Jiří Pechanz naletěl v autobazaru: Skládačka za 220 tisíc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Jiří Pechanz naletěl v autobazaru: Skládačka za 220 tisíc!

Jiří Pechanz si koupil v autobazaru v Hradci Králové ojetou dodávku Volkswagen. Měla být v bezvadném stavu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fousek22
19. 11. 2011 14:42

bych nikdy v takovym bazaru auto nekoupil. jedine v prodejne novych aut nebo ve velkym treba v Auto ESA. fotrik tam kupoval ford tranzit na zeleninu a vsechno v pohode. akoral jsme museli doplnit kapalinu v kompresoru chlazeni ale jinak super. predtim jsem byli kouknout na dve dodavky z anonce a to byl bes ze se to ani neda popsat. jedno mel vetnamec a druhy snad jelo 3x kolem sveta, velky bazary jsou v pohode

12893638
17. 02. 2011 17:58

Včes jsme do třech měsíců,auto reklamovali,a oni to zametli pod koberec,po mých doporučených dopisech přímo majiteli tohoto pochybného auto-bazaru a několika ředitelům,mi sdělily telefonicky a se smíchem"co že si od toho vlastně slibuji"! Tak že pokud máte mozek v hlavě a dobrou navigaci,tak se tomuto bazaru již z dálky vyhněte,jsou to nesolidní podnikatelé,kteří si dělají legraci ze svých zákazník a sprostě ho okrádají,já platím za to-to auto-5.000,- měsíčně,na Leasing,a dva měsíce jsem ho mněl vyřazené z provozu,
jejich vinou a jim je to k smíchu!!!

hillarka
16. 02. 2011 14:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.