Ten Horáček to fakt myslí vážně!! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Ten Horáček to fakt myslí vážně!!

Dlouho nevěděl, ale teď už se rozhodl definitivně.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mazd
27. 10. 2016 14:13

Pan Horáček nikdy nebude prezidentem,škoda námahy a času.

Sarah Woldekiros
25. 10. 2016 10:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

citrooon
24. 10. 2016 11:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
24. 10. 2016 08:04


Doufám,že ten senior z hradu vypadne,ať tam bude kdokoliv jiný,bude jenom dobře,to není pol diplomat,ale hulvát a bolševický šmejd.

Sarah Woldekiros
26. 10. 2016 10:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
26. 10. 2016 13:34


chaluge
26. 10. 2016 10:40 NÁNO zase asi kecáš co,já nemám haranty já mám dvě dospělé děti,kteří poctivě pracují a mají své rodiny,ty blběno,a ani jsem si nevšimla,že ty saháš bolševickému Zemanovi po kotníky jsem ze svým životem spokojená a ty o mě nic nevíš tak tu nemektej své domněnky,nebo co by jsi si přála,aby druzí trpěli...jsi jenom chudá duchem i fakticky,zoufalí lidé tady řádí,ze zoufalství,tady dehonestují a pomlouvají,nemají nic jiného na práci a ty patříš k této skupině.
A chodit já kanláma nemusím,nebylo by mi to zapotřebí,poctivě podnikám,od státu jako ty nic neberu a o svůj život se řádně starám,což ty ale o sobě říci v žádném případě nemůžeš říci.
Tak čus nemám čas musím pracovat

joudajoudovy
23. 10. 2016 09:37

vyvekslovany a vytunelovany majetek se jiz tenci, rychle prsty karetniho hrace zasahuje parkinsonovou choroba, nabidka dostihovych staji je prevelika, estebaci o sve udavace jiz nestoji a tak je nutne se zabezpecit statni funkci.
horacku, zde ti psenka nepokvete a na tve dilo kali bily tesak!

starypes
23. 10. 2016 07:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
22. 10. 2016 22:40

Marcinko je černej kikán a ti nemají prezidenta šmejdi líní

ararat
22. 10. 2016 21:07



Tak Ponistová,než někoho nařkneš ze lhaní,měla by sis to dobře ověřit,jinak se toto dá použít jako pomluvy,za kterou můžeš být brána k odpovědnosti.Ty mě každopádně neznáš,a až bys poznala pravdu spadla by ti brada. Nemachruj se známostmi,žádné na mě nemáš.A upozorňuji tě že je to žalovatelné a tvá prostořekost tě může stát i peněženku a věřmi,že tohle umím a dobře.Tak že teď ukaž co umíš v reálu,a jak umíš být v tomhle obratná.Pak ti vysvětlím jak já umím pracovat z koštětem.Tak že doufám,že dostojíš to co tady píše.Už se těším a Sommerová ti asi dobře poradí,ona je v tom jednička,ji stíhali i policajti u nás v Ostravě,a ona dobře ví co teď píšu.Tak do toho.Už se těším. ++++­++++++­++++++­+++++ Alena Ponistova jo ty jsi tak ulhaná už se opravdu těším do Čech.Budu mít víc času než posledně,Nikdy jsem nevyužila známostí,ale u tebe udělám vyjímku.Psala jsi 60 tis máš čistého a zaměstnáváš 19 lidí,tak to bude zajímavé. To se mi líbí · Odpovědět · 21. říjen 2016 135 JÁ TĚ JENOM UPOZORŇUJI,ŽE TO UMÍM..TAK TO ZKUS
++++­++++++­++++++­+++++++
O POLITICE ROZUMÍŠ ASI JAKO KOZA PETRŽELI
Měla bys napsat kdy mě navštívíš kopretino,jsem na tebe docela zvědavá--hybrido

-bello-
22. 10. 2016 23:01

ararat
jdi se vykecávat jinam, ty blbko !
A nevyhrožuj tady Ponistové a Somerové.
Kdo tě pomlouvá?
Jsi živnostnice, nikoli s 19 lidmi, ale s 0 zaměstnancem, což jsi ty a hodila jsi nám všem svoje IČO, což je tohle:

Jméno a příjmení: Eva Strouhalová Datum narození: 19.01.1958 Občanství: Česká republika Sídlo: Výškovická 2275/125, 700 30, Ostrava - Zábřeh
Identifikační číslo osoby: 48717959
812: Úklidové činnosti
Bez zaměstnanců

