Veronika Žilková v slzách! Nečekaně zemřel její bývalý manžel (†55), zabila ho… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Veronika Žilková v slzách! Nečekaně zemřel její bývalý manžel (†55), zabila ho…

Veronika Žilková a její rodina prožívá těžké chvíle. V pátek náhle zemřel její exmanžel Marek Navrátil (†55), její synové Cyril (27) a Vincent (19) přišli o tatínka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

svatadala
27. 05. 2016 16:48

Ta má tedy žaludek. Stropnický jí vede, Hanych se někde fláká a Navrátil asi zesnul z té hrůzy, že s ní před časem zdrhnul na dovolenou. Na pohřeb se chodí decentně oblečen a za pokrývku hlavy se nebere rybářský tralalák.

-bello-
25. 05. 2016 00:32

Kolik měla vlastně manželů? O jednom vykládala, že se s ním rozvedla, protože Agáta fetovala a on alkoholik jí údajně dával špatný příklad .Těm dalším dětem v rodině asi ne !
Navrátil to být nemohl, protože odešel od Žilkové, když bylo špulindě asi 7 let Anebo to byl on a Žíla si zas něco vyfantazírovala .
Krucinál, u nich doma ta mrtvice ale má ale hody !!! Navrátil, líznutá Žíla, špulinda Špagáta , tak už jen ten Stropnickej ...

ararat
25. 05. 2016 07:25

Markéto důchodkyně&-bello-
25. 05. 2016 00:32
Ach ty tvoje kebule hloupá:tady máš informace blbko
*
*otec Václav Žilka
matka Olga Žilková, rozená Chutná
bratr Štěpán Žilka
sestra Jarmila, rozená Žilková
bývalý manžel Jiří Hanych
bývalý manžel Marek Navrátil
manžel Martin Stropnický
dcera Agáta Prachařová, rozená Hanychová
syn Vincent Navrátil
syn Cyril Navrátil
dcera Kordula Stropnická
syn Melichar Stropnický
osvojený syn Jan Herclík
osvojená dcera Markéta Herclíková
zeť Jakub Prachař
vnuk Kryšpín Dopita
tchyně Irena Stropnická
švagrová Irena Koutská, rozená Stropnická
máš přehled a teď můžeš pomlouvat hlupaňo,a můžeš i v noci

-bello-
28. 05. 2016 22:17

ararat
chybí ti tam bývalé tchýně, švagrové a švagři.
Ona je přece přátelská k bývalým tak, jak k současným .
Doplň to. I když švagry vynechat můžeš.Žilková se sešvagřila s půl šoubízem.

anezat
24. 05. 2016 12:04

Budeme tady ještě dlouho číst o exmanželech hloupé paní ministrové Žilkové, která si myslí, že má patent na rozum? Ani se nedivím, že pan Navrátil zemřel tak brzy, léta strávená po boku Veroniky asi udělala své...

-bello-
23. 05. 2016 00:08

No hlavně jí Navrátil postavil barák, zaímco ona krmila média tím, jak je na děti sama, všechno dělá sama , ba i ten barák a jak nemá peníze a proto bere pochybné reklamy atd. atd.
Plačky Žilková, Havlová a Bíla by mohly už na těch hřbitovech zapustit kořeny.-

ararat
23. 05. 2016 07:54

Markéto důchodkyně58*&-bello- 23. 05. 2016 008
proč se staráš,co je tobě do toho to není tvoje záležitost,neboj ony si to nějak zařídí i bez tebe ..ono tebe k životu nepotřebuje vůbec nikdo,máš si ze svým životem poradit a moc ti to nejde.

Sarah Woldekiros
23. 05. 2016 10:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 05. 2016 11:23


chalude&teriyaky co tady kecáš,já že šmírám,ne jenom když mám čas tak ti odpovídám,já jsem tě ještě neurazila,ale ty jsi sprostá,nebo po sobě nečteš?...a klidně si mě nazývej jak chceš,jsi prostě hnida co se snaží žít cizí životy

-bello-
24. 05. 2016 00:02

chal
jjo vyčuhuje divizna
nevím, proč tady furt píše k nějaké Markétě důchodkyni 58.Je to magor.
Koukám, že ti dává sodu, žes ji urazila.Já když si vzpomenu , jak tady furt mlela o " rodidlech " ještě teď mi je z té ostravské špíny blivno.A prej ženská a prej vychovala 2 děti a ty prej jsou na ni pyšný ( psala kdysi)
Ten její " vysoký post " ( v ostravském paneláku ) dnes zapomněla zdůraznit.Asi senil.

ararat
24. 05. 2016 06:43

Tak Sommerová,ty jsi už tak zblblá,že nevíš jaké je tvé křestní jméno a kolik máš nicků a že si píšeš sama sobě a reaguješ sama na sebe... TAK TO UŽ MÁŠ HODNĚ BLBÉ. PROSTĚ TO NENÍ PSANÍ K NĚJAKÉ MARKÉTĚ,ALE TY JSI MARKÉTA A ZNOVU TI OPAKUJI PŘI TVÉ DEMENCI,ŽE BY JSI SI TO MĚLA NAPSAT NĚKDE KDE SI TO PŘEČTEŠ.
Je vidět co tě štve,ano mám vysoký post a to ty nikdy nedosáhneš,ty máš post pisálka na AHA diskuzi a to je asi tak vše a jsi šťastná,když se dostaneš jednou za rok na Kočkovy kolotoče na Matějské pouti a máš pocit že jsi někde v ráji a to tam nesmíš sama musíš mít doprovod.
Tak nezáviď sklapni paty,utři slinku a poslouchej.
Pozor retardace se může stupňovat-MARKÉTO SOMMEROVÁ

-bello-
24. 05. 2016 12:10

ararat
neopič se ! Výraz, že tvůj " vysoký post " je něco pro mě asi tak vysokýho jako Kočkovy kolotoče jsem řekla já tobě !
Mám vynikající paměť.
No jinak k tomu ostatnímu:
jsi blbka a můj názor na tebe byl jasný jak před 2 lety, tak nyní.
Je neměnný!

ararat
24. 05. 2016 18:54

Markéto máš velmi špatnou paměť ty si dokáže potvrdit a nebo vyvrátit názor v jedné minutě nikdy si nepamatuješ jaký je rozdíl mezi holt a hold a kdybys měl tak skvělou paměť jak tady mektáš tak bys musela vědět,že je mi u řitě co ty si o mě myslíš..pro mě jsi byla a si zůstala bláznem a to ti zůstane až do smrti...mám vysoký post,ale ty ani nevíš co to obnáší ty hlupačko na klíček No jo ty jsi viděla sedmý div světa....Kočkovy kolotoče my víme a jsi z toho celá změtěná

-bello-
25. 05. 2016 00:21

ararat
to máš blbko těžký.Holt ti už zbejvá tady jen kecat bláboly.Za ně ti hold nikdo nesloží.Teď jdi a douč se zvratná zájmena a co je sociální síť

br123
22. 05. 2016 23:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kopt
22. 05. 2016 19:01

Hned je život pěknější, když může předvádět černý ohoz.

vochomurka
22. 05. 2016 18:28

zemřel Adolf Born

fiva
22. 05. 2016 17:56

Proč se rozváděli když se tak milovali?

nicnezpravda
22. 05. 2016 21:12

kvůli "lásce" se Stropnickým,který byl tehdy také ženatý s jinou

britva
22. 05. 2016 16:36

když vás mrtvice zabije, tak je to dobrý, ale když vás jenom lízne a jste dement nemohoucí třeba ještě dvacet let, tak to stojí za houno

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.