Lucie Vondráčková: Trapas nezachránili ani rodiče! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Lucie Vondráčková: Trapas nezachránili ani rodiče!

Světová premiéra skončila fiaskem! Nejenže chyběla hlavní hvězda filmu Beyond Her Lens (Mimo objektiv) Lucie Vondráčková (38), ale chyběli i diváci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kislam@...
19. 02. 2020 01:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jarmilah
08. 01. 2019 11:18

Co se týká Lucie Vondráčkové, zásadně do "mrtvol" nekopu. Už se dost odrovnala a bude to i dál pokračovat pokud sama nevezme rozum "do hrsti". Tu válku kterou rozpoutala a prekombinovala nemůže vyhrát. I když v Kanadě nařídí, že musí LV vyplatit odškodné 200 milionů dolarů, v Česku to je nevymahatelne. Tak na co v Kanadě čeká? To v Česku by to vyrovnání bylo závazné.

-bello-
08. 01. 2019 00:14

Jana Andert nechť si přizná, že n e n í dokumentaristka, nýbrž módní fotografka. 8 měsíců točila to samý a její kamera nudí.
Hirshová nechť si hledí chlapečků izraelských, protože ti z Iráku jsou odolní , což my v EU dobře víme , neb nám je sem hážou přes ploty. Vondráčková má co chtěla.Hraje v svých béčkových filmech a prodloužili jí pobyt v Kanadě, tak co fňuká ?!

Dnesjekrasnyden
07. 01. 2019 22:57

Jaký , jsi na hlavu? To, že má jeden chlap krátký tričko? Můj muž má taky jen trička s krátkým rukávem, tak snad se tam topí, ne? Paní na kraji má na klíně zimní kabát. Ty už nevíš, co by sis vymyslela, stejná žumpa jako ti novináři.

-bello-
08. 01. 2019 00:16

Dnesjekrasnyden
krucinál, jakejpak je dnes krásný den?
Bylo hnusně a zmokla jsem !

matylda-rut
07. 01. 2019 22:10

Urbánková fana/tyčko, fotka není z premiéry tohohle filmu. Nejsou tam ani Vondrýčkovi a lidi snad nechoděj v letním oblečení s krátkým rukávem. Tý jooo, kecko, ukecaná, fanatická, poblázněná.

fany22
07. 01. 2019 21:50

Vážená paní Jitko Urbánková, nevím, kolika lidem jste dala blok, ale mně tedy určitě ne, já totiž fb ani NEMǍM. Smůla. Ale vidím, že jste už trochu zjemnila slovník. Na extra a expresu jste pro své oponenty použila ještě silnější kalibr.

fido2
07. 01. 2019 18:40

Ten puk byl Lucii čert dlužen. Matka hokejky semetrika, syn chamtivý a ještě mamánek.

kinki
10. 01. 2019 23:19

fido2 nesledujem tuto vasu cesku telenovelu pravidelne, ale vase tvrdenie mi akosi nesedi. Matka Plekanca len povedala, svoj nazor, a to bez urazok, a preto je semetrika? Divne obvinenie. Snad ma pravo mat svoj nazor,ci nie? A o Plekancovej chamtivosti mam tiez svoj nazor, hoci Ty to neznasas. Lakomec nevraza svoje tazko vydrete peniaze, ktore ho stali plno driny a odriekania do prepadakovych B-ckovych filmov. Plekanec, keby bol chamtivy, tak neplati matke svojich deti 4 zeny, ktore sa straju o domacnost, o deti, ap.,ak som dobre zaevidoval.Tym skor, ked manzelka nechodi do prace. Vie mi niekto povedat, co robila,a robi, ta zenska cele dni v Kanade, ked nepracuje, a vsetko za nu urobili cudzie zenske, ktore platil manzel? Ja to totiz akosi neviem pochopit. Skuste mi popisat jej denny rezim.Mozno potom pochopim. A ze zablokoval ucet? Neviem, o tom som sa nikde nedocital,ale ak to urobil, urobil to spravne. Ja na jeho mieste by som to urobil tiez, kym sud nerozhodne kolko ma platit, a potom jej to zaplati naraz. Vondrackova o nic nepride, tak nechapem tu histeriu. Ale nechat volne disponovat uctom zenu,s ktorou sa rozvadza, a ktora to zenie na hranu noza by bolo nerozumne. Kym by doslo k sudu, lahko by sa mohlo stat, ze ucet by bol doslova vybieleny. A taky sprosty Plekanec nie je. On velmi dobre vie, co robi.

