Prezident Zeman: V ČR je Afričan napojený na teroristy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Prezident Zeman: V ČR je Afričan napojený na teroristy!

Prezident Miloš Zeman (72) zase něco řekl... Tentokrát v rozhovoru pro Český rozhlas Plus prozradil obsah zprávy tajných služeb. A v kostce: není to nic radostného!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
12. 01. 2017 12:07

Prezident je vrchním velitelem ozbrojených a bezpečnostních sil, takže na něho , tak jak na ministry atd atd platí snad stejný zákon o utajovaných skutečností.Přijde mi, že Zeman ztrácí soudnost.Jsou věci, které se v zájmu obrany státu neříkají.Je mi jedno, že v dnešníé době může někdo argumentovat tím, že Zeman neřekl nic jiného, než co lidi stejně tuší a taky i vědí , že vzhledem k Schengenu a enormnímu " turismu " v EU jsou denně ohroženi. Není mi jedno, že nedodržuje zákon a podkopává bezpečnostnímu výboru nohy.
Nějak Zeman začíná blbnout! Dál se mi nelíbí, že koketuje s koblihářem a byl navštívit jeho Čapí hnízdo.Měl si počkat, až co řekne vyšetřovací komise.Konflikt zájmů sám Zeman kdysi prosazoval, teď je mu lhostejný.

londynskypes
12. 01. 2017 19:26

je to d e m e n t

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.