Na facebooku jsi bábinka Evinka, později šišečka
Hodila jsi sem veřejně svoje IČO sama ! a dobrovolně !!!
Se tebe někdo bude bát, trubko

ararat
23. 10. 2016 08:46


hELE ŠMUDLO A NĚCO JSI ZAPOMNĚLA JEŠTĚ ĚMÁM DVĚ IČA:SNADNÝ ÚKLID S.R.O 26813769 A JEJÍ DCEŘINOU SPOLEČNOST SNADNÝ ÚKLID PLUS :28643666,BLBKO A MÁM TŘI FIRMY BEZ ZAMĚSTNANCŮ HAHAHA...JAK TY MŮŽEŠ VĚDĚT KOLIK MÁM JÁ ZAMĚSTNANCŮ DEBILE.
PONISTOVÉ NEVYHROŽUJI,S TÍM ZAČALA ONA SAMA NA TVŮJ POPUD,VY NEMÁTE ANI JEDNA POVĚDOMOST KOLIK VYDĚLÁ A KOLIK MÁM ZAMĚSTNANCŮ,ALE NEBOJ POKUD TO BUDE POKRAČOVAT TAK SE SVEZEŠ S SNÍ A TY DOBŘE VÍŠ,TEBE POLICAJTI VYŠETŘUJÍ POŘÁD...

-bello-
23. 10. 2016 10:13

ararat
blbečku, brala jsem pouze tvoje aktivní živnosti, a to je 1.
Těch zaniklých tam máš hafo.Neznačí o pronikavém intelektu a stálé a vyrovnané pracovní kariéře
Kdybys nebyla blbá, tak víš, že kdokoli tady může dát podnět k přešetření na berňák, jak to vlastně máš.
Je úplně jedno, že tady vystupuješ jako ararat, nebo na fcb zase jinak.
Jde o to, jestli se Strouhalová nedopouští trestného činu krácení daní, atd. což vyšetří i policie, kterou se tady oháníš, blbko.
Tvoje plky mě ! nemůžou rozhodit.
čus, kopretinko bulváru

ararat
23. 10. 2016 15:44


-bello-
23. 10. 2016 10:13 NÁNO naivní a holt blbá k tomu,tebe přesvědčovat nehodlám kolik živnosti mám zaniklých,protože to ani nexistuje,může mít pouze živnosti pozastavené a to je sakra rodíl debilko.Mám živéí 3 živnosti a já to musím vědět nejlépe,víš o tom houno,tak buď tak hodná nepřesvědčuj,nemáš důkaz a jenom meleš houna Co máš s tím berňákem,meleš to pořád dokola,a klidně běž do toho,pokud máš proto argumenty a pocit,že mě potřebuješ udat na berňák,nikdo ti v tom nebrání,tak tu nemachruj a zkus do toho jít.Já daně nekrátím,,ty prostořeká debilko,ale kdo se dopuští trestného činu ,tak to jsi právě ty.Ať pak zase nebrečíš ,že ti jde policie po krku.
Tak do toho blbečku.Ahooj blbko bulváru AHA
++++++++++++
PONISTOVÁ TAK CO KDY PŘIJEDEŠ UŽ SE NA TEBE ČEKÁ,VŠE CO TADY PLKÁŠ MI PŘÍJDI ŘÍCÍ DO OČÍ MŮŽEŠ PŘIJÍT V PRUHOVANÉM

-bello-
23. 10. 2016 16:28

ararat
blbko, co znamená datum zániku ?

http­://jde­m.cz­/chvw99

ararat
23. 10. 2016 19:31


ty přihlouplá blběno,zánik je tehdy když odevzdáš živnosťák,ale já žádný neodevzdala a když už chceš tady blekotat,tak blekotej pravdu blběno z Práglu,musíš zajít na obchodní rejstřík krafko,nemohu zato že to neumíš najít blběno...

-bello-
23. 10. 2016 23:40

ararat
Obchodní rejstřík, nebo ARES, to je stejný.
A už neobtěžuj.
Nojo, máš živnosti , nojo

ararat
26. 10. 2016 10:04


-bello-
23. 10. 2016 23:40 Obchodní rejstřík, nebo ARES NENÍ STEJNÝ JE TO JEDNO A TO SAMÉ,JENOM TO MÁ DVA NÁZVY,ANO MÁM ŽIVNOSTI PLATNÉ SE ZAMĚSTNANCI

ararat
24. 10. 2016 18:56

blběno
http­://ak­tivni­firmy­.cz/de­tail/­Snad­ny_u­klid_p­lus_sr­o/2864­3666

http­://ak­tivni­firmy­.cz/de­tail/­Snad­ny_u­klid_s­ro/268­13769

http­://ak­tivni­firmy­.cz/de­tail/­Eva_­Strou­halo­va/487­17959

Sarah Woldekiros
26. 10. 2016 10:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.