kinki
10. 01. 2019 23:48

Bez toho, aby som drzal stranu bud jej,alebo jemu, si myslim, ze ich svadba bola pre oboch najvacsim omylom ich zivota. Vobec, ale vobec nemaju nic spolocne, a teda ani ziadne zaklady, na ktorych by mohli stavat svoju spolocnu buducnost.ez urazky, ale L.V. nie je zena vhodna do manzelstva. Stale kdesi sa trajda, a nema problem deti hocikedy supnut hocikomu, a ist si za svojou "karierou". Ano, mala na to vytvorene podmienky, tak preco by ich nevyuzila, ale ani vedenie domacnosti,kuchyna jej nic neho­vori­.Neod­sudzu­jem ju, proste tak bola vychovana, a nebola doma k nicomu takemu vedena. Preto si myslim, ze k Plekancovi sa viac hodi prave sucasna partnerka Safarova. Viem iba okrajovo, ze je tenistka, ale nic viac. Jej zivot,a sportovu karieru nesledujem.Myslim si, ze prave ten sport a to, co to obnasa, ich dal dokopy, a co bude oboch, Plekanca a Safarovu spajat cely zivot okrem ineho.Tym padom maju aj viac tem na spolocne rozhovory.Vedia napr. co znamena v sporte , drina, odriekanie, a co sport vsetko obnasa. So Safarovou akosi viac pasuju k sebe,ako s intelektualkou L.V. Safarova sa mi zda akasi ludskejsia, vyzretejsia, praktickejsia...... proste zena do voza, aj do koca.Ci je uz moj nazor spravny,alebo nie, to ukaze cas. Preto prosim diskutujucich,aby tu na mna nenadavali za moj nazor. Aj tak, ako to vsetko dopadne rozhone sud.

matylda-rut
07. 01. 2019 16:35

Veronika Kovářoivá největší psychouška na FB. Sama špiní Plekance a jeho matku, ale běda tomu kdo se opře do Lucie, to vyhrožuje i právní cestou. Psychopatka.

fany22
07. 01. 2019 18:02

Je, ale ještě horší je Urbánková, ta hned každému říká drž hu.., zahání a posílá do ... A ví o sobě, že je chytrá a má pravdu, protože má podepsanou Lucky fotku...Ale co, aspoň se zasmějeme.

ivoadler
07. 01. 2019 16:20

Vondráčková by měla být z Kanady úředně eskortována včetně dětí. Už tam nemá co dělat. Místo pobytu Vondráčkové, to je oč tu běží. To ostatní je vedlejší. Divím se, že se kanadské úřady nechávají zatáhnout do ryze privátního sporu.

syas@...
07. 01. 2019 17:37

Proč by je měli eskortovat? Co je vám po jejím místu pobytu? Když kluk nastupoval do školy, tak měl jeho otec uzavřený roční kontrakt v NHL a chtěl tam hrát. Přesto chtěl aby žena s dětmi zůstala v ČR, ten otec roku. Chápu že to nevyšlo a než hrát v Kanadě kde nechce, tak je lepší být za hvězdu doma s novou láskou navíc. Jenže dítě není balík, který se sbalí a pošle poštou, má také své potřeby. Je normální ukončit alespoň pololetí.
A jen tak pro zajímavost:
„Je to můj domov. Kdybych se vrátil, bylo by to jako návrat domů. Moje děti chodily do francouzské školy, hovoří francouzsky jako svým prvním jazykem, pro nás je to domov,“ řekl Plekanec v květnu tohoto roku o Montrealu, ten náš český otec. Vydělávat v Kanadě je super a rozvádět v ČR ještě lepší .

