Havlová (63) o Havlovi (†75): Kdy jí došlo, že umírá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Havlová (63) o Havlovi (†75): Kdy jí došlo, že umírá!

První polistopadový prezident Václav Havel (†75) měl moho let podlemené zdraví. Vdova Dagmar Havlová (63) prozradila, že zdravotní obtíže ho provázely i během vzniku filmu Odcházení, který byl jeho prvním a také posledním režijním pokusem. Tehdy Havlové došlo, že se blíží jeho konec.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
27. 06. 2016 09:06

;-

Alena Ponistova
ararat ty u svého uklidu wc jsi viděla tak h...oTvé myšlení je pod bodem mrazu,ale to tady všichni víme.Pokud nevíš už jsem mluvila s tvojí sousedkou co bydlí blízko tebe.Jsi opravdu taká jak tě popsala.Trpíš tím,že jsi opravdu tlustá škaredá a mstivá.Bohužel jsem neměla víc času,ale příště si tě vyfotím a dám to na fc to ti slibují.Pokud dobře umíš číst,já jsem nikoho lůzou neurazila,ale proč ti něco vysvětlovat,že?Ale ty ta lůza jsi.
****­******­******­******­******­******­******­**
D
Ponistová a kterou sousedku máš na mysli ty lůzo?
A co ještě na mě napíšeš? Žádnou sousedku neznáš a ani nemůžeš znát,jednak si vymýšlíš a schválně napiš jaké mám vlasy oči nohy,.....ty jsi opravdu hysterka a tak reaguješ že si přečtu tvé články,,,tak příště můžeš zazvonit u mých dveří,ráda poznám primitiva na vlastní oči..... babka a tak blbá,jo a to že jsi neměla čas si mě vyfotit jo? komu to tady sdělu­ješ?ha­haha­haha­haha­ha..­.tak dej to na fb ráda se na sebe podívám...

mekanik
22. 06. 2016 07:21

Pavel Černý z Prahy je totální blb a Havel byl zrádce vlasti

majojo
22. 06. 2016 07:01

Nesnáším státní vdovy - od Marty Gottwaldové přes Gustu Fučíkovou, až po tuhle nánu.

georg7
21. 06. 2016 16:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
21. 06. 2016 23:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
21. 06. 2016 13:23




Alena Ponistova
p.Václave jiný názor neznamená,že jsme lůzy.Viděl jste Odcházení?,)))to byla hrůza.Kryla odkopnul,jak se dostal k moci.Za dobrotu na žebrotu.
To se mi líbí · Odpovědět · 4 · 2 hod
*
*
Bohužel tebe lze nazvat LŮZOU ty se jako LŮZA chováš i vyjad­řuješ­....­.navíc jsi ještě k tomu hloupá

Sarah Woldekiros
22. 06. 2016 04:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 06. 2016 11:18


chaluge
22. 06. 2016 04:55 hahahaha...nemluv za Poinstovou,nebo je nesvéprávná a odpovědná za své chování,tvé chování mluvit za všechno a za všechny,tě evidentně irituje co? to je nebetyčná hysterie z tvé strany,Markéto Já se prezentuji jak se prezentuji,ale mám pocit že se hlavně buransky prezentuješ dnes a denně,určitě jsem nedospěla k vyjádřovaní na tvou úroveň­/naš­těstí/­nadá­vat sprostě a urážlivě jako TY...a jestli je tady někdo ošklivý a hlavně tlustý/130 kg/ a snažíš se mluvit ústy nějaké Poinstové.Je to poněkud paranoidní chování z tvé strany a z toho vyplývá že máš hluboce zakódovaný komplex méněcennosti.

Sarah Woldekiros
23. 06. 2016 14:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
27. 06. 2016 09:18

chaluge
23. 06. 2016 14:48
kdepak, ty hnusná, kredenciózní, páchnoucí koule! To jen ty tady napadáš mě, -bello-, mekanika, amplitudu....zlá, ukřivděná ,a nešťastná seniorko!!!
*******************
ano ano výborně...-bello-, mekanika, ampli­tudu­....ne­napdám­,jenom konstatuji a upozorňuji,že pod těmito nicky se schováváš jako jedna osoba Markéta Sommerová ze Stodůlek Prahy Borovanského 55,nemocná a psychiatricky léčená v Praze Bohnicích...
a proč bych měla být ukřívděná a nešťastná?...není důvod spadnout na lidské dno jako ty,já na rozdíl od tebe umím žít svobodně a nezávisle a to ty nedáváš a převtěluješ se tady do různých rolí,aby jsi věřila své vlastní lži a musíš žít v bludu a proto se tady chytáš všechno,abys mohla z někým komunikovat a svými vyjádřovánimi si musíš udržovat jakž takž svou mysl v pochodu,jinak nikdo s tebou nikdo moc nekomunikuje mimo lékařů a tvé dcery ze zetěm...jinak jsi úplně v p.r.d.e.l.i
Poinstvoá je to samé je to jenom primitiv,který tady napíš nejdříve že se nenachází v ČR a nyní byla u mé nějaké sousedky,taky takový blud.
Toto je projev hysterické a nevyrovnané osoby.
Čekám opět na další blud a fotečku.

bobou
21. 06. 2016 12:53

Já si myslím, že jí to došlo, až když zemřel. Ta naše "Dášenka" se asi domnívala, že je Venca I. nesmrtelný. Ale majetek si na sebe nechat přepsat ještě stihla. Takže nyní bábo raď - věděla, či nevěděla, toť otázka?

amplituda
21. 06. 2016 23:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
21. 06. 2016 12:02

Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.

mekanik
21. 06. 2016 11:59

Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.

martecka
21. 06. 2016 11:50

Od velkého DEBILA -DEBILNÍ film, kolika lidem se to líbilo?????

6010
21. 06. 2016 11:38

Dejte již s ním pokoj a nechte ho spát.Nebo má potřebu Dášenka pořád přes média vzpomínat a vydělávat si tím nějakou tu korunu? Ona má málo?

oltec
21. 06. 2016 10:15

když Dáša řekla,že to byl vyjmečně ojedinělý film tak to teda jo nedalo se na něho dívat

havran2
21. 06. 2016 09:00

Ta už s tím počítala, ještě dřív než si něco začala ! ! !

oldedek
21. 06. 2016 08:25

Naši porevoluční prezidenti - velkej naivista, velkej zločinec, velkej blbec ---

jardavozembouch
21. 06. 2016 08:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.