Děsivá ruleta s osudem! Nenapravitelný Karel Gott! Kdy už mu konečně dojde, že je to skutečně vážné? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Děsivá ruleta s osudem! Nenapravitelný Karel Gott! Kdy už mu konečně dojde, že je to skutečně vážné?

Tak tohle už je vážně síla! Místo toho, aby si zpěvák kurýroval nemocné srdíčko v stabilním poklidu domova, sbalil kufry a vydal se rovnou ze špitálu do extrémních  tropů a ještě k tomu letadlem! Proč takový hazard, proboha?!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cukrenka
04. 07. 2015 14:14

Pirk radí lékařům dělat dlouhé přesčasy. Já sama , jako pacient, mám špatné zkušenosti, když mne lékař zaměnil za jinou pacientku.Operoval v osm večer, po šixchtě v nemocnici. Tedy nikoliv, každý nemůže, a nedoporučoval by to rozumný člověk. Pirk též běhá maraton, který je určitě extremní zátěží .

ivoadler
04. 07. 2015 10:21

Zdravotní problémy? To je pro ty druhé, mně velkého Káju se to netýká.

jardavozembouch
03. 07. 2015 21:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwertina
03. 07. 2015 23:41

anezat
03. 07. 2015 20:47

Většina lidí má obavy o život a zdraví svých blízkých a jak žije tento bláznivý stařík, je jim naprosto ukradené. Gottová je zdravotní sestra, tak ať se obává ona. A nezapomeň si tu na mém příspěvku léčit své komplexy, milá ararat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.