Luxusní kabelky - Havlová má Chanel za 100 000 Kč | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Luxusní kabelky - Havlová má Chanel za 100 000 Kč

Kabelky provázejí ženy po celá staletí. Mnohé typy se staly doslova pojmem a přetrvaly až do současnosti. Přesvědčit se o tom můžete na výstavě, která právě začala v Obuvnickém muzeu ve Zlíně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ela77
22. 06. 2011 14:44

Kabelka, kterou má paní Havlová, je náádherná. Škoda, že v Čechách není butik Chanel. Ve světě Chanel hodně letí. Na stránkách ilovelv.cz mají taky jednu krásnou Chanelku!

pavucinka
02. 05. 2011 12:12

na módu příliš ndbá, je totiž hodně duc*** založená a lidumil.Nebude jednou paní Dagmar i blahořečena?

andrejka4596
10. 03. 2011 08:29

určitě lepší než hromada jiných lidí!no jenom jsem chtěla upozornit na super blog i o kabelkách, píše ho můj kamarád Mirek, je stylista zpěvačky Aničky a je zlatý, zkuste ency­klope­dies­tylu­.cz

doja
10. 03. 2011 07:31

Protože zdraví, lásku ani štěstí si za ně nekoupí...jsi napsal Ale to je omyl .. dnešní doba je diktát peněz, pokud má peníze, bude mít bezesporu, v případě že onemocní, i lepší péči. Lásku..to je moc hezká věc, ovšem, když jsou lidi chudý, dost často může být právě nedostatek peněz časem příčinou hádek. Nebo se pletu? Štěstí..co je štěstí?? Pro ní je štěstí třeba právě to, že může žít bez starostí o každodenní pachtění se za penězi. Nebo mi můžeš nějak definovat co je štěstí? Každý přece za štěstí považuje něco jiného.
A jak k penězům přišla a že se s Havlem tahala ještě za života jeho manželky? To nám hlavu zatěžovat nemusí, to je věc jejich !!! svědomí, ne našeho.

bobou
10. 03. 2011 08:11

Ano plně s Vámi souhlasím. Já jsem chtěl spíše upozornit na charakter paní Dáši. Ale máte pravdu je to jejich věc. Ale to zdraví si opravdu nekoupí. To je jediná spravedlnost a proti té jim ani ty miliony nepomůžou.

doja
10. 03. 2011 10:47

Zdraví jako jediná spravedlnost?? A proč jsou nemocné děti a někdy velice velice těžce??? Jakou vidíte spravedlnost ve zdraví??? Myslíte jako že ti lotři, lháři atd. jsou potrestaní na zdraví??? Můj milý, jediná spravedlnost je čas, ten nám odměřuje všem stejně bez ohledu na bohatství a jediná jistota je smrt. Zní to asi tvrdě, ale zkuste se nad tím zamyslet
A k tomu zdraví..každý budeme jednou více nebo méně nemocní. A ty bohatí si budou moct zaplatit podstatně lepší léčbu. Takže i tam hrají peníze velkou roli. Samozřejmě bych byla ráda, kdyby společnost stavěla na jiných hodnotách, než jsou peníze, ale bohužel situace je taková ....

pavucinka
02. 05. 2011 12:13

an, ale co jsem si udělali, tomáme. Být t tak určitě nemusel a ani dále nemusí.....

bobou
09. 03. 2011 18:26

tak za
1.) nevím, jak jste přišla na to, že jsem žena?
2.) mě především vadí, jak k těm penězům přišla. To už je zapomenuto, že se tahala s Havlem v době, kdy byla jeho manželka na smrt nemocná? Ale proč by to řešila, když jí šlo právě o ty prachy, aby mohla dávat na obdiv, jak si polepšila. Ale jak už jsem řekl, ať si užívá dokud může, ale ať nezapomíná na svůj původ. Na dobu kdy byla sice chudá, ale populární.

bohatypodnikatel
09. 03. 2011 23:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezka61
09. 03. 2011 17:37

naprosto souhlasim, je o ni znamo, ze hodne casto nemela na zaplaceni cinze.

bobou
09. 03. 2011 13:19

mě líbí, jak tato hérečka, která za totality občad neměla co do huby dát, najednou neví za co by ty vyvdané peníze (miliony) utratila. Jak snadno a rychle člověk zapomene odkud vzešel? Já sice Dášu mám rád, ale tohle její velikášství a aroganci, kterou dává poslední léta tak okatě na obdiv z duše nenávidím. Copak ona si neuvědomuje, že je spousta lidí, kteří by na tu její kabelku vydělávali celý rok a někteří i déle? Tak o co jí jde? Takhle si akorát poštve proti sobě další lidi. A možná se jednou dočká toho, že po ní neštěkne ani pes a ani ty její miliony jí nepomůžou. Protože zdraví, lásku ani štěstí si za ně nekoupí.

587587
09. 03. 2011 13:29

hillarka
10. 03. 2011 09:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leona
09. 03. 2011 15:55

kdyby jste byla slavná a měla její peníze,též si nekoupíte kabelku jako paní Kropáčková na tržnici...zcela ji chápu...jenom mi chybí ty miliony ...tak si musím vystačit s TH,Espritem a jim podobným značkám...

bohatypodnikatel
09. 03. 2011 23:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.