Katka s dcerou strádají: Aby se uživily, daruje plazmu a vajíčka. Od státu má jen... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Katka s dcerou strádají: Aby se uživily, daruje plazmu a vajíčka. Od státu má jen...

S nepřízní osudu se pere odmala Katka Jaňourová (26). V útlém věku přišla se sourozenci o rodiče a děti vyrůstaly v dětském domově. Teď se svojí dcerou Alenkou (5) strádá a bojí se budoucnosti. Aby se uživily, daruje krevní plazmu a svá vajíčka neplodným ženám. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

erooooxiii...@...
19. 02. 2020 10:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

13352
16. 07. 2018 09:29

Pere se asi po svém, protože si může najít jiný pronájem, kde by majitel měl potřebné dokumenty k bytu, aby mohla dosáhnout na příspěvek. Jsou lidé, kteří mají nemocné dítě a přesto pracují. Ale co mě dostalo - když chceš darovat vajíčka, tak vyplňuješ formulář o vzdělání, kde byla podmínka aspoň maturita, ovšem paní nesplňuje ani to, tak jak může darovat vajíčka? Vím, že je to těžké, nemoci mít dítě, ale když už jsem v situaci, kdy bych dítě chtěla a jediná cesta je od dárkyně získat vajíčko, tak bych určitě volil s manželkou dárkyni vzdělanou. A klidně se do mě pusťte

jasnovidec01
16. 07. 2018 12:02

Tak ona ta Kačenka nebude taková chudinka spíš líná mrcha,myslí si že vyžebrá po lidech prašule,jen se stačí podívat za co má ty dluhy.kdyby se nevymlouvala na dítě a šla radši makat ,třeba na zkrácený úvazek a hledala si byt se smlouvou, ona je taková chudinka a přesto má počítač a mobil???určitě né žádný obyčejný co?a vajíčka pro neplodné od takové čuriny,no potěš koště, aby to mělo ještě její geny FUJ

lesni.vila.samecek
16. 07. 2018 15:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.