Vážně nemocný Karel Gott (76): Valentýna moc nemusím! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vážně nemocný Karel Gott (76): Valentýna moc nemusím!

Sice před svátkem všech zamilovaných posílá na trh box se svými zamilovanými CD, sám ale Karel Gott (76) Valentýna nemusí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
12. 02. 2016 12:40

Ať si každý slaví co chce, dnes je tzv. moderní slavit přejaté svátky, už se ujal i >Santa< a Valentýn i Halloween.... ale my doma budeme držet ty naše klasické - počínaje MDŽ (už z nostalgie), Ježíška, 1. máj a Den mate i Den dětí. Když někdo chce amerikanizovat i svátky... tak ať si to dělá, dřív se nám cpal Děduška Moroz a jolka a ohrnovali na tím lidi nos, ale jak to je z "Emeriky", jsou podělaní blahem, ignoranti.

anka
10. 02. 2016 15:33

Valentyn je krasny romanticky svatek ale at si kazdy slavi co chce. U nas doma se slavi, ja se tesim jak potesim sve blizke a komu se to nelibi, at si ho klidne ignoruje.

stanislavhahn
10. 02. 2016 12:13

Valentýn zde nepatří ani santa claus ani děda mráz.

lalia
10. 02. 2016 10:53

Valentýn jsou žně prodej­ců,ob­chod­níků­..Je to byznys,který sem přišel z Ameriky.Lidé kupují v obchodech i blbosti,kdo tomu podlehne,jeho věc.

anka
10. 02. 2016 15:29

a ja mela zato, ze svatek svateho Valentyna pochazi z Anglie

jussuf
10. 02. 2016 08:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
10. 02. 2016 12:19

jussuf
nevím co je vyhútaný, ale vím, že MDŽ je velmi závažná věc a pocta ženskejm, s kterými se jednalo jak s věcí.
Slyšela jsem, že slovenské školství je na tam mizerně, vida tvůj koment, souhlasím

zzapp
11. 02. 2016 01:41

-bello-.... hi hi.... jussuf asi vyhútaný bude ......

jussuf
11. 02. 2016 06:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
10. 02. 2016 06:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stekajicikocka
10. 02. 2016 11:48

Možná ,že taková ryba jako ty přežije i stoku, ale snažit by ses asi měla, paní Pohodlná. Čekáš co? Jinak, k tématu: Gott byl zvykjlý, stejně jako moje generace na MDŽ, ale i to je myslím svátek USA/ sufražetky/ Znehodnotit se dá zcela všechnbo, kyž to uchopí špatné ruce.

-bello-
10. 02. 2016 12:16

o MDŽ bojovaly , stávkovaly obyčejné americké švadleny, co vyšly do ulic za svoje (ne)jen volební právo a riskovaly pro svá práva i ztrátu práce.
Až do rolu 1918 volební právo v podstatě neměly ani naše ženský, což je fakt děsný ! Ve vlastní zemi nesvéprávný
MDŽ bych chtěla tady zpátky ihned a rádoby socioložce Šiklové, která tvrdí, že je to komunistický svátek vzkazuju : v Kanadě Vám dali tu sociologii zadarmo, doplňte si v Česku vzdělání.
Valentine je podle mě pro Čechy rozpačitá blbost, zrovna tak jako US zvolání " Wow " které mi přijde v české puse směšný a všimněte si, že nikdo to nezvolá tak úplně spontánně, ale taky jaksi rozpačitě s pohledem za rameno , neb asi taky cítí, že je to umělý.
Jedtli si Gott dokazuje lásku s IG denně mě nezajímá, jen bych doporučila, pokud chce jinak, než slovně, ať dá bacha, aby si zas nevyhodil kyčel

anka
10. 02. 2016 15:37

Ja s pani sociolozkou souhlasim. Behem komunismus se vsude slavilo MDZ tak, ze veskery muzsky pracovni kolektiv byl opily pod obraz, ROH darovalo zenam poukaz na prasek na prani a vsude se stali fronty na karafiaty ci narcistky ucitelkam do skoly...

-bello-
11. 02. 2016 01:23

anka
ad 1) Šiklová z komunismu zdrhla , moc si ho tady neodžila,
ad2) jako vysokoškolačka nezná historická fakta
ad 3) jako socioložka hlásá kecy, že žena má povinnost uklízet , mejt nádobí a pečovat o rodinu ( povinnost ! ) , žádná dělba práce s mužem
A pro tebe - ad 3) MDŽ se mně líbí a když na to přijde, na MDŽ sis to měla zařídit a jít se namazat taky .A nezapomeň jak nadšeně jsi mamince vyráběla papírová srdce! ,
Jaký si to uděláš, takový to máš, s tím MDŽ nemá co dělat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.