Nenaočkovala děti - Hrozilo jí vězení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Nenaočkovala děti - Hrozilo jí vězení!

Kámen ze srdce spadl včera Andree Jasenčukové (31), která stanula před kroměřížským soudem. Ten ji zprostil obžaloby, že nenechala naočkovat dvě ze svých dětí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

joanna5
05. 04. 2011 21:19

Mně taky buzerovala doktorka, když jsem nenechala naočkovat své dítě - nabonzovala mne na hygieniky, vyhrozovala, ze ho nepusti do kolektivu, do skoly, podnikala utoky na nas dum s injekcni strikackou a takove desne akce - nedovolila jsem - doktori si mysli, ze jsou pany lidstva, ale lidi, je to jen vase zdravi a jen vy se rozhodujete, jak s vami bude zachazeno - A dnes? z meho ditete vyrostl silny a zdravy clovek - neni temer nemocny, antibiotika mel 2x, nyni je uz dospely

zaj-po
15. 01. 2011 11:59

NECHÁPU,NENAOČKOVAT SVÉ DÍTĚ PROTI TAK HROZNÝM NEMOCEM MI NEPŘIPADÁ SPRÁVNÉ. A JAK TO, ŽE TY NOVÉ VAKCÍNY MAJÍ TAKOVÉ DIVNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY? DŘÍV OČKOVÁNÍ PROTI NEBEZPEČNÝM ONEMOCNĚNÍM BYLO NORMÁLNÍ A NEVÍM,ŽE BY NA TO NĚKDO UMŘEL!!!CO SE TO DĚJE???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.