Velké trápení Simony Stašové (61): Vážné problémy s páteří otce! Lékaři se bojí... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Velké trápení Simony Stašové (61): Vážné problémy s páteří otce! Lékaři se bojí...

Nulové vyhlídky na zlepšení! Ty má podle Simony Stašové (61) její otec a bývalý manžel Jiřiny Bohdalové (85). Doktor přírodních věd a seizmolog Břetislav Staš má velké problémy se zády. Skřípnutou páteř prý nelze operovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
10. 07. 2016 17:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
10. 07. 2016 16:35

Přestat kouřit je dobrý nápad. Vřele doporučuji. Letos je to 20 let, co jsem přestala ze dne na den, a nemůžu si to vynachválit. Žádné velké drama jsem kolem toho neprožívala. Stačí si to srovnat v hlavě, že člověk kouřit nechce. Absťáky jsem měla tak 14 dní, pak už se to jen lepšilo. Je to úžasná úleva, osvobození od hnusné závislosti. A samozřejmě zlepšení zdraví.

malavelka
10. 07. 2016 16:12

Tak mně dali narkozu zbytečně, když mne fakticky zbytečně operovali. Spletli si mne s jiným pacinetem..Nic vážného se ale nepřihodilo, jelikož šlo jen o nadbytečný úkon / artroskopické vyšetření kolene, když měli odstranit vodu z lýtka - pseudocystu po zánětu/ nestalo se nic až na hcovánbí lékaře, který se přede mnou skrýval a byl problém opravit propouštěcí zprávu. Že by byli opravdu JEN přepracovaní?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.