Gottův první koncert po vyléčení: Cizí pozval, dcery nepřišly! Proč? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Gottův první koncert po vyléčení: Cizí pozval, dcery nepřišly! Proč?

Zvláštní! Karel Gott (77) se na pondělním úspěšném koncertu v Malostranské besedě, který byl jeho prvním samostatným vystoupením po léčbě rakoviny, obklopil řadou kamarádů a lidí, kteří mu hodně pomohli a pomáhají. Žádná z jeho vlastních dcer ale v publiku neseděla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
13. 10. 2016 10:07

;-

Alena Ponistova
Jana Lipavská Kdyby jste byla matkou Lucie nebo Dominiky mluvíte opak,dejte si ruku na srdceD
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­+++
PONISTOVÁ,KDYBY BYLY V ŘITI RYBY NENÍ TŘEBA RYBNÍKA
Ty lopato,nevíš že děditství se řídí zákonem a hlavně si o svém majetku rozhoduje majitel.Majetek má velký a dobře ví komu co dát.Vždy bude nespokojen ten je vyšachován ze hry.Dobře ví proč to dělá a za jakých okolností.Nemůže za to,že jsi lopata nerozumíš tomu.No po tobě se dědit zřejmě nebude,nemáš majetek a nic jsi nevybudovala,tak co tu kvokáš za nesmys­ly?Hu­sičko,­vem si košťátko,a začni plnit přání svého pánička chlebodárce.

897mamon
13. 10. 2016 08:14

A nenapadlo vás, že ty jeho starší dcery nesouhlasí s tím, aby vystupoval. A mají svůj život. A jak můžete hodnotit, co které dal nebo nedal. Si tady přečtete pár článků v novinách a děláte závěry. Myslim, že dostaly a dostávaj dost. Nevybodne se na ně. A navíc už jsou dospělé. A co pořád útočíte na Ivanu. Je to jeho manželka. Ale vedle Gotta nesnesete nikoho, že?Gott je jenom fanynek, že? Jak malý.

srdcovadama111
13. 10. 2016 00:17

začíná být podobný Ljubě Skořepové ... Dlouhému asi dělá bílého koně

ararat
12. 10. 2016 20:40



Alena Ponistova
Dědit mají všechny dcery stejným dílem,nebo vy by jste dala vše maceše?

-----------------------------------
NECHTĚLA BY JSI SE NECHAT VYŠETŘIT U PSYCHIATRA TY TO V TE KEBULI NEMÁŠ V POŘÁDKU.
TY ŽÁDNÝ MAJETEK NEMÁŠ AKORÁT ŠTĚTKU NA WC,ZÁSTĚRKU ČELENKU NA KEBULI Z KRAJEČKOU CO?DEJ SI PILULEČKU,UVIDÍŠ ŽE SE TI ULEVÍ.

A co se týče příspěvku,kde jsi mě odkázala,ty Ponistová a něco inteligentnějšího by nebylo.Trochu nerozumím a jakou ojetinu ti v tuto chvíli jako jde?Napiš mi to a nebuď za blbku jsi na internetu.

Sarah Woldekiros
13. 10. 2016 09:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
13. 10. 2016 11:27

Díky, právě jsem se chystal něco podobného bábě z Ostravy napsat, ale jsem líný to té primitivce vysvětlovat sáhodlouze... A srandovní je, že ona nazývá někoho lopatou. Ta primitivní ***amotná bába, která nezná základy pravopisu a nemá ani základní školu, její doménou je hadr, mop a kýbl, ta má co říkat, je těžce dementní a hnusná jak hrouda zkaženého žluklého sádla, bába tunová bez krku, ohyzdná a debilní.

ararat
13. 10. 2016 14:39


antonuis.j
13. 10. 2016 11:27
HAHA­HAHA­HAHA­HAHA­HAHA­HAHA­HAHA­HAHA

-bello-
14. 10. 2016 01:18

chaluge
a kvůli takový ses chtěla nechat vymáznout ?
Dyť víš, že je to magor.

-bello-
14. 10. 2016 01:16

ararat
jsem mrtvá smíchy.
Ty chodíš mejt záchody se štětkou a na hlavě s kraječkou?
Tečou mi slzy, jupííííí

ararat
14. 10. 2016 08:28


-bello-
14. 10. 2016 01:16 že jsi mrtvá smíchy už vím,opakovaný vtip není vtipem/to jsi za blbku/ a pokud nerozumíš psanému komentu,pak ti není pomoci NÁNO.Tak si to přečti znovu abys pochopila obsah.HYBRIDO NEBOJ TAKY JSI MI HODNĚ K SMÍCHU ASI TAKHLE

DutchSchulz
12. 10. 2016 14:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 10. 2016 20:53

duch
ale obě pochopily, že otec si chce přes ně napravit reputaci, tak se na něho vybodly a dobře udělaly

-bello-
12. 10. 2016 11:03

U pozvaných je to jasný : My tobě, Ty nám !
Že tam byl Vladimír Dlouhý mě dostalo.Nepasuje tam.Leda, že by jeho partnerka ...
Gott si žije v natěšené iluzi, že právě uzpíval Carnegie Hall , tak je na tom blbě !
Ale ! kdy bude konečně koncert pro ty jeho fanynky, který tak miloval?
(Tedy já vím, Mistře Gotte, že Vám by to bylo upřímně jedno, " projekty " ( kšefty ) už máte přece dojednaný jinde

luppe
12. 10. 2016 09:48

Každej co tu kecáte, jste 100x horší než tenhle štvavej plátek! Neserte se Gottovi do života, on se vám do něj taky ne***!!!!

-bello-
12. 10. 2016 14:33

luppe
hele, nebyl jsi taky pozvanej?
Za sebe mohu říct, jsem nepoměrně , nezměřitelně lepší jak celej Gott a Gottka Ivanka, stačí ? Tak si u jednoho tu stovku umázni !!! jasný ?

bohatypoodnikatel
12. 10. 2016 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 10. 2016 16:48

bohatymrdnikatel
kobliho ANO, zalez.
Nemáš EET , nehnu u tebe prstem, mrdnikateli.

ararat
12. 10. 2016 20:21


kokokokokodááák slepičko,jasně jsi na tom lepší ,ale ne lepší jako p.Gott,ty uklízečko wc
duševně narušený člověk je ta NÁNA

-bello-
13. 10. 2016 01:50

ararat
já jsem se sebou spokojená , ale nejsem smířená s tím, že ani po 2 letech mé výuky jsi nepochopila zvratný slovesa.
Takový : ses, sis, by sis, by ses ve tvarech pomocného slovesa být v minulém čase ve 2. os. j. č. je pro tebe španělská vesnice, zrovna tak podmiňovací způsob staženého ses, sis a to už ani nemluvím o ostatních podobách bych, bychom, byste, kdybych, kdybychom, kdybyste, abych, abychom, abyste.

To jen in margine moje poznámka k tvé poznámce k Ponistové zde ! viz výše , kde ji nabádáš k inteligentnějšímu projevu
Kapišto jak jsi blbá, kopretinko bulváru ?

Sarah Woldekiros
13. 10. 2016 09:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.