Natálka Grossová v hledáčku Broadwaye! Sbohem, Česko? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Natálka Grossová v hledáčku Broadwaye! Sbohem, Česko?

Natálie Grossová (14) je prostě hvězda! Nasadila si upíří zuby a zazpívala s Marianem Vojtkem (43) hit z Plesu upírů. Na tiskovce k novému muzikálu svým vystoupením všechny přítomné ohromila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sadia
14. 02. 2017 05:12

Na mě taky působí dost afektovane a dost prehrava.Na roli se mi zdá i hodně mlada (detska).Pan Vojtko si musí vedle ni připadat jako pedofil. Sorry.

6010
13. 10. 2016 10:10

Také mi přijde, že to není žádný zázrak.Dělají jí zbytečnou reklamu.Takových nadaných a lepších dětí je, ale nemají takovou příležitost, jako Grossová.Neznají se s Janečkem.

bohatypoodnikatel
13. 10. 2016 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 10. 2016 23:35

Tak jsem si tedy pustila z youtube Můj sen od Natálky a vidím to tak, že ta holka lehce huhňá a s textem pospíchá za muzikou a často neudejchá. Další jsem už neposlouchala.Lehce mi připomíná Ewu Farnu, což je pro mě taky nepos­loucha­telný­.Ale pro mě je i Bílá pouhá udejchaná trouba, z který syčí jen ten plyn.Takže já asi nejsem ta pravá soudit Grossovic holku. Ale jednoznačně ta holka huhňá.
Pak jsem si pustila rozhovor s oběma a na to, že té starší tam bylo pouhých 17 mluvila dost kultivovaně , ne jako ta střeva dnes!A za to chválím.

----
udivuje mě pořád tahle holčička, která se chtěla rovnat bráchovi a tak se v 9 letech z youtube naučila opery
Holland Got Talent :
http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=qDqT­BlKU4CE

-bello-
12. 10. 2016 23:39

P.S. Je jasné, že Amíru někdo učil, umí dýchat, takže ne úplně sama, ale je to zvláštní úkaz , to jsem jen chtěla dodat.

ararat
13. 10. 2016 17:27


-bello-
12. 10. 2016 23:35 hybrida,Markéta Sommerová z Práglu.zase tady oblbuje samu sebe ostatní mají z ni legraci asi takhle­..ha­haha­haha­haha­haha­haha­ha

kiwi65
12. 10. 2016 21:42

Viděl jsem a na můj vkus strašně všechno přehrává až to hraničí s křečovitostí.Jinak geniálnî je celá rodina Standa s akciema(křišťál sám),ta jeho z kantýnský na spolumajitelku bor.de.lu. a teď ještě geniální dcera.To se to ale urodilo.Ale co však se přece dcerunka křišťálově čistýho křišťálu nebude živit prací.To by bylo pod úrovní novodobý šlechty.

-bello-
12. 10. 2016 18:58

Já muzikály nesnáším, tak ji neznám, ale jestli má talent, tak nemá cenu jí vyčítat, že je Grossová.Spíš mě zajímá, jestli ta její máma je rozumná a žene holku dál studovat, protože jinak bude celoživotně nedovzdělaná . A dát ji na konzervatoř , tak to tedy není škola o mozku a vzdělání

antonuis.j
12. 10. 2016 19:40

Nemá talent, nemá. Pokud, tak hodně, ale hodně malinko. takových dětí je, a lepších, které neřvou, ale zpívají, a svou roli zahrají, ne odhrkají jak kolovrátek...

jity
12. 10. 2016 20:19

Na to jste přišel jak, že nemá talent? Byl jste někdy v divadle kde ona hrála? Nemá talent jen proto, že je Grossová? Mě se holka líbila, a že takových je, to ano, ale nebudou všechny ochotné jezdit do Prahy vystupovat v divadlech. Neni tam jen ona účinkují i jiné děti a také jsou talentované. Proč pořád se šije jen do Grossových.

Sarah Woldekiros
13. 10. 2016 09:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
13. 10. 2016 15:32

chal
na tom něco je, od doby po " sametu " je to o tom, čí kdo je příbuzná a co vzájemně za to .Nejen v umění, ale ve školách, firmách, politice atd. Tak nevím, jaké hodnoty Havel " národu " vlastně odkázal

antonuis.j
13. 10. 2016 10:13

Nevadí že je Grossová, i kdyby byla Nováková - nemá hlas, je dřevěná a celkově děsná, stará mladá přechytralá kvíkna. Jsem muzikant a s divadlem mám co do činění, tak slyším a vidím, jak "hraje" jak kolovrátek, afektovaná trapná, zpěv se jejímu řevu fakt říkat nedá... Desítky dětí jsou lepší, talentované, ona ne ani omylem. Ale co člověk to názor, tahle holka bez špetky nadání se třeba někomu zdá dobrá, možná (jak tu někdo psal) se i nějaký pedofílek chystá... kdo ví, lidé nenároční a lidé s hluchem se možná svíjejí obdivem, když tahle dívčina "zpívá" a "hraje" jak prkno. A není sama, bohužel Dnes to není o talentu.

jity
13. 10. 2016 11:35

Když tvrdíte, že je tak strašně špatná a na holce nenecháváte nit suchou, tak třeba se časem uvidí. Janeček nemusí pořád produkovat muzikály a jestli se holka udrží ukáže čas. Mě se líbila, ale podle vás holt tomu zbla nerozumím vy holt budete na lepší úrovni.

antonuis.j
12. 10. 2016 17:31

Hm, tak tomu tak někdo uvěří, že američtí producenti by byli takhle hluší! Tu "hvězdu" jsem si schválně pustil a párkrát viděl a slyšel a pardon - ale je to hrůza. Na hraní talent nemá ani malinko, a co se týče "zpěvu" - tak to je naprosto o ničem, ona nezpívá, nýbrž ječí a řve jak krá*va, prostě nic talentovaného to protekční děcko není, tak ať Janeček neplká pohádky, to střívko Natálie je dřívko.

listure
12. 10. 2016 17:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
12. 10. 2016 19:37

Jistě,, každý má jiné gusto, ale coby muzikant její ječení nemůžu ani slyšet, jak to ze sebe rve, je to řev a ne zpěv, prostě podle mě je děsná, a ani hrát neumí, afektovaná a odříkává roli jak básničku - kdepak, tohle není talent, když si vzpomenu na dřívější dětské herce, ale ty si vybrali filmaři sami, nebyly to protekční tlačenky.

zwil
12. 10. 2016 16:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

koko61
12. 10. 2016 13:43

Sbohem a vem s sebou mamá se sestrou a už se nevracejte, konečně tu nebude přegrossováno, pá pá , to nás všechny v naší republice velice ohromí.

bohatypoodnikatel
12. 10. 2016 15:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.