Charlottka Gottová: "Úplně mi to nahnalo slzy do očí," tvrdí známý zpěvák | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Charlottka Gottová: "Úplně mi to nahnalo slzy do očí," tvrdí známý zpěvák

Asi není nikdo, kdo by si ještě nepustil dojemný hit Karla Gotta a jeho dcery Charlotte Elly (13) Srdce nehasnou. Na YouTube už překročil počet zhlédnutí třicet milionů. Což by pro talentovanou Charlotte mohlo symbolizovat zdárné vykročení do světa hudby…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5498740
02. 08. 2021 17:29

beloo ;o)) to je krásná ukázka zlého člověka a zhrzeného ve vás.. je mi líto, co se vám stalo, ale neubližujte ostatním .... dostala jsem se sem náhodou a kvůli vám.. toho si považujte jsem se i přihlásila.. hovadiny, co hlásáte, jsou neskutečné .... myslím, že nejste dcerou svých rodičů a neumíte zpívat ani jako běžné děvče,,, Protože jste muž ;o))) možná E.T. ....

0wilso@...
18. 02. 2020 11:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
03. 02. 2020 22:46

Ewwa
ta píseň děsná ukázka, kam až profík došel.
A Šarlota není žádný extra pěvecký zázrak.
Tohle si Gott měl nechat jako soukromé video.
Klanět se tomu fakt může jen tupec!

Ewwa
02. 02. 2020 13:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
02. 02. 2020 11:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cukrenka
29. 01. 2020 12:00

Dojemná byla ta projevená láska tatínka ke své dceři,a jak se evidentně snažil jí poskytnout ze sebe co nejvícea co ještě bylo možné stihnout. Některé věci uspěchat ale nejdou, a vůbec spěchat nemusí být ve finále moc dobré. Možná byl čas i na účast v muzikálu, a lépe se smířit s tím, že vše už vidět a zažít nelze.

Uživatel_5498740
02. 08. 2021 17:31

na to ale asi přijde člověk po jisté edukaci, ne jako bello.. prázdný pytel .....

pitkin
29. 01. 2020 10:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hanainge
29. 01. 2020 05:03

Výše uvedený článek je nesmysl, protože Charlotte Ella není dcerou Karla Gotta a Charlotte Ella se nejmenuje „Gottová“. To řekl mi sám Karel Gott.

Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý a Ivana Macháčková nikdy nebyla manželkou Karla Gotta. To řekl mi Karel Gott sám! Dále je pravda, že jenom Dominika Gottová je dcerou Karla Gotta, což mi Karel Gott taky řekl sám! Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. V roce 2006 byl v časopise „S tebou mě baví život“ článek s fotkami s Martinem Poštou s Charlottkou Ellou na klíně a Charlotte Ella je Martinu Poště velmi podobná. Charlotte Ella má stejný nos, stejnou ústu a stejné tmavé vlasy jako Martin Pošta. Jeden Čech, který se jmenuje Olda, psal v květnu 2007 na internetu, že Martin Pošta mu řekl, že Martin Pošta měl milenecký vztah s Ivanou Macháčkovou!

Karel Gott nikdy nemiloval Ivanu Macháčkovou a obráceně. Ivana Macháčková je primitivní, drsná, absolutní sobecká i zlá žena, která chce lidi a zvlášt’ celebrity jenom využit. Proto Ivana Macháčková často měla vztahy v ložnici jako mediální prostitutka s novináři a muži, které pracují v médiích. Mnohé fotky a videa s Karlem Gottem, Ivanou Macháčkovou a dětmi jsou fotomontáže resp. padělané. To, aby Ivana Macháčková byla prý manželkou Karla Gotta i to, aby Lucie, Charlotte Ella a Nelly byli dcerami Karla Gotta, bylo jenom hloupé a falešné divadlo v médiích, což Karel Gott mezitím moc lituje a Karel Gott se za to omlouvá!

Karel Gott mi taky řekl, že Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Jenom Dominika Gottová a charity zdědili od Karla Gotta. Pravda musí ven.