fany22
07. 01. 2019 18:21

Vydělávání v Kanadě všichni brali jako přechodnou záležitost, návrat domů byl plánovaný všemi. V srpnu Plekanec doporučoval, aby tady už zůstali. Bylo by to rozumnější. Hlavně pro Matyáše, aby se mu 1. třída počítala. Ale když už tam Lucie podala žádost o rozvod, a jakoby tam chtěla žít, už nemohla couvnout. Tak jela . T. jim tam zařídil bydlení, a kluk tedy nastoupil do školy. Samozřejmě, že by bylo lepší dokončit pololetí, jenže i když bylo domluveno, že se zařídí Britská škola od 2. pololetí, a jsou na to svědci, najednou se matka rozhodla, že to nikdy neslyšela a nechce se o tom bavit. Zajímalo by mě, jak by kdo tuto situaci řešil. Nechal to být, zapomněl, že kdy měl nějaké děti nebo co? S Lucií očividně žádné domluvy nefungují.

syas@...
07. 01. 2019 18:34

Co bylo domluveno fakt nevím, asi nic moc, když od srpna mezi sebou válčí a každý tvrdí něco jiného, k domluvě jsou totiž potřeba dva. Podle mě Plekanec taky počítal, že tam ještě nějakou dobu zůstane, jinak podle mě nedává smysl, že musely děti odejít z jeho domu ihned po oznámení rozchodu. Přestěhovat se z domu, kde žily od narození, aby těch změn díky rozchodu rodičů nebylo málo hned do něj nastěhovat novou partnerku. Plekanec podle mě nic nedoporučoval, chtěl mít v ČR uklizenou manželku s dětmi a žít v Kanadě. Jenže manželka neposlechla na slovo a jemu se hokejově zoufale nedařilo.

kinki
11. 01. 2019 00:24

syjas, a tebe by sa hokejove darilo, keby si mal problemy? Pochybujem. Kazdy, aby podaval vykony potrebuje aj psychicku pohodu.To, ze L.V. musela odist z domu, aj s detmi, ale nasiel im ine byvanie zmysel mne to dava. Zit v dome so zenou, s ktorou sa rozvadza, bolo prenho riziko.Najma v krajine, kde aj tlapnutie po zadku, resp. narazky sa beru ako harashment. Na sude by ho totiz mohla obvinit z domaceho nasilia, a tazko by dokazoval, ze L.V. klame.Takze iba eliminoval mozne utoky, a obvinenia. Zrejme ju pozna prilis dobre, a vie, coho je L.V. schopna.Tak sa poistil. Urobil najlepsie co mohol, ked ju prestahoval inde. A tak isto je aj blbost, ze chcel L.V. aj detmi "uklidit" do Ciech.Cesko ma bezvizovy styk s Kanadou, takze tam mozu chodit kedy chcu. A L.V. to aj dokazovala, ked pendlovala medzi Ceskom a Kanadou. Navyse deti su narodene v Kanade, takze predpokladam, ze casom budu mat aj kanadske obcianstvo. A bude na nich, ktoru krajinu si pre zivot vyberu.Mozno to napokom nebude ani jedna z menovanych.

abil
07. 01. 2019 18:54

Vy jste u toho domlouvani byl? Samozrejme, ze bylo v jeho zajmu odsunout manzelku a deti do Ceska, aby si mohl v Kanade spokojene zit se svoji milenkou. Kdyz to nevyslo, tak se konal zbesily uprk do Ceska, ani se nestacil zbavit domu v Kanade. A z Ceska pak srdceryvne narikat, jak se nemuze videt se svymi milovanymi detmi, ktere jsou pritom doma v Kanade. Kde kdo se snazi dostat do Kanady, ktera je skvela zemi pro zivot a on z 'lasky' k detem je chce donutit bydlet v Cesku!!!! Tohle mi udelat rodice, do smrti s nimi nemluvim.

matylda-rut
07. 01. 2019 22:07

pípko už se sklidni a vlez do svýho nicku,vy zastánci Lůcy jste tak praštěný a pořád lezete do jiných nicků,aby vás bylo na oko víc.Tady vidíš co jste za slepice.

fido2
08. 01. 2019 10:27

Lucko, zase bude dobře, nestál za to puk. Ať mu slouží matinka a nějaká s.lépka zaslepená.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.