Zeman tlačí na pilu, omluvu chce po druhých, ale bude muset cvakat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zeman tlačí na pilu, omluvu chce po druhých, ale bude muset cvakat!

Chcete být placeným detektivem? Za pár dní to možná nebude problém. Prezident Miloš Zeman (70) se totiž nechal slyšet, že pokud jeho mluvčí nenajde kontroverzní text Hitler je gentleman, pátrání rozšíří a sáhne do úspor...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

angrybear
04. 05. 2015 14:08

Ovčáček - čtveráček

oldedek
04. 05. 2015 11:59

Kdy ten náš Míla konečně u nás v Česku přestane rozes.rat lidi a přes svoje trapné a směšné kixy si nebude honit své EGO ?!?
Já bych se za takovéto vládnutí tak, ale tak styděl, že bych se určitě pokusil buď tuhle trapnou epizodu v senilní etapě života změnit nebo bych se potichu, kulhavě a šouravě odšoural na zemanskou usedlost na Vysočině ...
A i kdyby se to ty dědečku v novinách "Přítomnost" náhodou našlo, považoval bys to ty dědo za vrchol své inteligence a velký přínos pro Českou republiku ?!?

Prostě bulík jak anděl !!!

anka
05. 05. 2015 01:35

ja si myslim, ze Zeman za to nemuze....jsem presvedcena, ze je po mrtvici....a ze u neho zacina starecka demen­ce..­...ch­vilka­mi je uplne mimo....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.