Královská bitva o princezničku: Alžběta II. je nelibostí bez sebe a tentokrát jde do tuhého! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Královská bitva o princezničku: Alžběta II. je nelibostí bez sebe a tentokrát jde do tuhého!

Jde o všechno! Události, které nabírají na spádu po narození britské princezny Charlotte Elizabeth Diany, se dotýkají samotného jádra moci a nadřazenosti panovnického rodu. A stará vrtošivá královna nemá zrovna lehké spaní
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hermanka
17. 05. 2015 16:26

Když chtějí žít jako normální lidi,tak ať makají a vydělají si na to .
Jsou to příživníci,tak ať sedle toho řídí

pravlast
17. 05. 2015 15:09

Pavucinka-super myšlenky-Charles byl nevěrný a kdopak je otcem prince Harryho?

pavucinka
17. 05. 2015 11:45

"Nelidskéchování otce Charlese" ? On byl přeci jen docela obyčejně nevěrný a to je 99% manželů. Jen Diana to nezvládla tak dobře jako královna Alžběta. Ona se snaží zachovat důstojnost i za cenu sebeobětí, a to je pro královnu nutné Monarchie asi nebude věčná, a myslím,že následníkem George nebude. Možná William nakrátko.

milrena
17. 05. 2015 11:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bac-bum-bac
17. 05. 2015 10:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zaharvi
16. 05. 2015 22:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona.
16. 05. 2015 22:37

PÁNOVÉ POZOR!!! UPOZORNĚNÍ!!!
Jelikož stres( někdo mi ukradl identitu!) dokážu vyventilovat pouze jediným způsobem tj. divokým sexem, prosím všechny přítomné pány pokud možno s co největší výbavou a výdrží aby mi zanechali své tel. číslo.
Nebráním se naprosto ničemu, všechny mé tělesné otvory jsou vám plně k dispozici, miluji S/M praktiky, skupinový sex, kaviár, piss apod.

Meku

beladona
17. 05. 2015 01:06

pro : beladona.

jsem beladoba bez tečky a tento žvást psala ararat.
věděla jsem ihned, že ať zde budu jako jako bella. nebo jako beladona , nalepí se na mě ihned buď mord jako mekanikk s dvěma k anebo ararat.

toť vše.
Mně lidi tady znají a vědí, že podobné hrůzy nevytvářím.

beladona
17. 05. 2015 01:08

se nazadařilo
jsem beladona bez tečky, ararat mi většinou píše blbadona a mord mě nazývá belmekem.
Že je to jako dospělé lidi baví žasnu

beladona-bella
17. 05. 2015 10:06

To je hrozný co se to tady děje

upozorňuji, mám nový nick od teď budu beladona-bella aby bylo jasné o koho jde. Nikdo jiný s tečkou nebo bez tečky nejsem já a ani bych nikdy nepsala nějaké vulgární a přisprostlé hovadiny. Přesně tohle dělají mé klony, nalepené nicky a zloději identity.

pavucinka
17. 05. 2015 11:51

no já to se sestrou zažívám bohužel v reálu a nepřála bych to nikomu. Nestýkáme se, ale stačí nějaké úřední jednání. Je to na prášky..

pavucinka
17. 05. 2015 11:49

Sestra zase asi přebrala, ale měla by svůj problém
/ naprosto nesexuální/ řešit jinak, ale je na to moc pohodlná, a její samolibost a egosimus ji zničil. Těžko se už vzchopí, ale měla by mít lékařské potvrzení, jinak bude vyděděna.

gray35
16. 05. 2015 21:26

Alžběta II není z rodu Tudorovců, ale Windsorů. Autor článku z dějepisu za 5 !

beladona.
16. 05. 2015 21:05

Vážení pokrytci myslím, že veškeré moje problémy tady způsobila vaše zášť a chorobná závist, závidíte nám, myslím sebe a meka, že jsme se našli, máme se rádi a prožíváme něco úúúžasného. Opravdu našla jsem tady svou životní lásku, jsem šťastná a pracujeme na tom aby naše š těstí bylo dokonalé. Podstoupím totiž vaginoplastiku, pro laiky nechám si zúžit pochvu. Mek se dokáže uspokojit pouze při análním styku( tam jsem ještě jakž-takž úzká) můj nejmilovanější mek má totiž poněkud menší mužství( cca 11cm při ztopoření). Nevadí mi to, ale ráda bych měla orgasmus při normálním styku což v současnosti nelze, nic totiž při souloži necítím. Takhle mi to mek musí dělat mým obřím dildem, mám pak sice několik orgasmů po sobě, ale ráda bych aby mi to udělal svým "Šmudlou" tak mu říkáme( podle Sněhurky a jeho velikosti ). Nicméně kdyby se tady našel někdo lépe vybavený pošlu meka k vodě a půjdu za hlasem své vagíny Takže pánové hlaste se!

beladona
17. 05. 2015 01:18

pro: beladona .
jsem beladona bez tečky nebo bella.
toto se mě netýká.
Naštěstí jsem lkultivovaná.Tohle by mě zabilo

bac-bum-bac
17. 05. 2015 15:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

maestro.kuk
17. 05. 2015 17:29

To ano, tohle je už fakt síla.

lalia
16. 05. 2015 14:34

Babička má v životě vždycky pravdu.Mladí by ji měli uznávat a aspoň nějaké tradice uznávat.Opravdu ji měla doma přivítat jako první,jenže dcera je dcera a Kate dala přednost své matce a sestře.Měla by si uvědomit kam se provdala a snad věděla do čeho jde.Ono se po ní zas tak moc nechce.

andorea
16. 05. 2015 15:16

Babička nemá vždycky pravdu! Některé babičky zvládají perfektně psychický teror, který aplikují na celé rodině a běda, když není VŽDY po jejich. Představa, že každá babička musí být automaticky laskavá, milá a má vždy pravdu, je lichá.

bac-bum-bac
16. 05. 2015 19:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.