Proměna, ze které mrazí! Vymyli Češce v Pákistánu únosci totálně mozek? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Proměna, ze které mrazí! Vymyli Češce v Pákistánu únosci totálně mozek?

Když unesené Češky vyrvala tajná služba z rukou pákistánských únosců, kde kdo si myslel, že to nejhorší už mají za sebou. Skutečnost je bohužel jiná!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

blastr
18. 08. 2015 08:52

Od začátku bylo zřejmé, že výlet i cíl jejich cesty byl v její režii a ani mě její chování nepřekvapuje, takových českých nanynek i s děckama vídávám docela dost - bohužel.

egyptanka
17. 08. 2015 14:39

Hanča to tady nebude mít lehké. Asi tam měla zůstat,tady ji lidé nepřijmou. Pro její rodiče to musí být hrůza hrůzoucí. Napřed si užili strachu o ní,jestli jí ještě uvidí a pak se jim vrátilo tohle. S tím bych se jako matka nikdy nesmířila. Zřejmě bych se odstěhovala daleko,aby nikdo nevěděl že je to moje dcera. Hardcoor!!!

matylda-rut
17. 08. 2015 14:16

Těžko říct jak to na jedince zapůsobí, kde vlastně byly a co prožily.

mission
17. 08. 2015 12:27

Že se jim lidé vysmívají kolážemi, jak se na tomto serveru někde píše, že jsou obě častovány i přinejmenším ironickými (pokud ne trochu vulgarizujícími) pojmenováními nebo přívlastky, jak se to v různých diskusích objevuje, to zřejmě není v rozporu s pravidly diskusí. Ale to mnohdy odvádí pozornost od merita věci. Lze položit otázku: Jsou Hana a Antonie bezpečnostním rizikem?

noram
17. 08. 2015 13:41

Proč bezpečnostním rizikem? Jak píší, dívky byly uneseny islámskými únosci a ne islamistickými.

bum-bec-bum
17. 08. 2015 14:14

Dobrýýýý, jsi mu to vrátila, vejtahovi prašivýmu. Sám se chytil, blbeček.

mission
18. 08. 2015 13:55

Proč jsem prašivý? I paní Noram, která si jen někdy poplete věci, jelikož nezná pojmy nebo trochu zapomněla mateřský jazyk, se vás v jiné diskusi ptala: "Proč jsi tak agresivní?" A na jiné diskusi Vaše příspěvky vymazali pro porušení pravidel. Proč hned tolik zloby? Nejsou takhle nenávistní právě islamisté? Tady se ukazuje, že těm základním pojmům nerozumíte ani Vy.

mission
17. 08. 2015 17:42

I redaktoři, jejichž rodným jazykem je čeština, se neorientují v nuancích významů různých pojmů. Pokud by ve škole u zápočtu dostali třeba otázku vysvětlit rozdíl mezi slovy humální, humánní, humanitní a humanitární, což je spíš na úrovni střední školy, tak by možná propadli úplně stejně, jako kdyby u odbornější zkoušky měli vysvětlit rozdíl mezi slovy obsesivní a obsedantní. Že tady napsali širší pojem "islámskými", to ale není až takový chyba. Islámský je množina a islamistický je podmnožina. Islamistický musí být islámský. Ale islámský nemusí nutně být islamistický. Islám může být šíitský nebo sunitský, ale obecně může být umírněný, vlažný nebo militantní. A militantní je islamistický! A islamisté mohou být radikální a to integristé a salafisté. Myslíte, že ty naivní husičky byly uneseny těmi umírněnými a dokonce mírumilovnými "islámskými" vyznavači Proroka Mohameda? Tak to tedy nebylo násilí a ty holky tam vlastně s nimi pobývaly dobrovolně, že? Já vím, že tuhle mojí odpověď stejně zase vymažou a nechají příspěvky jenom Vaše, taková je "svoboda slova" v ČR, kde už fungují islamistické sítě. Jim nevadí příspěvky hloupých lidí. Vadí jim příspěvky toho, kdo zná reálie a umí samostatně myslet. Já si ty Vaše příspěvky fotím a k nim si přidávám kopie těch mých odpovědí, které administrátor smaže nebo zablokuje. Pokud někdo chce používat v diskusi slova, měl by znát jejich význam. Ti, kdo té diskusi moc nerozumí, ti jsou vítáni. Kdo rozumí, je smazán.

smazan_20160509
17. 08. 2015 18:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
18. 08. 2015 00:15

mission

na tak dlouhý článek tam není stručně jasně pods***.Jsou to islamisté.Kdo jsou sunité a kdo šíité si každý vygoogluje Afghanistán + Pakistan je sunitský .Pro mě je podstatné, že sunité i šíité společně kážou džihád, tedy svatou válku a obě náboženství sní o tom, že celý svět se jednou dostane pod vládu islámských zákonů šárie. Vzájemně se ale nenávidí.
Co se týče těch holek ( jména se mi pletou já nedekóduju, která je která) tak mají kliku, protože např, šíita má možnost chvilkového manželství.Pojme ji za ženu, vykoná soulož a odloží-

-bello-
18. 08. 2015 00:15

mission

na tak dlouhý článek tam není stručně jasně pods***.Jsou to islamisté.Kdo jsou sunité a kdo šíité si každý vygoogluje Afghanistán + Pakistan je sunitský .Pro mě je podstatné, že sunité i šíité společně kážou džihád, tedy svatou válku a obě náboženství sní o tom, že celý svět se jednou dostane pod vládu islámských zákonů šárie. Vzájemně se ale nenávidí.
Co se týče těch holek ( jména se mi pletou já nedekóduju, která je která) tak mají kliku, protože např, šíita má možnost chvilkového manželství.Pojme ji za ženu, vykoná soulož a odloží-

mission
18. 08. 2015 13:50

To byla jen moje reakce a odpověď paní Noram, která napsala:"Proč bezpečnostním rizikem? Jak píší, dívky byly uneseny islámskými únosci a ne islamistickými" (...) Pods*** je v tom, že to bylo jen pokračování diskuse z jiného serveru, kde ta paní Noram chválila islamisty, že s nimi nemají v Německu problém... Užívala slov, jejichž význam neznala a nezná, ale nemyslela nic zle. A ve stejné diskusi tam byla také tak zbytečně zde moc agresivní paní bum-bec-bum, která mě nazývá prašivým, protože jsem chtěl ty pojmy uvést na správnou míru. Snad je to takhle všem jasné.

matylda-rut
17. 08. 2015 14:18

No jistě, ty jsi asi taky bezpečností riziko. Proboha to snad není pravda.

anka
17. 08. 2015 16:46

lidska hloupost, ignorance a nenavist jsou bezpecnostnim rizikem predevsim

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.