Jak bydlí Chantal Poullain! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Jak bydlí Chantal Poullain!

Přestože již přes dvacet let žije Chantal Poullain (60) v Česku, srdcem je stále Francouzka. A tak to vypadá také v jejím prostorném bytě v centru Prahy, kam si dokonce nechala nainstalovat tyč na pole dance, kterému propadla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ewwa
09. 01. 2020 12:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
01. 12. 2019 15:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

234jarmila@...
09. 06. 2018 18:33

Mně je docela jedno, jak bydlí nějaká Šantala, mně u ní spíš vadí a nelíbí se mi, xxxl let, tu žije a stále šišlá, česky neumí, zpívat neumí, herečka také není a teď se zesměšňuje i v Růžovce, rozumět jí není, nohy, jak vyskákanej chocholouš, jak se z takové Nanynky vlastně stala celebrita? Že si snad vzala opilce a dívkaře Polívku? Tak to je opravdu terno!

antonuis.j
24. 01. 2017 12:28

>Šantalka< je krásná ženská, o tom žádná, byt má sice útulný, ale mně by vadila ta hromada krámů v kuchyni. Teď jsme pořídili kuchyni novou a kocháme se, ale nemáme (ani v předešlých) všude pyramidy flašek, piksliček... to je uklizené v poličkách ve skříňkách, máme rádi kuchyňskou plochu čistou, prostornou a uklizenou, aby se tam dalo pořádně vařit a ne se vyhýbat blbostem, to bych nesnesl ani já ani moje polovička.. Ale když se to někomu takhle líbí.. proti gustu.. A víno v kuchyni???? To máme v nejchladnějším místě a správně uskladněné. Ale jak říkám - ať si každý bydlí jak se mu líbí. Mně se líbí Chantal jako žena, vypadá skvěle a na svůj věk neskutečně, má šmrnc, krásná baba, a nic proti ní nemám, ať si žije hezky a spokojeně.

ararat
24. 01. 2017 14:14

antonuis.j
24. 01. 2017 12:28 ty zales do klecovýho lůžka a nekomntuj,sama doma nemáš ani pořádnou kuchyň nemáš na to děnky pomatená Sommerová...***

antonuis.j
24. 01. 2017 15:31

Ty primitivní uklízečko, prasnice rozteklá dementní, ty máš v té své tlusté odpudivé lebze už nasr*áno a nablito současně, zrůdo. Neumíš a nemáš nic, než kýbl a dvě košťata a mop, hydro, neznáš základy gramatiky, prase smradlavé, garsonku holobyt máš leda ty. A je sranda, jak všechny máš v té své ohyzdné prasečí palici v jednom, ty zrdo nechutná sádelná. Ty Sommerová... jsi stará sádelná pitcha s IQ 12. A mpodli se, obludo plesnivá pchnoucí, aby nějaká paní Sommerová Markéta fakt neexistovala a nepřijela ti rozkopat tu tvou šerednou tlamu a sádlenaté obrovské rozteklé tělo, ty Přísně tajné, Bábinko Evinko a Evičko Šišečko, zrůdo imbecilní.

ararat
24. 01. 2017 17:15


antonuis.j
24. 01. 2017 15:31 ach jo zase jsi sis nedala pozor,své emoce jsi neudržela na uzdě,Sommerová,už to že jsem nezmínila žádnou Markétu,že Sommerová Markéto.No já vlastním vlastní,byt,nové auto,­chatu+­pozem­ky,za­městná­vám přes několik desítek a vlastním 3 firmy,co vlastníš TY? h.o.v.n.o ani to klecové lůžko není tvoje je ústavní.Mám radost jak jsi se rozčílila Markéto Sommerová no nemůžeš přijet ty bys netrafila a pokud bys trefila,alespoň si tě natočím,mám skvělé kukátko dokáže rozeznat i ve tmě kdo tam stojí a ještě si tě nahraji do počítače,budu tě čekat obludo 130 kg

-bello-
25. 01. 2017 00:41

ararat
ty máš dokonce infra kukátko ? Ty jo, fakt ? To my máme v baráku jen recepci a ostrahu
Moc to kukátko nepruď, z toho máš pak ty křečový žíly a nemůžeš na úklid!
čus , kopretino bulváru

ararat
25. 01. 2017 03:46


-bello-
25. 01. 2017 00:41 ty hloupá blběno,mít kukátko je docela normální to má asi zřejmě každý ,kdybys lépe googlovala co je infra kukátko tak bys přišla na to,že ani nemusíš být u dvěří,stačí kouknout přes PC tudíž nemusím stát u dveří a natož abych měla křečové žíly víš hlupaňo? Ale protože,jsi hlupaňa proto píšeš h.o.v.a.d.i.n.y A že bydlíš v baráku,kde máš ostrahu,no to všichni vědí,v blázinci musíš být hlídána,to by bylo kdyby jsi si žila jak bys ty jenom chtěla.Vidíš že nelžu a celou dobu to tady povídám,že jsi blázen a vlastníš na to papíry,tak jak někdo vlastní papíry na auto tak ty máš papíry na hlavu a musíš být hlídána.Na úklid nechodím,mám na to lidi,ty nemáš nic,měla by jsi se uklidnit,dát si prášeček neboj klid.

-bello-
26. 01. 2017 01:03

ararat
nekecej., dyť máš za dveřma ďůlek, jak šmíruješ u zdroje
U PC neslyšíš ten chechot venku na tvou adresu

ararat
26. 01. 2017 01:30

-bello-
26. 01. 2017 013 no vidíš co ti to dělá,už ti jebe ty ďůlku

-bello-
26. 01. 2017 01:00

ararat
jedinou cizí řeč , kterou vládneš a fest tady lámeš je ( polo ) ruština.
Ty blbko, když už tak jedině s "g" tedy деньги tedy [děngi]
Kkristepane, ty to vzdej, ty blbko !

ararat
26. 01. 2017 01:27

-bello-
26. 01. 2017 010 proboha co jsi to zase napsala blběno,tak se lidově říká děnky ,penězům,neblbni nebo se z toho pomineš a jebne tě kriste pane se píše z jedním "ká" nebo už koktáš? co si to vymýšlíš co je to polo-ruština,nedělej ze sebe proboha idiotku,jsi už směšná,ty tvoje poučky

DutchSchulz
24. 01. 2017 12:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 01. 2017 00:16

dutchschulz
gastronautka ?
Jsem, mrtvá smíchy

-bello-
25. 01. 2017 00:19

dutch
P.S.
vinný gitanes, jedině tak !

ararat
25. 01. 2017 11:52


ach jo, ty jsi nějaká hysterická blběno,ale potvrzuješ zase to své,že jsi blázen,co se směje sama sobě,neuvěřitelné jací primitivové žijí mezi námi.

vilda696
24. 01. 2017 07:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bursik
24. 01. 2017 08:37

Vida -presne -nemusi se vic dodat- kalendare s Nataskou, knizky o hercich ,Pepicek Zima pozvany do poradu afektovaneho ,zpoceneho Cibulky- priserne nyni architekta co vleze do cizich bytu !! Je ho plno v TV ,nic neumi mohl by jit do domova duchodcu vypravet ty prvoplanove prihody radoby vtipne

ararat
25. 01. 2017 11:54

vilda696
24. 01. 2017 07:16 co tě irituje něčí sexualita,my taky nevíme s ký souložíš?Třeba jsi taky bukvice

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.