Krutý osud popálené Natálky (8): V bolestech, bez prstů a kůže! A bestie, které hodily zápalné láhve, vymyslely fígl, aby nemusely solit… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Krutý osud popálené Natálky (8): V bolestech, bez prstů a kůže! A bestie, které hodily zápalné láhve, vymyslely fígl, aby nemusely solit…

Před pěti lety padl trest za žhářský útok, při kterém byla popálena tehdy malá Natálka. Útočníci si odpykávají ve vězení své tresty. Natálčino utrpení však stále ještě nekončí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anka
27. 10. 2015 21:59

to ze nekdo hodil do baraku zapalnou lahev = je hnus
to ze ten nekdo byl potrestan = je v poradku
to ze jedna mala holka ma znicene zdravi na cely zivot a trpi bolestmi= je nam moc lito
-----------------------------------------------------------
vic k tomu neni treba dodavat

mrdounberlusconi
23. 10. 2015 16:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
22. 10. 2015 16:01

Mě hrozně štve, že francouzsky je označení pro cikány Bohemiens, ... a vysvětlujte, že nejste cikán, ale odvozenina Bójů

goldsteinicik
21. 10. 2015 20:27

Proč na ně neuspořádají sbírku jejich soukmenovci? Do domku se nabourali nelegálně, otec kriminálník-recidivista měl doma kanystry s uloupeným benzínem, oba rodiče gambleři...rodinka přesně podle standartu hnědočechů. Natálie pouze doplatila na oblibu etnika do kterého patří a za kterou si můžou sami. Její utrpení nekončí jak se píše v článku, ale na druhou stranu to přineslo a bude přinášet tučné částky do rozpoču téhle vykutálené rodiny. Když dojdou vystrčí se Natálie a něco to hodí, pár soucitných lidí se najde vždycky. Hlavně more nepracuj

anka
21. 10. 2015 20:57

vy jste tam byl? vy jste to videl??? I kdyby to byla pravda - co s tim male dite....vam prijde normalni hazet zapalne lahve na dum, at tam bydli kdokoliv????

goldsteinicik
21. 10. 2015 21:25

nepřijde, ale zrovna tak mi nepřijde normální nepracovat, lhát, krást, sedět v lochu, brát soc. dávky a ty následně utrácet v hernách, jen tak se zabydlet v cizím domě, zachraňovat při požáru věci movité nikoliv vlastní dítě atd. atd. Jesli vám nevadí. že živíte tuhle chátru tak mě to prostě vadí...a vadí mi to víc a víc. A to dítě? Odneslo to za své rodiče...to je celé. Navíc pochybuju, že v rodině gamblerů, nemakačenků a kriminálníků by z ní vyrostl slušný člověk.

reiner
22. 10. 2015 08:45

To je tak, když se rodiče víc starají o osud nakradených věcí, než o to, kde spí jejich děti. Holky je mi opravdu líto. Rodina se na jejím neštěstí napakovala, otec dostal amnestii, protože měl být dávno v kriminále. Stačilo, když matka malou před objektivy pochovala a peníze se hrnuly. Dům, nejlepší elektronika a vše, nač si ukázali. Jsou to vyžírkové ....

fizi
25. 10. 2015 10:04

golde... bravo

yendoslav
21. 10. 2015 19:32

Male holky je mi lito. Zivot ma spraseny a ne vlastni vinou. A to ze jsou rodice trdla na tom nic nemeni. Jen mohla maminka aspon priznat,ze kdyz k pozaru doslo tak zbabele zdrhla jako prvni a dite tam nechala. Kdyby byla holku vynesla ven mohlo to dopadnou pro malou o dost lepe. Kazda spravna matka ma i v soku urcity pud,kdy jako prvni ma myslet na dite nikoli na sebe. Coz je smutne,ze u teto maminko nebylo.
Holce bych pral,aby ji dali dohromady a aby se ji v zivote darilo lepe nez s rodicema.
Nikdy se romu nezastavam,ale tohle bylo vazne zbabele a holka za to nemohla.

fouk.si
21. 10. 2015 19:24

Na polomáčené sušenky nedám ani korunu ať už se jedná o paterčata nebo o tuto. Siváková dělala co když u nich hořelo kde byla ?? Zachraňovali první televizi a jiné věci a děcko nechali na pospas ohni. Její chlap místo aby chodil do práce tak vymetá kriminály.

znalec
21. 10. 2015 18:07

zdá se, že ze zoufalství začnou zase krást, nikoliv pracovat...

majojo
21. 10. 2015 15:02

atálky je mi líto, ale bohužel. Jeden z rodičů je kriminálník - a ne že ne. O matince nic nevím, jen to, že ručku natahovat dovede. A o státu, který nedokáže z grázlů vymačkat soudem určené částky, přinejmenším pro sebe, si taky myslím svoje. Ráda přispěju, ale až se dočtu, že se romská komunita složila na invalidní vozejček pro nějakého gádžu.

rentierskej
22. 10. 2015 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
21. 10. 2015 14:37

autorovi článku-mel myslíš že bestie jsou ti,co házeli láhve?

rentierskej
21. 10. 2015 17:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
21. 10. 2015 14:17

Zase Siváková potřebuje prachy tak nastrčila Natálku.Dělá už Natálčin otec nebo je pořád na dávkách.

rentierskej
21. 10. 2015 14:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

namhal
21. 10. 2015 14:44

Opět zapracovala cenzura jako u všech článků o cikánech a dnešní době o utečence z islamistických států Afriky a Asie. Naše extrémistické vládnoucí strany si myslí že zde budou pod cenzurou a vyhrožováním slušným občanům ČR vládnout na věčné časy.

torremolinos
21. 10. 2015 14:54

Dělá......děcka a bordel.

lipno
21. 10. 2015 13:42

Nějak zapomínáte ,že Sivák se schovával před policisty a přitom holka hořela

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.