Anička Slováčková (27): Intimní video! Takhle trpěla kvůli rakovině | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Anička Slováčková (27): Intimní video! Takhle trpěla kvůli rakovině

Jsou to už dva roky, co Anička Slováčková (27) rakovinu prsu nakopala, dle vlastních slov, do zadku. Přesto na pravidelnou kontrolu přicházela s opětovným strachem a na sociální sítě následně vyvěsila velice intimní video.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Martin Tesařík
08. 06. 2023 11:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amba
08. 06. 2023 10:40

Slováčková je nula, kterou před sebou valí jako kámen je to šmíra, ale pro naší českou "šmíru je to akorát"

AliAlice
08. 06. 2023 09:34

Pro mě je Anička statečná holka,a má můj obdiv,jak se s celou tou nemocí popasovala.A to ještě ten tyátr co provádí její rodiče je pro mladou holku velká nálož...měli by se stydět !!

fany22
08. 06. 2023 17:23

Taky to tak vidím.

AHel
08. 06. 2023 08:42

Tím že stále vytahují tu její hnusnou nemoc jí degradují. Byla statečná, přežila, bravo gratruluji, statečná holka a teď už se jede dál, jako by to nebylo....už toho nechte, ať si žije, je zdravá a určitě nic jiného si nepřipouští, tak už mlčte.

travina
08. 06. 2023 07:42

A ty jsi vůl!!!!!!! Slováčková toho dosáhla dost, skoro 10 let vystupuje v muzikálech jako sólová zpěvačka, má svoji kapelu s kterou konzertuje, je i dobrá herečka, atd. Bydlí roky sama, sama se i žíví, atd. U svého hnusného otce vystupuje jen velmi málo a tu svoji nemoc měla právě z rodinných stresů!!! Takže si ty svoje kecy nech, vůbec nic nevíš, chudáčku

Martin Tesařík
08. 06. 2023 07:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tunka
08. 06. 2023 08:45

Martin Tesařík, ty neumíš nic jiného, než na všech diskuzích psát hnusné příspěvky? Potřebuješ jít na léčení! Aničku Slováčkovou si vůbec neber do huby, je to frajerka! A co jsi dokázal ty, kromě šmejdění v AHA?

ELLA Průšová
08. 06. 2023 21:01

tunka; a v čem je ta Anička frajerka? Zpívat neumí, hrát neumí, v Růžovce byla jak trdlo, jak se ona popasovala s rakovinou, to jako, že si rakovina před ní sedla na zadek? Rakovina určuje, co bude dál, né nějaká holka! A rodiče, ty ona tady jednou pomlouvá, podruhé chválí! Co teda podle vás dokázala? Moje snacha se s rakovinou nepopasovala, nechala tu 3 malé děti a manžela! Až bude mít Slováčková zácpu, nezapomeňte to sem napsat!

jura l
09. 06. 2023 06:17

Vážená ELLO, je mi líto, že vaši rodinu postihla tato hnusná nemoc a věřte, že moji rodinu bohužel taky!!!!!! Ale nepřisuzujte mi prosím něco, co jsem nepsala já, nýbrž někdo jiný! Slovo "popasovala" jsem opravdu nepsala já!.Co se týká Aničky, tak je pro mne frajerka, protože já mít takové rodiče, tak jsem dávno v blázinci! Hlavně takového otce!!!!!! Jinak zpívá hezky a roli "trdla" měla v seriálu danou. Hezký den vám přeji.

hejhej
10. 06. 2023 13:37

jura:
Promiskuitní, trapný Slováček má velký podíl na nemoci a stresu dcery.
Na mě působ Slováček jako duševní ubožák, který si stále chce něco dokazovat.

jity
09. 06. 2023 20:36

To, že na vás byl osud krutý nemůže Anička ani ona ještě nemá vyhráno. Tak vám přeji hodně sil a zdraví pro vaše milá vnoučátka a málo zášti.

jity
09. 06. 2023 20:37

Patří to pro ELLU a tu zácpu jste si mohla odpustit. Neni to zrovna vkusné.

ELLA Průšová
09. 06. 2023 22:21

jity; co vám k tomu říct? Víte, já obdivuji třeba lékaře, co umí člověku dát nové plíce nebo játra, to jsou kabrňáci, ale holka, která tu veřejně kritizuje svoji mámu, měla by být ráda, že jí ještě má a nepsat, odepsala jsem mámu, nemluvím s ní...., to je podle mne hnus, ale vy asi budete jiného názoru!

jity
10. 06. 2023 12:59

Je pravda, že kdyby nebyla matka nebyla by ani ona, ale co jsem kdy četla, tak o Annu se staral hlavně bratr Felix. Těžko říci jakou ji rodiče dali lásku, ale do nemocnice chtěla otce a bratra Felixe miluje. Nežili jsme s nimi, tak těžko můžeme soudit, ale jejich chování to prozrazuje. Ona by o tom Anička nemluvila kdyby ji novináři neotravovali.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.