Všechno je jinak? Skutečná pravda o Meghan bere dech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Všechno je jinak? Skutečná pravda o Meghan bere dech

Ačkoliv v médiích dostává prostor spíše kvůli informacím o jejím vystupování na britském královském dvoře, ve skutečnosti je prý vévodkyně ze Sussexu (38) úplně jinou osobou, než jak je prezentovaná. Podle webu Eva.sk patří prý mezi zanícené filantropky a aktivistky a má srdce na dlani.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mhouda.ell...@...
18. 02. 2020 15:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tryskomys
29. 09. 2019 08:07

adeso,skoro 40 letá ženská u mně není zase táááák mladá,spíše střední věk,měla by se víc věnovat synovi než se předvádět před davy,jak jí by se líbilo kdyby jí ulizorně matka pořád odkládala chůvě.

skp705
28. 09. 2019 15:56

nastesti Meghan nebude kralovnou, tak je to fuk cim se zase chlubi, na opatrovani syna ma chuvu a myslim se ze se se svym aktivismem neprepracuje, naopak se jako herecka rada ukazuje na verejnosti

adeso
28. 09. 2019 12:55

nevím, kde se berou ta hodnocení Meghan a je mi to jedno. Prostě tahle skutečná dáma bude zjevně jiná než unylá Kate. Mám Meghan fakt rád, už za to že nectí tu jejjich královskou etiketu a nebojí se kontaktku slidmi. Držím mladým všech 100 palců

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.