Monika Štiková a Josef Kokta znovu na scéně: TV Barrandov platí celou rodinu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Monika Štiková a Josef Kokta znovu na scéně: TV Barrandov platí celou rodinu!

O jedny z nejkontroverznějších postav českého showbyznysu posílila svůj tým televize Barrandov. Povolala Moniku Štikovou (43) i jejího zeťáka Josefa Koktu (58)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alexa-lexa
12. 08. 2015 09:59

lalia....Každý má svůj názor,nikdo vám nebere to, že sledujete Barrandov. Pokud vám osobně je tak blízké to, že tu hájíte ženskou, která veřejně strkala svoji dceru do postele ženatýmu chlapovi, kterému tím rozbila rodinu, tak jen v klidu hltejte její rady. Doufám jen, že nemáte dceru a že to nebudete sledovat jen kvůli tomu, aby jste se !poučila" jak zabezpečit dceru, tím jak ji strčíte do postele ženatýmu chlapovi. Tahle Štika je pro mne tak nemorální osoba, že mi hlava nebere to, že se najde někdo jako vy,kdo ji obhajuje!! Obhajovat ženskou, která se neštítila strkat dceru chlapovi do postele to je pro mě opravdu HNUS!!!!!

lalia
11. 08. 2015 21:56

Já Barandov hodně sleduji.Mají zajímavé progra­my.Ne­pomlou­vejte a nezáviďte Štikové,ještě nezačala a už jste závistiví.

hejhej
12. 08. 2015 08:38

lalia: Každý má právo na svůj názor. Klidně si sleduj pro Tebe "zajímavé programy" na Barrandově a nekritizuj názory jiných.
Nule Štikové určitě nikdo nezávidí, není co. Lidé ale nezapomínají, jak cpala ženatému chlapovi dceru do postele, aby se proslavila a nyní se přes Koktu chce proslavit sama. Je trapná a Kokta nejvíc.

egyptanka
11. 08. 2015 19:51

Lidi,vzpamatujte se a nepodporujte tuto verbež!!!

egyptanka
11. 08. 2015 19:45

Nevím co je TV Barandov a že existuje,ale neotravujte laskavě lidi obscémnostmi a lidmi s hodnotou 0. Nikdo na to není zvědavý. Článek jsem sice nečetla ale stačí mi nadpis.

j-a-n-a
11. 08. 2015 14:02

Nijak zvlášť Barrandov nesleduji tak nevím, jestli po tom fiasku s Bartošovou a Rychtářem, se změnilo vedení TV. Pokud se změnilo a teď to vede někdo jiný a nasadí do TV takovou zrůdu, co dokáže pro svoje zviditelnění nacpat svojí dceru do postele ženatému chlapovi, tak to jsou idioti. O morálce netuší vedení TV Barrandov zhola nic!!!

lalia
11. 08. 2015 22:10

Barandov chtěl Bartošové pomoct,to jste nepochopili ? Nepovedlo se,bohužel.Kvůli Bychtářovi atd.za to bych Barandov pochválila.

jardavozembouch
11. 08. 2015 12:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
11. 08. 2015 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
11. 08. 2015 14:00

Nene, tvoje babička je určitě hezčí a hlavně milejší a normální.

lambrika
11. 08. 2015 12:37

Poslední dobou se soukromé televize předhánějí kdo vymyslí větší nekoukatelnou hova.dinu .Doufejme , že se nedočkáme toho když v TV budou hostům ( nebo oni sami) dělat rozbor výkalů.

alexa-lexa
11. 08. 2015 12:30

No ještě by někdo měl vymyslet pro soukromé televize soutěž o to, kdo ukáže ve vysílání největšího debila!! V tom případě má Barrandov jasné vítězství!! Zaměstnat někoho, kdo veřejně rozvrátil manželství ženatého muže, to mohou fakt jen demen-ti,nic jiného se o TV Barrandov nedá napsat. Bude radit mladým holkám jak mají lézt ženáčům do postele..... No tak s touhle vypasenou pras-nicí to Barrandove opravdu "vyhrajete". Doufám že se necháte pozvat k Rychtářům...... TRAPÁCI!

hejhej
11. 08. 2015 13:28

alexa-lexa: Výstižné
Taky se divím, že angažují ženskou, která vecpala dceru ženatému Koktovi do postele. Baba by měla chodit kanálama a ne vystavovat svůj ksicht v TV.
Barrandov ale nemá asi na výběr, je to podřadná TV stanice, nemají kvalitní programy, nekoukám na ně.

lalia
11. 08. 2015 22:06

Trapák jste vy,nazývat ženu prasnicí,to je vaše úroveň.O rozvrácení rodin zaměstnaných v TV nynější doby by se daly napsat tlusté knihy a to o lidech soubyznysu a hercích,je jich víc ,než polovina.

robin5
11. 08. 2015 10:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lalia
11. 08. 2015 09:03

Proč ta závist a kritika? Konečně bude v TV na co se dívat.Konečně žena ve věku a přitěle.Vždyť se díváme jen na vyzábliny a mladice.Starší ženy z toho mají mindrák.Vždyť přece všichni stárneme a proč to tak v TV je,že jsou tam jen mladé a až zestárne,tak,šup s ní ven.Já se na Moniku těším,je velmi hezká,držím jí palce.Vy mlaďoši si choďte s mladými a stejně vám zestárnou.

hejhej
11. 08. 2015 08:25

TV Barrandov musí být na tom hodně špatně, když angažuje bachyni Štikovou.

lalia
11. 08. 2015 22:00

Štichová není bachyně.Jsou v TV větší bachyně a ty vám nevadí.Závist v lidech vládne.Dnes a denně potkávám na ulici každou pátou ženu,která má mnohem větší nadváhu.Jsme národ Slovanů a když je někdo při těle,tak ho nevymezujte ze společnosti.

hejhej
14. 08. 2015 15:15

lalia:
Každá pátá žena s nadváhou, kterou potkáš se necpe do televize jako Štiková, která je naprostá nula a proslavila se jenom tím, že nacpala dceru do postele ženatému, starému Koktovi.
Je ovšem pravda, že té bachyni sebevědomí nechybí

ad-ga
11. 08. 2015 08:03

to si Barrandov nas*ral do vlastní kapsy, Na tu stanici se už nebude nikdo dívat. Prasnice štika vyvede povedenou rodinku. Chce se mi blejt velebnosti.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.