Posmrtný život existuje, dokazují odborníci. Největší otázka lidské historie zodpovězena! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Posmrtný život existuje, dokazují odborníci. Největší otázka lidské historie zodpovězena!

Říká se, že se z "druhého břehu" ještě nevrátil nikdo proto, že je tam dobře. Tohle rčení teď dokázali lékaři a psychologové z berlínské univerzity po pečlivém bádání a pokusech na lidských dobrovolnících!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

akaska
23. 09. 2015 11:03

No teď nám ještě dokážou, že nebe a peklo existuje, a já začnu přemýšlet, kdy a kde jsem zašlápla nějakého pavouka a začnu se kát. No mám nejvyšší čas, mám už zaplej odpočet, jen nevím zda na nule je už zítra nebo až za 30 let !!!

ivoadler
23. 09. 2015 10:21

Když to tak čtu, tak se na smrt docela těším. Jen aby vědci nekecali.

fill-ll
23. 09. 2015 03:20

To jsou zase zvasty... Na tohle tema vzniklo jiz mnoho studyji a je dokazano ze to neni o posmrtnem zivote, ale o zbytkovych chemickych procesech v mozku ktere jen maji uklidnit vedomi cloveka a pripravit jej na exitus. Tihle (pseudo)vedci vyplnili to zbyle 1%...

amplituda
22. 09. 2015 19:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kolemdokola
22. 09. 2015 18:56

On to není pouze "život" po smrti, ale existence paralelních světů, relativita času, hmoty, prostoru. Pohyb v časoprostoru. Prakticky vše, co si jen umíte představit je možné a mnohé co nám sdělují "blázni" z ústavů je tak. Pouze důkazy jsou obtížně podatelné. A je nebezpečné je shromažďovat. Pak by také prasklo, jak funguje tento svět. Lidé mohou být cíleně udržováni v nepoznání. Kdo moc ví, ten mizí dřive

fortun
22. 09. 2015 18:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
22. 09. 2015 17:53

A nám nezbývá jen doufat, že je to pravda. Otázkou ale zůstává jestli to odloučení od těla, pocity levitace, klidu, bezpečí a tak dál není jen to umírání. A pak až člověk umře, odejde mozek tak jestli to takto bude trvat dál nebo bude či nebude už vůbec nic.

msml20
22. 09. 2015 16:20

Jsi na omylu. Naopak.

msml20
22. 09. 2015 15:30

Je dobře, že se tím začali vědci zabývat. Že takový život existuje, tvrdila církev dávno. Sama sebe jsem jednou viděla jak ležím na posteli a co mám na sobě. Hrozně jsem se lekla a chtěla se dostat zpátky. Což naštěstí nastalo asi po minutě.

monza
22. 09. 2015 15:58

To,že jste se při pohledu na sebe lekla je v pořádku,
váš manžel je z toho pohledu dlouhodobě na mrtvici.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.