Zagorka s Margitou vyrazili kámošku, budou vracet prachy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zagorka s Margitou vyrazili kámošku, budou vracet prachy!

Hana Zagorová (70) a Štefan Margita (60) stále statečně bojují s virózou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
14. 12. 2016 23:37

Margita střílí do vlastních kavátenských " řad
Nedávno byl nezodpovědný vůči okolí přece Gott !Na nějaké slávě prskal a kejchal, přesto se tam vnunil a až se z toho dělalo, jakej je geroj

Margita má samozřejmě pravdu, jenže od doby, kdy první 3 dny se marodovi neplatí a další jen sporadicky, tak klesla nemocnost o pomalu snad 50 % a jasně , že je to tím, že lidi to přecházejí a když to s nimi sekne, tak si stejně vezmou dovolenou a posléze pracují na vzdálený přístup..
Tohle myslím prosadil připosratý ministr zdravotnictví Leoš Heger.
A je jasný, že levných pracovních sil ( řečeno politicky korektně ) se to stejně nedotklo, ty se flákají furt.
Ale jak to má k něčemu u nás vést ?Dyť na ministerstvu se ministři střídali po měsících, ne po létech! Co asi mohli ( i kdyby chtěli ) vy/budovat?
Příkladem jednoho našeho neštěstí je " senátorka " Filipiová " za Prahu 8.Byla odevšad pro neschopnost vyházená a ta se na ministerstvu ohřála 7 měsíců , nic pro rezort nevydupala a za zlatý padáky ( resp. odstupné) vypadla.Tak tam já bych viděla ty úspory !
Neznám český nemocenský program, ale říkali mi lidé, že čekali taky dost dlouho, než jim nemocenská vůbec byla vyplacena, tedy se mi to jeví tak, nejdřív si naspoř a pak jdi a chytej chřipku
A Margita měl ve vakcíně hned několik kmenů.Žádný v ní neobsažený , tedy neobvyklý typ se zatím v Česku nevyskytl..
Má on vůbec chřipku ?

ellenic
14. 12. 2016 18:44

Aháci, ne Zagorka , ale Hana Zagorová

ivoadler
14. 12. 2016 18:27

Margita: "Odsuzuju takové lidi, kteří jsou nemocní a chodí do společnosti (večírky, rauty a pod.)" To by neměl. Takoví lidé jsou odpovědní. Bez nich by se ta společnost neobešla.

bac-bum-bac
14. 12. 2016 14:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
14. 12. 2016 13:28

tohle bude neco pro ty nase zdejsi baby tady jako je oxallis aka chaluge mischuge nebo stara bella , tem bude oboum co nevidet 65 a na takovy poskoceni by urcite sly aby se jim uvolnily prdy ....chaluge ma ccca 92 kg , prrrdel jako almaru

-bello-
14. 12. 2016 23:48

eisenbieger
nevím,proč tohle píšeš, když je jasný každýmu, že mě neznáš, nevíš o mně nic, než dovolím sama o sobě sdělit.
a to rozhodně není curriculum vitae
Váhu ti ale klidně povím, teď večer ( zatímco tady ulamuju čokoládu a banány ) mám mometálně 54 kg a jsem hezky vyros­tlá.Me­tabo­licky jsem zaplaťbánbu zdravá, ale holt rychlá , což lze brát jako úžasný dar.Nemusím se dřít jako ty, abych byla štíhlá.Já sportuju proto, že mě to baví , neb adrenalin s endorfiny dělá své
Ty - čus,
a nepovídej o sobě tolik , pak se ti to vrací.

Sarah Woldekiros
15. 12. 2016 04:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.