Pomsta Vondráčkové za rozvod? Tohle Plekance musí bolet! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Pomsta Vondráčkové za rozvod? Tohle Plekance musí bolet!

Kolem rozchodu Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) víří tolik ublíženosti a srdceryvných slov, že je těžké rozklíčovat, co jsou zanícené emoce e a co je vlastně pravda. Jak už to bývá, chyba se obvykle nachází na obou stranách. Ale někdy reakce protějšku opravdu překvapí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

3abed.zayn...@...
18. 02. 2020 23:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jackpot
19. 02. 2019 18:13

Znali se kratce. Vzali se protoze byla tehotna. Nevyspely tedy neni. Zachoval se jako chlap a ozenil se s ni. Btw..on je rozhodne slavnejsi. I kdyz nemyslim, ze by to hralo velkou roli.. to vy to tady vytahujete..

fido2
16. 02. 2019 12:37

Pleky nevyspělý mamánek, neměl ji rád už od začátku. Oženil se, protože byla známá, ale nic k ní necítil. Proto ji tak lehce opustil a vyhodil i s kluky.

jackpot
14. 02. 2019 12:23

Soud rozhodl o navratu deti do CR. Deti se musi vratit. Ted je holka fakt v haji.

qwerta
14. 02. 2019 17:38

Vondrackova se odvola a bude bojovat, aby kluci chodili do skoly tam, aby to Plekance stalo vice penez

jackpot
14. 02. 2019 17:45

Nema sanci. I podruhe ji poslou domu. Verte tomu.

qwerta
14. 02. 2019 18:09

Doufam jen mi je lito Plekance. Takovej hodnej a poctivej kluk

jackpot
14. 02. 2019 00:21

Lucie, vidis kam az te tva chamtivost dostala?

jarmilah
14. 02. 2019 08:52

Platenik
12. 02. 2019 18:50

Marmeláda už je úplně vylízaná.

matylda-rut
12. 02. 2019 14:38

pea.p bulvár nikdo ani nepotřebuje, stačí podívat se na to jak bulí na FB nebo instagramu, nechá se utěšovat a každému kdo nadává na Plekance posílá srdíčka a maže mu med kolem huby. Je skutečně jako malý fracek , který svádí vinu na jiné a kdo ji to sežere, tomu dělá kočičí očiska, kdo ne, na toho vytáhne drápy. Se konečně prober. Myslela jsem, že jsi rozumnější, že snad i ty prozřeš. Ale je jendo co udělá, jooo, ona se z bulváru dozvídá a puzzle k puzzlu a staví si k z toho báchorku - očistec. Mrcha je to.

fany22
12. 02. 2019 14:24

Článek je plný lží a manipulací, jak už má Lucie ve zvyku. To má Lucie tak chatrnou paměť? Nebo předpokládá, že jsou všichni dementní a nic si nepamatují? Ani deset takových článků nemůže změnit skutečnost. Máme ji obdivovat, že pro sebe nežádá polovinu, ale jen 137 milionů? A nebo za to, jak zachází s dětmi?? Až vezme tu nesmyslnou a podrazáckou žádost v Kanadě zpět a začne se chovat jako dospělá, začnou ji lidi jako dospělou brát. Do té doby těžko. Zatím všechny kroky, které udělala, jí jen ublížily.

santamonica
12. 02. 2019 14:36

Moc pekne receno
Z pani V-P se vyklubala jeste vetsi zlatokopka nez se dalo cekat.
A to jeji vecne plakani a davani "cestnych a pravdivych" pohovoru do vsech platku ktere jsou ochotne s ni mluvit ji na popularite taky neprida.

tesarl
11. 02. 2019 22:41

Božínku ta Vondráčková je blbá. Ta už neví jak dál. A to studovala? Od VŠ očekávám zcela jiné jednání a ne jako náctiletá blbka. Já se Plekancovi nedivím, s takovou zamrzlou pubertou to musel být život.

-bello-
11. 02. 2019 23:57

tesarl
myslím , že dělala na UK Dějiny umění.
A v svém jednooborovém studiu excelovala disertačkou " Vývoj dětské pohádky "
Dokázala i doktorát.A to " při práci "
Tak to je.
I na UK jsou obory , za které nakopat do zadku !

matylda-rut
11. 02. 2019 20:32

Už s ní dejte pokoj, je to lhářka, která hraje na city a obklopuje se primitivními fanynkami. Nevěřím ji ani slovo. Všechno hodí na Plekyho a Šafářovou a přitroublí fanoušci ji na to skočí, litují ji a ona jim posílá slova jako Sluníčko a srdíčka. Jak nějaký 4 letý harant. Prostě infantilní, ubulená, zlá, žárlivá, nepřející, manipulující a hloupá. Hnusná babizna, co jen ubližuje a hraje si na oběť. Kur.ník koukej to akceptovat a žij si svůj život, ty závistivá, žárlivá náno. Fňuky, fňuky, fňuk, litujte mě, já jsem hodná holčička, to ON je zlý a ONA Šafářová, oni, já ne, já muzikant. Lůco tobě leda tak nakopat.

AliAlice
11. 02. 2019 21:06

matylda-rut....

jarmilah
12. 02. 2019 08:08

Lepší bych to nenapsala.... k životu potřebuje soucit, lítost a plácání po ramenou, jak je skvělá, krásná, výborná herečka a zpěvačka. V poslední době usiluje i o matku roku. Paní Lucie toto vás naplňuje? Tak to vám stačí k životu? Aha a k tomu vysoudit co nejvíc milionů. Ty sprosté fanynky, které napadají hrube a sprostě? I s tím se ztotoznujete? To je tak ubohé, kam až jste klesla. Dejte se dohromady a začnete žít normální život, aby si vás otec vašich deti začal opět vážit. Nehazejte vinu jen na něj a přemýšlejte,kde i vy jste dělala chyby. I když to už k ničemu nepomůže, ale snad to bude sloužit k tomu, aby jste se odrazila ode dna a chyby neopakovala. Chováte se jako dítě na pískovišti.... já ne, to oni. To jsou ti rozmazlovani. Přeji vám dobrý start, život rozvodem nekončí, ale začíná další etapa. Tak ať se neuzirate do konce života. Musíte si to v sobě srovnat. Škoda, rodiče se pod tím podepsali. I oni nesou vinu. Příliš na vás kladli a nenaučili vás, že i pády někdy k životu patří.

pea.p
12. 02. 2019 11:23

Budiš ti tedy přáno to, co přeješ druhým. Aby ti někdo nakopal .Každý věří čemu chce. Ty třeba tomu, že po oznámení rozchodu se z čista jasna objevila nová nekonečná láska. A oba si jí byli tak jistí, že už měla Šafářová koupený pozemek na společné bydlení.

matylda-rut
12. 02. 2019 14:41

Myslím, že tomu věří většina, z kamarádky se stala přítel­kyně­...běž­ný..­.nic neobyklého, to jen ty a actimel věříte, že s ní měl už 2 roky něco. Jo ona měla přítele, ten ji všude doprovázel a Plekanec ji šukal. Nebo snad orgie?Všichni tři? Tomu zas nevěřím já.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.