Strach o hvězdu Pelíšků! Vášáryová už nevychází z domu a… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Strach o hvězdu Pelíšků! Vášáryová už nevychází z domu a…

Navzdory vyššímu věku je obvykle velmi zaneprázdněná. Teď prý ale podle informací Blesku sedí Emília Vašáryová (78) jen ve svém domě a nikam nevychází. Na Vánoce údajně vynechala i tradiční výjezd do Tater. Co za tím je?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kalunka
06. 01. 2021 12:23

A kto ma o nu strach?

delphina
02. 01. 2021 17:28

Magistrát chce takové nájmy,že na Češích to opravdu postavit nejde,ať se to někomu líbí či nelíbí.To je realita.Až pokapá centrum,všude už zbudou jen asiaté.Ale to je zase jiný příbeh....a není vůbec hezký.

-bello-
01. 01. 2021 23:25

Já ji mám ráda.Zato to střevo její ségra Magda, to je síla
Covid-necovid jsem venku stejně , jako před tím. To, že není divadlo, film, zoo, večeře v restauraci , fitko, zámky, hrady, moře atd. klidně rok přežiju, ale čeho se děsím já je život po covidu v Praze.Člověk si už odvykl od řevu turistů v metru,tramvaji, odvykl si od jejich otevřených chlebáren, jak zívají přímo do vašeho obličeje, odvykl od jejich věčného smradlavého rožnění na každém trávníku a válení po náplavkách , bordel po jejich nočním tahu, močku, plivance a detonaci zvukových vln z koncertů , uskakování koloběžkám, kolům na chodnících , kdy neschopný Magistrát drží jen palce turistickému ruchu .
Skoro, kdyby nebyli mrtví, anebo následky se dá říct, covide zůstaň ještě chvíli , byznys je mi ukradený, když se v Praze můžu konečně projít a nadejchnout v klidu .

JsteKokoti
01. 01. 2021 13:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
01. 01. 2021 06:53

... a kam by měla chodit , když je všude covid ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.