Válka mezi Gottovou a Rezkovou: Velmi smutná dohra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Válka mezi Gottovou a Rezkovou: Velmi smutná dohra!

Tak hezky Dominika Gottová (46) začala! Až se najednou dá jen těžko pochopit, jaký spád její život nabral právě teď! A jaká je realita jejího přátelství se zpěvačkou Šárkou Rezkovou (51)! Snaha o nový, lepší život, se bohužel přelila jen v nechutné praní špinavého prádla. Může to mít nějakého vítěze?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ewwa
17. 05. 2020 15:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
13. 05. 2020 09:39

Nebudu soudit, kdo má pravdu. Jestli Rezková nebo Dominika. Faktem ale zůstává, že tím, co sama o sobě paní Dominika napsala, přesvědčila celý národ o své jednoduchosti a primitivnosti. Od táty Karla peníze čerpala a čerpala, až vyčerpala. Sama píše o špercích, autech, bytech a dovolených, které dostávala. Ji samotnou zajímal jen sex, ať už s muži nebo se ženami, nebo dokonce hromadný.... Po dětech nikdy netoužila. Asi proto, že by se mimo sexu musela věnovat i něčemu smys­lupln­ější­mu..­... Je mi líto Karla Gotta. Takovou ostutu, jakou mu dělá Dominika, si určitě nezas­loužil­....­....­.....

Uživatel_5404086
13. 05. 2020 08:53

Dominika je typ lehkoživky, které se nezavděčí zřejmě nikdo, i kdyby se rozkrájel. Vůbec se Ivaně nedivím, že se od ní distancuje. . Pomlouvat člověka, který ji nezištně poskytl azyl je opravdu přes čáru.

liskabystrouska
12. 05. 2020 19:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

backora
12. 05. 2020 19:21

Dominika je škaredá, at raději zaleze a pracuje jak na sobě tak v bufáči a nám lidem dají pokoj s tou zrůdičkou

hadafan
12. 05. 2020 18:21

No at je to jak chce-ale zaznamenal někdo ,že by někdy tahle Gottka někomu pomohla?Tak mi to přijde ,že je to typ ,já,já,já,jenom já.Chudák dítě bez otce?Co to je za blábol,otec byl ,a i ji kolikrát zajistil,ale pořád málo­...…­...……­....­.,kdo má takového otce?Kdykoli natahla ruku tak dostala.A jak se odvděčila?No koment…..Je jednoduché obvolat bulvár a postavit se k hrobu a kasírovat.

gurke
12. 05. 2020 14:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DutchSchulz
12. 05. 2020 13:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.