Nejvyvinutější tanečnice celé historie StarDance Miluše Bittnerová: Dostala zákaz ukazovat prsa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Nejvyvinutější tanečnice celé historie StarDance Miluše Bittnerová: Dostala zákaz ukazovat prsa!

Žádné výstřihy a odhalování! Takové nařízení vydala Česká televize pro Miluši Bittnerovou (38), která tančí ve StarDance. Její přírodní pětky se musí zakrývat, aby neprovokovala televizní diváky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
16. 10. 2016 12:25


Ela Anrow · Praha
Dana Štěpánková
právě jsem si přečetla, že byla Bittnerová vyřazená, ( já se na to nedívám, neplejtvám časem na tohle). Ona to prostě zkazila tanečníkovi.Nejspíš je to poleno.
Pokud vím, dávala interview, že nemá vůbec trému a byla vůbec sebevědomá.
Ve zprávě na i-dnes , kde ohlašovali výsledky jsem viděla i její fotku s vystrčeným " kolínkem " ( asi mělo vyznít sexy).
Mohu zodpovědně říct, že to koleno je macaté a lejtko pod ním taky.Do něho se vejde to mopje 2 x a to si připadám normální ( nikoli hubená ).
Takže jak ?
Je macatá, není ?Myslím že je mrňavá a oplácaná.Ale hlavně a zejména je blbá, blbá, blbá ve smyslu prostinká, prostinká, prostinká .
A prsa a la kilová závaží jí závidí zas jen blbec
********
NÁNO tady je vidět tvou schízu,nic o tom nevíš neviděla jsi to a někde jsi něco četla,a vzala jsi to jak holý fakt,já se ptám prč máš tak blbé primitivní integrály? A kdo tady závidí,jsi právě ty,no prostě už vem v potas,že nejsi použivatelná v reálném životě,nic neumíš a aky nic nemáš,jenom "AHA" HAHAHAHAHAHA

jity
16. 10. 2016 10:33

Včera už ji diváci vyřadili, lidé nemají rádi ženské oplácané. Každá musí být štíhlá a hlavně krásná a chytrá.

-bello-
16. 10. 2016 11:47

jity
a není to tím, že je prostě na tanec poleno ? Co jsem četla, tak ani u poroty nezabodovala, tak proč ji hned omlouváš, že jako ona je chudinka a má to za trest, protože holt je prsatá.Já to neviděla a přehrávat si to nebudu, nestojí mi to za to, ale snad ta porota není úplně pitomá.

jity
16. 10. 2016 13:06

bello usuzuji podle diskuzí, jaké kritiky se snáší na různé ženy, které nejsou jako párátko. Už i Mesaroščová je prý tlustá a jiné. Viděla jsem to a rozhodně nebylo horší než ostatní, ale někdo musí být první a ona to unesla s grácií. Nepíši nikde, že je nějaká chudinka, která to má za trest, prostě tak to je a je to můj názor, že lidé hodnotí hlavně ženy podle vzhledu.

-bello-
16. 10. 2016 16:26

jity
no s tím se dá i souhlasit, já nevím, k tomu vzhledu snad lidi hodnotí i mozek, i když .....

majojo
15. 10. 2016 16:39

Kdybych o sobě prohlašovala, že jsem herečka, asi by mi vadilo, že se o mně neříká: To je tak, co výborně hraje, ale jen, že jsem vnadná nebo přímo kozatá. To je smutný, ne?

-bello-
16. 10. 2016 00:00

jj je to smutná " umělecká dráha " když si člověk nevybaví jedinou její roli, ale ví, že má podprdu č. 5 .

-bello-
15. 10. 2016 13:10

nevím, co je krásnýho na tom, když ženská přepadává dopředu a aby vyrovnala balanc prohejbá bedra a morduje si páteř.
Přírodní prsa č. 5 samozřejmě padaj dolů spolu s gravitací, takže nic pro estéty, leč Bittnerová je oplácaná ženská, tak má prsa opřená o žaludek a panděro. Kdyby neměla " naplácáno " i v mozku, nechala by to zmenšit.Zdravotně na tom prodělá víc, než dostane zaplaceno za pár bulvárních fotek.

levandulova
15. 10. 2016 19:35

Ty jsi idiot. Myslis, ze kazdy do sebe necha dobrovolne rezat kvuli nazorum takovych deb.ilu, jako jsi ty? Operace zmenseni prsou neni takova sranda, jako nacpat pod kuzi silikon nehlede na tom, ze casto jsou pak zdeformovana. O cene takove ooerace ani nemluve a rizika operace, bolesri, komplikace...jen kvuli prasakum a ubozakum. Ty si nech vycpat tu dutou hlavu.

-bello-
15. 10. 2016 19:50

levandulova
tvůj projev, tvoje vizitka
k operacI:
zdravotní pojštovna operace hradí v závažných případech, což mnohakilová závaží deformující páteř jsou.
Kdybys byla o level intelektově výš , vědělas bys, že poškození páteře je reálné, operace jsou velmi riskantní a celoživotně pak omezující.
Proti tomu odoperovat kousek žlázy vlevo , kousek vpravo je co do náročnosti lehkonohý "balet "mezi operacemi
Ćus levandulová !

fizi
15. 10. 2016 11:53

Asi by se měla schovat celá.Nemám rád rádobydiblíky ve tvaru kredence.

eisenbieger
15. 10. 2016 06:26

me rikaval *** " jak to ma kola a nebo kozy tak s tim je pozdeji stejne problem"

Sarah Woldekiros
15. 10. 2016 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.