38. narozeniny Lucie Borhyové: Smutná oslava o samotě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

38. narozeniny Lucie Borhyové: Smutná oslava o samotě!

Žádný velkolepý večírek! Moderátorka Lucie Borhyová neměla na své sobotní 38. narozeniny chuť k slavení. Zapila je jen den předtím s dobrým kamarádem, který jí celý večer naslouchal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
22. 04. 2016 21:00

-blbádono- teriyaki,já jsem se nechlubila,není mi to zapotřebí,ale napsala jsem to tady a tebe coby Markétu Sommerovou to zvedlo ze židle,mého muže nechej na pokoji,je mrtvý a tobě do toho nic není jaký byl...ty vůbec nevíš o čem píšeš,jsi nějaká pomotaná co ..nikdo mě nenechal,mé děti byli již velmi dospělé a už měli vlastní životy a fakany máš ty tvá dcera tě musí hlídat,protože trpíš pyschickou poruchou a měla jsi zakázené tvým lékařem,chodit na net,udávala si lidi na policii a pak jsi se musela obhajovat,jsi shyzofrenička a od tebe nelze očekávat nic dobrého,jsi nebezpečná sobě a i svému okolí.O mě ty nic nevíš,meleš to tady dokola a já jsem ny sebe pyšná,že jsem dokázal spousty věcí a vybudovala jsem tři firmy které fungují a i fungovat budou a bude živit do budoucna mé děti a s tím se ty už musíš vnitřně poprat,pokud tě to irituje,což tě irituje a přiznám se,že se musím smát,jak gerontka zápasí z bezmocí.čus blázne

-bello-
23. 04. 2016 21:32

ararat
už zalez, dyť jsi magor.
pleteš si nicky, pleteš si to cos tady nakecala, strkáš sem nějakou dceru a nějakou Sommerovou a udávání a máš ten proslov " paní podnikatelko " jednu chybu za druhou!
-------
Pochop, že tvůj úklid je pro mě asi tak "vysoký
( společenský ) post " , jako Kočkovy kolotoče!

ararat
24. 04. 2016 07:21

-BLBÁDONO- NEZUŘ ZASE
byla jsi to ty tady kdo s tím začal,tak zase zapni mozkovnu hlupačko.Na Matějské pouti jsi byla a zážitky jsi měla jak kdybys byla v nějaké jiné dimenzi,a Kočkovy kolotoče se ti líbily co?
Opravdu můj úklid ti opravdu může být ukraden a tak je to správně,jenže tomu tak není,jsi z toho celá zmetěná drahá,strkám tady tvou dceru co tě musí hlídat,proto píšeš v noci,drahoušku,na mé chyby se vykašli ty nejsou podstatné
podstatné je že jsi magor a to už ti nikdo neodpáře a nebuď závistivá,nejsi nic a nic nemáš a tak to i zůstane a ty to dobře víš proto kopeš nožičkama kolem sebe..chudáku

amplituda
18. 04. 2016 08:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.