Vykopli Urbanovou, je stará! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vykopli Urbanovou, je stará!

Svou milovanou roli Libuše už Eva Urbanová (56) v Národním Divadle zpívat nebude. O svém konci se dozvěděla přesně den před svými 56. narozeninami.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellyane
05. 05. 2017 20:34

Dobrý večer všem,
paní Urbanová je dáma kterou jen tak někdo nenahradí, velká škoda pro Zlatou kapličku a hlavně pro nás......

ivoadler
05. 05. 2017 14:57

Já to vítám. Život není jen práce, tu uměleckou nevyjímaje. Kdo na tuhle základní pravdu zapomíná, je wool (krá va).

aurora45
05. 05. 2017 14:54

Národní divadlo pod novým vedením se stalo spíše travesti show. Jsem ráda, že jsem paní Urbanovou v Libuši (a jiných rolích) na této tenkrát ještě normální scéně mohla vidět a slyšet. O činohře nemluvím vůbec, tam se prostě chodit nedá. A je hrůzné, že na provoz kdysi slavného a jedinečného divadla jdou ty největší dotace! Není to nic proti mladým, ale zahazovat kvalitu?

klara23_
05. 05. 2017 15:11

ano..asi tak jak pisete nevim na co namysleny gay reditel si ze zlaty kaplicky udelal svuj gay-style experiment a byznis. pro gay kamaradicky a jejich feminní inscenace a exhi­bice­....du­lezi­te jsou hlavne kostymy, malovani, provokace a hóodne hééreček. Umeni a invemnce az 2. miste. Bohuzel ma bezva kryti u gay ministra kultury Hermana..nekdejsiho to tajemnika gay kardinala Vlka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.