Dáda Gelemovou nešetří: Obvinění z GERONTOFILIE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dáda Gelemovou nešetří: Obvinění z GERONTOFILIE!

Manželka záletníka Felixe Slováčka (74) vrací úder! Felix bydlí normálně doma a fungujeme ve všem jako manželé, smečuje Dáda Patrasová (61) na informace o tom, že Felix žije v bytě své milenky Lucie Gelemové (34). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jardavozembouch
14. 07. 2017 07:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
14. 07. 2017 05:00

Tak už si to, slimáčci, ujasněte, kdo s kým, kdy a nebo všichni dohro. A dejte bulváru přesný rovrh t mají pokoj oni i my-

ivanak
13. 07. 2017 16:24

Chvíli dali pokoj a už ten bulvár zase krmí.Slováček je dementní dědek a Patraska je odulá,­vypi­tá,bláz­nivá stará r-ašpl-e.Obočí bude mít za chvíli až ve vlasech,jak si nechává natahovat ksicht a vypadá už jako klaun.Že se jí chce kecat tyhle nesmysly.Já bych se hanbou propadla,kdyby o mě měl někdo tohle číst.Ty musí mít teda hroší kůži.Ale možná si myslí,že jsou zajímaví,no čert ví.Každopádně,kdo nedovolí aby se o něm psalo,tak se o něm nepíše. Je spousta známých jmen, ale ty holt žijí pro bulvár moc slušně.

setroseuros
13. 07. 2017 15:54

Spat s nim jeste, kdyz leze do postele i s tou kreaturou? Ta musi mit zaludek. 😝
A dedek pry ceka az ho ta zlatokopka necha. No pleny mu jiste menit nebude,to necha na Dadu. 😂

robin5
13. 07. 2017 14:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
14. 07. 2017 10:44

robin5...svatá pravda...

-bello-
15. 07. 2017 12:32

robin5
Patraska jen píchla na Slováčka, jak se o Gelemo.vé doma baví.Jsou takoví chllápci, ne že ne!
Co se týče ostudy, pak si pamatuju ty skutečně " malířsky " zdařilé a urážející malůvky Gelemo.vé na Patrasovou.Za to měla dostat od někoho do držky, fracek! Naveze se do rodiny a uráží ženskou, která jí nic neudělala! Může být ráda, že je Patrasová jaká je.Taková stará Řepková co dělala Erbové, nebo stará Slováčková co dělala Patrasové, to by vypatlaná Gelemo.vá mazala pryč z Prahy!
A že Slováček si namluvil Patrasovou v době, kdy z vlastního manželství utekl, o tom žádná.Kdyby nebyla po ruce Patraska, byla by to jiná!

amej
13. 07. 2017 13:49

tentokrát se přikláním na stranu Patrasky. Ta Gelemová nějakou úchylku mít fakt musí. Normální to není.

antonuis.j
13. 07. 2017 13:17

Myslel jsem, že Patraska hlouběji klesnout nemůže. Mýlil jsem se. Tahle ošklivá zpuchlá tlustá rozteklá a věčně ožralá bába má mozek vypitý, nezbyla jí ani jedna jediná mozková buněčka... Je rozhodně nejtrapnější "***zblitou" v Česku, nikdo na ni nemá v trapnosti a ubohosti, bába je zralá na klec a skotské střiky!!! (N) (N) (N) (N) Ty ohavná vymatlaná ožralá "Dádo", táhni do dža, lhářko, za svým "milencem" lhářko prolhaná dementní, jsi ztělesněný hnus a ubohost. (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)

skp705
13. 07. 2017 16:32

Kdybyste nepsal pod jmenem antonius, tak bych domnivala ze jste ta prodavacka ***mova

skp705
13. 07. 2017 18:11

nevedela jsem, ze Gelemova je sproste slovo, Aha tam dava hvezdicky

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.