Vrchol nechutnosti! Útok na nemocí souženou Slováčkovou

Její sílu a odhodlání podruhé porazit rakovinu by jí mohla závidět polovina armády, přesto se najdou tací, kteří se do Aničky Slováčkové (27) bojující s rakovinou neštítí pálit ostré rány pod pás. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Milla
29. 11. 2023 11:19

Někteří si prostě nemohou pomoci aby nedali najevo svou povahu jako madam Ella.Chytrá jak rádio a zlá jak kyanid.Někdo pro mě velice drahý se tím taky musel prokousat a dopadlo to dobře,ani nezvracela a o vlasy taky nepřišla.Po chemo se nádor smrskl a při operaci poté se celý odstranil.Určitě je naděje,držím Aničce i ostatním pacientům všechny palce.A kašlete na všechny podobně Elly.

Uživatel_5689305
09. 11. 2023 18:24

Dobrý den,
je mi velmi velmi líto, že veřejně dokáže člověk nechutnými poznámkami takhle útočit na nemocnou mladou Aničku.
Přála bych si, aby se tyhle ošklivé řeči k Aničce vůbec nedostaly.
Přeji jí, aby ji neopustila dobrá nálada, kterou navzdory své nemoci rozdává všem kolem sebe, a nám relativně zdravým.
Myslíte si, že ona sama toho nemá dost naloženo? Že ji není v době chemo zle? Vždyť to pódium je její život, a je jí tam dobře, posiluje jí to....a vypadá moc krásně, ale věřte tomu, že jen ona ví, jakou cestou kráčí.
Proto jí přeji, aby našla na konci té cesty slunce.
Je to fajn děvče, není snad člověka, který by jí to nepřál.
Pardon.....ale tyhle negativní pisalky já za lidi snad ani nepovažuji.

ELLA Průšová
08. 11. 2023 20:17

A furt bude ta holka dávat o sobě zprávy, ono je velice těžké, jí
něco poradit, říct, aby byla v klidu atd....

nazdarbazar
04. 11. 2023 12:54

Dobrý den jenom můj názor i ti novináři ji mohou také v klidu.

Jaroslav Vašíček
04. 11. 2023 12:48

Ello, vy jste přece "chytrá"Bojovala jste někdy se zhoubnou chorobou? Tady jsou jen dvě cesty= upadnout do deprese nebo se zbytkem sil vzdorovat.

ELLA Průšová
07. 11. 2023 19:39

Bojovala s ní moje snacha, to co ona zkusila, by nevydrželo ani zvíře! Kdo nebyl u toho, nemůže chápat to, co jsem napsala! Ani se postavit nedokázala, byly u toho její 3 malé děti a prosili, babičko pomoz mamince! Chápete!

AHel
03. 11. 2023 15:18

někteří lidi jsou ***.... já vám držím pěstě, natřete to tomu fujtajblu v plicích !!!!

ELLA Průšová
03. 11. 2023 21:12

AHel; když bude stále hopsat někde po jevišti, těžká bude léčba a když hopsá, tak to nebude asi tak zlé! Z té léčby, je člověk tak vyčerpaný a je mu tak špatně, že nějaké jeviště, ho ani nenapadne! Vy se zklidněte, nevíte o čem mluvíte!

Hanka Strakatá
03. 11. 2023 13:24

Tak to je vrchol nechutností,jak se lidé vyjadřují k nemocné Aničce!! Anička je moc milá holčina, která si to nezaslouží... potřebuje pochopení a spoluúčast...nikdy nevíme,co nás může potkat.Že se nestydíte!!!

Hanka Strakatá
03. 11. 2023 13:23

Tak to je vrchol nechutností,jak se lidé vyjadřují k nemocné Aničce!! Anička je moc milá holčina, která si to nezaslouží... potřebuje pochopení a spoluúčast...nikdy nevíme,co nad může potkat.Že se nestydíte!!!

jeremias nowak
03. 11. 2023 05:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
03. 11. 2023 08:58

jeremias.......: Anička svou nemoc moc neprezentuje, to ten její trapný otec Slováček.

XYZ3
02. 11. 2023 21:40

Bez jako.. píšu na mobilu a asi to tam skočilo

XYZ3
02. 11. 2023 21:38

Je to trapný. Bylo by nejlepší, aby o své léčbě a zdravotním stavu veřejnost neinformovala a bude mít klid. Jinak jako všem marodům držím palce.,

Jaroslav Vašíček
02. 11. 2023 12:14

Co je to za krávy? Krávám skutečným s e omlouvám.Ty ženské snad nemají vůbec mateřské srdce.Stultae bestiae!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.