Uživatel_5498740
02. 08. 2021 17:32

no fajn vyjádření se ... ale naprosto kontraproduktivní a hlavně ubohé .... tohle asi osvětě nepomohlo.. leda se tu někdo vykrafal. .... takže úleva na vašem přijímači ....

jasnovidec01
28. 01. 2020 20:37

Srdce nehasnou video z koncertu zpěv Nela Třetinová a Honza Mlčoch na Youtubu ...lidi šílí jak tohle ty dva nazpívaly..Mlčoch zpívá poměrně všechny Gottovi písničky a někdy nejde poznat že to není Karel Gott.

Shelby16
28. 01. 2020 20:17

* Svoboda

Shelby16
28. 01. 2020 20:15

Gott měl za sebou velmi dlouhou kariéru a hity, které pro něj složili v té době nejlepší dvorní skladatelé, jako byl svoboda. Spousta písniček byla převzatá z osvědčených anglo-amerických hitů, ale musely být opatřeny trochu kloudným českým textem, který zase musel někdo pro Gotta udělat. Nebýt těch lidí kolem Gotta on sám by se těžko prosadil, na skládání hitů měl lidi a ty jsou už dnes většinou po smrti.

Kdo bude skládat od A do Z nové hity pro Charlottu ? Tu holku to musí především bavit zpívat a dělat kariéru soustavně, naplno a dát do toho opravdu všechno. V písni Srdce nehasnou podala kvalitní výkon, ale zároveň zpětně na to bude mít smutné vzpomínky.

Kvalitní hudební interpret by měl mít svoje hity, svůj styl a soustavně na sobě pracovat, jeden hit opravdu nestačí. Charlotta nemá žádnou povinnost, pokračovat tam, kde její otec skončil, jen aby fanouškovská základna Gotta byla spokojená, i když hudební styl by byl u ní jistě jiný. Ať se svobodně rozhodne sama, co chce v životě dělat.

Inka
28. 01. 2020 18:57

To jsou kecy !!! Holka spívá jako každý, kdo má hudební sluch. Pokud chce někdo slyšet, co umí opravdový talent, ať se podívá na Voice Kids !!! Mimochodem,kdo to je ten Ztracený, Klus... ?! Tra la la...ha, ha...👎👎👎 Ti pěvci vypovídají o kulturní absenci posluchače !

Uživatel_5498740
02. 08. 2021 17:35

To je v Klusu Ztracený člověk, protože sama nic nedokážete v tomto směru, je mi jedno, zda řídíte Temelín či co ,ale kecáte do věcí, o nichž nic nevíte .....a my lidé Klusáme \ztraceně před vámi ....

-bello-
28. 01. 2020 16:59

Charlotta Gottová není žádná Šarlotka.Kdyby mě někdo v 13 letech, kdy se mi začínali silně líbit kluci říkal zdrbnělinkou, asi bych zuřila.
Mimoto má Charlotta úúúplně normální hlas a zpívá jako každá jiná holka v školním sboru.
Jenže dávno se tady předpojalo, jaký talent ona je , ale tak všichni ze šoubýzu budou nahlas tvrdit totéž, i když pravda je jiná. Celá tahle Charlotta by měla makat ve škole, aby z ní něco bylo.Chytré ty holky od Gotta nejsou ani jedna, ale aspoň něco by se jim do hlavy nacpat mělo dokud je čas.

radsab
28. 01. 2020 15:51

Dítě nezkopíruje slavného rodiče !!! Toto je kuňkání s navíc už falešně zpívajícím Gottem. Zde máte odkaz ke zhlédnutí Super Charlotty (stejný věk). To je profi-kvalita! http­s://y­outu­.be/GF­spIn­SHMb4

majojo
28. 01. 2020 15:27

Jsem tedy nikdo. Ten kulervoucí slaďák jsem si ještě nepustila a nehodlám tak učinit ani v budoucnosti.

josefvyskoc
28. 01. 2020 15:19

to je tragedie, z toho zamrazí

jasnovidec01
28. 01. 2020 12:06

Srdce nehasnou video z koncertu zpěv Nela Třetinová a Honza Mlčoch http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=s6Dr­8IlEb­vA&fe­ature=­share&­fbclid­=IwAR­3zr8oh­lA_Xdu­_Nq8ax­wFrgIM­nJZ78YD­dEblK­6vhA00­_OAC­qSEl­TYg-4CY

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.