Zoufalá Vančurová: Telefon stále mlčí… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zoufalá Vančurová: Telefon stále mlčí…

Marta Vančurová (68) je stále bez práce! V těchto dnech si sice střihla malou roli v právě natáčeném filmu Na krátko. To bylo ale poprvé po hodně dlouhé době a prozatím naposledy, kdy se herečka objevila před kamerou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gurke
05. 02. 2017 09:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
05. 02. 2017 09:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mpads
04. 02. 2017 11:29

chaluge Zas mimo mísu. Každý člověk má jiné nároky na svůj standard a celý život nějak žil se svými zvyklosti Ty se z toho komunistického myšlení nevyhrabeš. Rovnost neexistuje, jedině po smrti. Komedianti brečí. .No a co!!! Tak není třeba omezovat to na diskuse, jako kdyby to psal člověk se závisti, nebo psychicky narušený a urážet komedianty, protože na jejich styl života nedosáhneš...Nemáš rozum soudružko

jity
04. 02. 2017 12:42

Za komunistů přece také hráli starší herečky. Taková Rosůlková, Zázvorková, bez nich si to nedovedu představit. V Holkách z porcelánu, jaká tam byla Rosůlková úspěšná.Vzpomínám si na Nezralé maliny, kdy jsem se nad tím dlouho ofrňovala a nelíbilo se mi to.Časem jsem k tomu začala přistupovat jinak a dnes mám u toho mokrý kapesník. Možná přijde doba, kdy už na to přes slzy ani neuvidím.

Sarah Woldekiros
04. 02. 2017 15:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
04. 02. 2017 11:27

Co to je zase za dramatické výkřiky, že Vančurová je zoufalá a telefon stále mlčí.Vždyť ona je třeba více v pohodě, než kdokoli jiný.Má již dávno důchodový věk, věnuje se vnučce, tak to nedramatizujte.Mně také telefon mlčí a já si vždy říkám:"žádná zpráva,dobrá zpráva".Nechte Martičku vklidu žít.Nikde není psáno, že musí hrát do 9Oti.

Sarah Woldekiros
04. 02. 2017 13:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
05. 02. 2017 09:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 02. 2017 11:10

Chodím do divadel pořád, miluju divadla .Těším se na ty úžasné večery v divadle, popsat se to nedá a nemá cenu to rozebírat a zrovna tady na AHA.Jenže, do divadel se chodí taky na herce a režiséry.Ale v současnosti to tak neplatí.Je plno nových absolventů a mnozí to ještě moc neumí.Starých Mistrů děsně ubývá, a to je pro divadlo strašný .A zrovna ne všechny kusy, co tam dává Topfer jsou umělecky povedený.Na Vančurovou bych ale já nešla.Hraje nějak na plocho.Je mi jí ale líto, po operaci má problém, který ji musí trápit víc, jak absence divadelních rolí.

6010
04. 02. 2017 11:31

Je nějaká na plocho? Co je to za výraz.Ve filmu s Harapesem "Den pro mou lásku" byla úžasná.Neumím si nikoho jiného v této roli představit.

-bello-
05. 02. 2017 13:45

6010
ano a od té doby hraje furt stejně žádný výkyv nahoru , dolů, vlevo vpravo , prostě furt stejně - na plocho , asi jako Jana Štěpánková..To jsou typy, co já prostě nepoberu.

defakto
03. 02. 2017 17:55

... a co by chtěla ? tak jak ona žije spousta důchodkyn ! Taková zahrádka , vnučka - sem tam nějaká malá role - vždyt to je super ! V jejím věku je určitě zabezpečená a má z čeho žít a jak už to někdo přede mnou napsal , at je ráda že je zdravá !

Sarah Woldekiros
03. 02. 2017 15:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mpads
03. 02. 2017 17:48

chaluge To je mimo mísu soudruž­ko.ká­drovač­ko. Psát o penězích a důchodech v příspěvcích pro herce?????...1 Máš psychický problém s generací.a peně­zi..2­...Zá­vidíš­...Ži­jeme v kapitalismu a každý si může dělat co chce a neexistuje rovnost nabí­dek.­...Kr­ásněj­ší mladší nezahrají babču...Je to na nich poznat i s maskou.. Tohle ne...Herectví není jako každý obor musí zaujmout diváka a Vančurová má co nabídnout...Herci a zpěvácí jsou citlivější na deprese na nevyužití---Je to jejich druhý život, nejen práce tak jak horolezci, automobilový závodníci, sportovní střelci atd....Nepiš už komentáře typu mladší a peníze....Shazuješ se jako nevyrovnaná. s penězi a generací.. Rozum to nebere

Sarah Woldekiros
04. 02. 2017 08:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
04. 02. 2017 10:33

mpads, ano i starší herečky mají co hrát. Babičku mladá nezahraje a oni to herectví berou jako koníčka. Peníze jim nezávidím, do hrobu si je nikdo nevezme, vždycky budou každému stačit jen ta čtyři prkýnka.

ararat
03. 02. 2017 19:36

mpads
03. 02. 2017 17:48 máš 100% ona má pořád problém u druhých a žije jejich životy ale ze svým si neví rady,ona je komediantka bez titulu a tudíž bez peněz je z toho frustrována a proto tady vytváří mlží za jinými nicky které tady má bezpočet a naivně si myslí,že jí to druzí sežerou

-bello-
05. 02. 2017 13:50

ararat
kristepane, sklapni!
Tebe tady zná každej , tvoje slovo přece vůbec nic neznamená!Jsi věčně ožralá, nebo co ?
Denně se tady navážíš do lidí a myslíš, že to někdo bere vážně, magore!

Sarah Woldekiros
05. 02. 2017 16:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
08. 02. 2017 07:40


-bello-
05. 02. 2017 13:50 blběno Sommerko,já se nenavážím celkem do nikoho,dělám přesně co děláš ty...ty tady nikoho neomezuj a nezakazuj,nemáš na to tady právo,že jsi hloupá ví všichni,nadávat na všechno a všechny,tak to je tvoje frustrace,nikde do divadel nechodíš,nemáš na to čas ani peníze,když tady sedíš na netu a otravuješ kde koho,tobě kdyby dal do ruky Kalašnikov tak z nenávisti a zloby tobě vlastní,tak střílíš jak terorista kolem sebe a kdo by se mohl k tobě přidat je nenávistná a velmi hloupá Ponistová,která by se nehodila ani na toaletní papír,aby si člověk ulevil do její křivé a nevymáchané huby,vy jste tady dvě osoby co nemají pořádně co na práci tak si tady vymýšlí nicky,ze kterými si tady notuješ a dle mého úsudku není normální komunikovat sama ze sebou,to fakt dělá jenom blázen a tady potvrzuješ zase to co tvrdím,někdo vlastní papíry na auto a ty zase na hlavu..jsi Blázen

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.