Gottův první koncert po vyléčení: Cizí pozval, dcery nepřišly! Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Gottův první koncert po vyléčení: Cizí pozval, dcery nepřišly! Proč?

Zvláštní! Karel Gott (77) se na pondělním úspěšném koncertu v Malostranské besedě, který byl jeho prvním samostatným vystoupením po léčbě rakoviny, obklopil řadou kamarádů a lidí, kteří mu hodně pomohli a pomáhají. Žádná z jeho vlastních dcer ale v publiku neseděla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
13. 10. 2016 09:57


chaluge
13. 10. 2016 09:41
ararat
ty staré , závistivé vemeno, dej už Ponistove pokoj i dalším, které tady pořád napadáš. Jsi uklízečka z OVI nebo se za to stydíš? Tak čapni koštěm a hadr a mazej šůrovat!
****­******­******­******­******­******­******­******­******­******­**
to je moje odpověď na ten tvůj koment

směji se ti NÁNO směji a víš proč? schválně jestli to uhádneš ;-D ;-D ;-D Ano mám 3 živnosti na úklidové práce a poskytuji lidem ,co poskytuješ ty Náno?No jenom tady nadáváš a napadáš tady druhé lidi,to je ale taky vše co umíš,jsi nula ;-D ;-D rozumíš tomu? ;-D no a pokud nevíš co znamená "inteligentnějšímu projevu" pak se zase směji asi takhle ;-D ;-D ;-
D učitelko čj který sama sice neovládáš,ale nechám tě v tom,nebudu ti brát hračku,ještě by jsi se nám rozplakala asi takhle a já bych se ti zase smála asi takhle ;-D ;-D ;-D
-bello-
13. 10. 2016 01:50 NÁNO. ;-D ;-D

-bello-
14. 10. 2016 01:10

ararat
teď ses v tom sakra zamotala.
Chaluge nejsem já.A já nejsem učitelka.
.To jen tebe z plezíru zvratný zájmena učím.
Marně, to uznávám, ale říká se o mě, že dokážu i blbcům integrály do hlavy vtlouct, tak to s tebou , Evo Strouhalová z Ostravy, Výškovická nevzdávám
čus, kopretinko

ararat
14. 10. 2016 08:36


Ty někoho něco učíš a sama nevíš co píše ,nevyznáš se v obsahu psaného komentu
Tak nám schválně vysvětli co to je vlastně integrál...vysvětli nám to ať se pobavíme.Markéto Sommerová z Práglu ze Strodůlek léčenou na psychiatrii v Bohnicích invalidní důchodkyně 54*
Budu čekat na tvůj výklad,to bude zajímavé hihi.

DutchSchulz
12. 10. 2016 14:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
12. 10. 2016 09:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 10. 2016 14:30

chal
taky si myslím, že s Ivanou stíhají honem všechno přepsat, ale snad v závěti Gott něco těm holkám odkázal, jinak by mu lidi chodili na ten jeho hrob ( určitě na Vyšehradě ) plivat.
Ivana není chytrá ženská, je popravdě blbá jak poleno ( vím to ) , ale na svinstva má geniálně vyvinutý mozek.Jsou takové úchylky.Za takovýho babu polochlapa já bych se styděla . Jí to vyhovuje, ona nemá kariéru, její kariéra je vybít se v tomhle.
Čekám, kdy mu doma jednu flákne, když nebude dement poslouchat.

ivanak
12. 10. 2016 08:31

To jsou teda opravdu dvojčata.Kdo ví,co za tím je,že nechá Ivana chodit vedle Káji mnohem hezčí ženu,než je ona.A jeho vlastní dcery?Ty už se nemůžou koukat,jak macecha využívá slabosti jejich otce,Nejsou tak bezpáteřní jako ona. Asi podědily charakter každá po své matce.Všechno to ukáže čas.Počkejte si.Nikdo není nesmrtelný a Blesk nám to pak všechno zjistí.To pak budou mít nejméně rok o čem psát.

stařec
12. 10. 2016 08:20

Nechci být rejpal,ale není už přegotováno???

zlobit
12. 10. 2016 07:46

Ochranka strkala Gotta do auta. No to je úroveň článku, nestačím se divit.

koko61
12. 10. 2016 07:41

Co to tady plácáte za nesmysly? Dvojčata? "Ivanka" nesahá té druhé ani po kotníky, vy chtrolíni .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.