TV vysílání po přechodu na DVB-T2: Stížnost vedení ČTÚ na ministra Síkelu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

TV vysílání po přechodu na DVB-T2: Stížnost vedení ČTÚ na ministra Síkelu!

Vedení Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) chtělo včera s ministrem průmyslu Jozefem Síkelou (54, za STAN) probrat svoji agendu. Místo toho je ministr »zpražil« kritikou a pak odešel.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

František Klapal
31. 07. 2022 11:13

Osobně z toho DVB-T2 vysílání teda taky nejsem úplně nadšený. Bohužel bydlíme v dolině a s tím signálem je to tady takové všelijaké. Schválně jsem si kvůli tomu koupil set top box jen abych zjistil, že mi některé programy stejně pořád vypadávají. Nedávno mi ale kamarád dal tip na http­s://ww­w.ne­j.cz­/digi­talni-televize/ Digitální TV by od nich prý měla být o něco spolehlivější, tak snad.

blesik
10. 05. 2022 21:51

Je to šlendrián a bezohlednost k divácké obci. Diváci aby neustále lovili lepší signál, většinou marně, nejde obraz, nejde zvuk a střídá se to na různých kanálech. A tak se ptám, proč jsme museli měnit televize, kupovat set top boxy. proč platíme poplatky za Tv vysílání, když se na Tv většinou nedá dívat? Pana ministra se to už netýká?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.