Psychiatr prozradil pohnutky výherce 2,466 miliardy: Jakou si vymyslel ochranu a proč ho neodhalí ani sousedé! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Psychiatr prozradil pohnutky výherce 2,466 miliardy: Jakou si vymyslel ochranu a proč ho neodhalí ani sousedé!

Než si výhru vyzvedl, čekal 26 dní. To je podle odborníků dostatečná doba na to, aby si výherce v hlavě srovnal co a jak. Mluvčí Sazky Václav Friedmann uvedl, že otálel proto, aby utichl zájem lidí v jeho kraji.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

yarda
14. 06. 2015 11:34

Mne zaujalo, že i když Sazka, jak se o tom psalo, dělala vše pro to, aby zachovala inkognito výherce, tak on prý to musí ohlásit na finanční úřad - no týkat se to mne, už se tam vidím.
Pán přijde do realitní kanceláře, že chce koupit dům. Agent mu ukazuje fotky, pán se pro jeden rozhodne. Agent mu říká:
"Ale ten je hodně drahý."
"Mmmně ttto nnnevadí, jjjá jjjsem vvvyhrál vvve sssoportce dždždžekpot."
"To jste měl štěstí, mne by z toho asi kleplo."
"Mmmne ttto jjjen pppřikleplo."

subrosa1976
13. 06. 2015 17:29

Ani to výherci nezávidím. Musí to být šok, stres a hlavně najednou vznikne strach z ohrožení života. Já bych se určitě odstěhovala do většího města, kde bych se snažila ztratit v davu. Investovala bych v zahraničí do nemovitostí a případně žila z části i tam. Ale musí to být mega stres. Tak ať si to výherce hlavně ve zdraví užije..

cukrenka
13. 06. 2015 11:56

Víš jak by se na něho sesypaly všichny zlodějíci a hamižní? Radila bych mu, ať se přestěhuje, protože i lepší auto vzbudí pozornsot. Moje zkušernsoti jsou, že i ten s velkým platemn, co mu bude radit, kam investovat, bude myslet zase jen na své výhody.,

jardavozembouch
13. 06. 2015 08:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honza54
12. 06. 2015 19:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bac-bum-bac
12. 06. 2015 13:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
12. 06. 2015 16:32

za práci a bude se stěhovat?...to určitě ten už pracovat nemusí a může si užívat život na plný pecky

otylie.z.bolivie
12. 06. 2015 16:48

Tvoji rodiče byli taky bohatí co? Koupili ti opravdu dlouuuuuhé vedení. Ty hnído nemáš celý den co dělat, že tady každýho čteš jak kdyby ti šlo o život. Hńupe, čti bum bac bum ještě jednou a pomalu, poooomalinku, abys to pochopila, srajdo májová. Nepochopilas to co? Je mi jasný, ty nechápeš nikdy nic. Bum bac bum to myslela tak, že pro okolí se odstěhuje JAKOOOOOO za prací a ve skutečnosti zmizí a nikdy makat nebude. Prostě jako na oko, konečně jsi to púochopila smrdiprdko?

ararat
12. 06. 2015 20:43

strupe já to věděla že budeš psát,ty se necháš vždy vyprovokovat neboj vím jak to bbb myslela..neboj jen ty máš komplex méněcenosti,že skáčeš jak gumový čert..skákej skákej

ararat
12. 06. 2015 22:37

strupe,pozor na hrubky,nauč se česky než si začneš plést anglinu z češtinou mordo

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.