Nečekané! Krainová bere zpátečku? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Nečekané! Krainová bere zpátečku?

Módní guru České Miss. Tuto funkci má podle nových majitelů soutěže krásy Evy Čerešňákové (30) a Martina Ditmara (44) zastávat modelka Simona Krainová (43). Ta se však k tomu zatím nechce vůbec vyjadřovat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
25. 01. 2017 23:31

Mě Krainová nevadí, já ji docela fandím. Nic ze sebe nedělá a ve filmech nehrála hůře než leckterá herečka.

-bello-
25. 01. 2017 11:27

Krainová je hezká.Mně se líbí a rozhodně je nejlíp oblíkaná, nenosí na ples výstřih až k pupíku ( není laciná ), nevystrkuje kostnatou nožku na každá fotce jak Vereěová, protože kostnatá jednak není a druhak pózovat oproti té blbce umí.Nečumí do objektivu tak, jako Verešová, která si umanula, že tak nějak patrně zírá žena vamp
Na módní guru Františku ale nikdo nemá !Františka je fakt dobrá, ( i její čeština a styl je úžasnej ) ale štve mě, že u té modelíny " mathóni " minerálky je nekritická.
Noví majitelé Miss jsou životní kaskadéři.Krásný holky totiž ještě nedorostly.To se vidí na tom misáckém paběrkování posledních cca 10 let.

ararat
25. 01. 2017 13:19


-bello-
25. 01. 2017 11:27 jo jo ale ty jsi zato šeredná tlustá 130 kg obluda,chodící kredenc z blázince

-bello-
26. 01. 2017 00:51

ararat
ať dělám co dělám, od léta se z mých 54 kg nevyhoupnu na víc , až jo, tak ti dám vědět .A nečum a nestůj furt u toho kukátka .Nohy potřebuješ mít jak laňka a máš už je samé křečáky.Jak chceš šůrovat úklid?! Vytáhni francovku, na jedno lejtko, na druhý, pak si cvakni, pomodli a hlavně už chrň, aby se dospělí a normální mohli bavit,
P.S. A podvaž si bradu, chrápeš až do Prahy!
Posílám ukolébavku http­://str­eema­.com/r­adios/­play/9­79

fortun
25. 01. 2017 10:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
25. 01. 2017 09:17

Jo...věk se nevyhne nikomu ani modelkám....no můžeš dělat jakousi poradkyni v soutěžích krásy, ale ve svém vlastním oboru ti zvoní hrana přes všechny možné snahy estetických úprav.... no smiř se s tím a fajn je odejít tzv. středem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.